• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید دوستان برای وردپرس قسمت نظرات بدون استفاده از افزونه راهی هست که کاری کنم برای ارسال نظر نیاز باشه مثلا کاربر یه کد امنیتی که خودم مشخص میکنم وارد کنه بعد نظر ثبت بشه مثلا بگه پایتخت ایران کجاست؟

برای جلوگیری از اسپم میخوام اینکارو کنم بدون استفاده از دیتابیس و افزونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم از افزونه استفاده کنید.

چون اگر بخواین خودتون اضافه کنید باید به فرم نظرات کدها رو اضافه کنید و براتون کمی کار سخت میشه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا من از هیچ افزونه ای استفاده نمیکنم چون همه افزونه ها یه مشکل دارن اگر قرار به افزونه بود خود وردپرس این قابلیت هارو بهش اضافه میکرد این افزونه ها مشخص نیست کی طراحی کرده

میشه بگین من چطور کد تغییر بدم فقط قبل ثبت بپرسه پایتخت ایران کدام شهره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید با php کد بنویسید. البته اگر نخواین صفحه رفرش بشه باید ایجاکسی کنید.

چرا از recaptcha استفاده نمی کنید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-recaptcha/

تایید شده هم هست

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

این افزونه ای میگین جدولی تو دیتابیس ایجاد نمیکنه؟

چون همینجوریش حجم دیتابیس زیاد هسته نمیخوام ببیشتر بشه اگر جدولی ایجاد نمیکنه طرز استفاده ممنون میشم بگین

ببخشید خارج از بحث این تاپیک یه سوال مپرسم چون ارزش تاپیک زدن نداره

این دوتا افزونه تو دیتابیس جدولی ایجاد میکنن؟

WP-PageNavi

Enhanced Search Form

ویرایش شده در توسط aleas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در آدرس زیر ثبت نام کنید و کلید رو دریافت ودر افزونه قرار بدید:

https://www.google.com/recaptcha/admin/

بنظر نمیرسه در دیتابیس چیزی ذخیره کنه.

این دوتا افزونه تو دیتابیس جدولی ایجاد میکنن؟

دومی استفاده میکنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دگه نیازی نیست کدی تو قالب قرار بدم؟

دومی Enhanced Search Form حجم زیادی تو بانک اشغال میکنه؟محاسبات زیادی انجام میده؟مثلا اگر مطالب سایت 100000 باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی تنظیمات نصبش که نیاز به کدی نبود.

دومی Enhanced Search Form حجم زیادی تو بانک اشغال میکنه؟محاسبات زیادی انجام میده؟مثلا اگر مطالب سایت 100000 باشه؟

تست نکردم ولی بنظر نمیرسه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مثلا اگر مطالب سایت 100000 باشه؟

MySQL رو دستم کم نگیر .

با رکورد های میلیونی هم کار میکنه :)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گرفتن ترافیک با اشغال دیتابیس فرق می کنه انجام محاسبات ترافیک را اشغال می کنند

معمولا افزونه های جستجوگر از اطلاعات موجود در دیتابیس را استفاده می کنند و فقط روش های فراخوانی را زیاد می کنند

در هر حال افزونه و کد در این موارد خیلی فرق نمی کنند هر دو کوئری ایجاد می کنند و دیتابیس باید حلاجی کنه و پاسخ بده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری