رفتن به مطلب

ایا این سایت ها به من لینک دادن موضوع چیه؟

پست های پیشنهاد شده

در 24 دقیقه قبل، imaniy گفته است :

آخه برام عجیب بود یعنی الان از سایت ویکی ویبی 300 بار اومدن به سایت من؟

رو لینک wikivb کیلک کن تا صفحاتی رو که لینک  شده ببینه

300 بار نیومدن سایت شما 

300 تا لینک داده شده به سایت شما بهتره ویکی وی بی راستی  یه سری از لینک ها  از سایت های اسپم هم داری

بهتره به گوگل بگی حذفش کنه از بک لینکات  یه روز میره تو صفحه لینک ها میبینی مثل من 300000 تا لینک به درد نخور داری

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

رو لینک wikivb کیلک کن تا صفحاتی رو که لینک  شده ببینه

300 بار نیومدن سایت شما 

300 تا لینک داده شده به سایت شما بهتره ویکی وی بی راستی  یه سری از لینک ها  از سایت های اسپم هم داری

بهتره به گوگل بگی حذفش کنه از بک لینکات  یه روز میره تو صفحه لینک ها میبینی مثل من 300000 تا لینک به درد نخور داری

چطوری میتونم بفهمم چه سایت هایی اومدن به سایت من؟ مثالا سایت منو تو سایت خودشون لینک کردن بعد کاربر از اون طریق اومده به سایت من در ضمن لینک های اسپم کدوم هستن؟ چطوری میفهمین؟ چطوری از گوگل بخام حذفشون کنه؟ ممنون شما

لینک به ارسال

این اموش کمکتون می کنه

http://webrgb.net/google-disavow-links-tool.html

برا اینکه بفهمین کدوم لینک ها  بی ارزش هستن لینک هارو بررسی کنید از  نظر اعتبار دامنه ورنک و اعتبار صفحه(در مورد اینا هم تو نت سرچ کنید)

تو امارگیر سایت هی ارجاع دهنده رو باید نمایش بده 

نمایش هم نده گوگل می بینین نمایش داده کدوما لیتنک دادن حالا چه کسی اومده چه فرقی می کنه براتون  یا چند نفر اومدن

لینک به ارسال

اصلا نیازی به حذف لینکها نیست.

این دوست مون یه چیزی شنیدن ولی اشتباه متوجه شدن، وقتی میگن لینکهای بی ارزش رو حذف کنید منظور لینک از سایتهایی هست که اسپم میکنن نه اینکه تمام بک لینکهای سایتت رو حذف کن اگه اینطوری بود پس چرا لینک از شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و گوگل پلاس بسیار با ارزش هست ؟ مگه موضوع فعالیت شبکه های اجتماعی با موضوع سایت ما یکیه که بگیم با ارزش هستن برامون ؟

لینک از انجمن بسیار مفیده برای سایت و نیازی به حذفش نیست ...

اگه ناراحتین لینک سایت من رو بزارید تو امضاهاتون :D

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

اصلا نیازی به حذف لینکها نیست.

این دوست مون یه چیزی شنیدن ولی اشتباه متوجه شدن، وقتی میگن لینکهای بی ارزش رو حذف کنید منظور لینک از سایتهایی هست که اسپم میکنن نه اینکه تمام بک لینکهای سایتت رو حذف کن اگه اینطوری بود پس چرا لینک از شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و گوگل پلاس بسیار با ارزش هست ؟ مگه موضوع فعالیت شبکه های اجتماعی با موضوع سایت ما یکیه که بگیم با ارزش هستن برامون ؟

لینک از انجمن بسیار مفیده برای سایت و نیازی به حذفش نیست ...

اگه ناراحتین لینک سایت من رو بزارید تو امضاهاتون :D

بنده  نگفتم لینک های با ارزش  رو حذف کنن لینک های بی ارزش لینک های که از rss خوان ها  و سایت های مشابه حذف شدن

ضمنا  الان سایت من مدل لباس هست بیام از وردپرس پارسی که رنک 5 داره بک لینک بگیرم درسته؟

سایت های rss با رنک بالا هم داریم ولی چون این سایت ها تعداد زیادی از لینک های سایتمونو مورد هدف قرار میدن برامون دردسر میشن.

لینک سایت از ویکی وی بی برا شما که تو زمینه وردپرس و نت فعالیت می کنید خوبه ولی برا سایت غذا و مدل لباس خوب نیست.

البته نظر شما هم قابل احترام و تامل هستش ;)

پیشنهاد می کنم مقاله زیر رو مورد مطالعه قرار بدین

http://seoblackhat.com/category/googlebowling/

دوست عزیز جناب imaniy  تو حذف بک لینک های بد دقت کنید چون ممکنه به سایتتون اسیب بزنین.

و برای  تشخیص  دقیقتر Domain Authority & Page Authority & Spam Score رو برای لینک ها مورد بررسی  قرار بدین

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

بنده  نگفتم لینک های با ارزش  رو حذف کنن لینک های بی ارزش لینک های که از rss خوان ها  و سایت های مشابه حذف شدن

ضمنا  الان سایت من مدل لباس هست بیام از وردپرس پارسی که رنک 5 داره بک لینک بگیرم درسته؟

سایت های rss با رنک بالا هم داریم ولی چون این سایت ها تعداد زیادی از لینک های سایتمونو مورد هدف قرار میدن برامون دردسر میشن.

لینک سایت از ویکی وی بی برا شما که تو زمینه وردپرس و نت فعالیت می کنید خوبه ولی برا سایت غذا و مدل لباس خوب نیست.

البته نظر شما هم قابل احترام و تامل هستش ;)

پیشنهاد می کنم مقاله زیر رو مورد مطالعه قرار بدین

http://seoblackhat.com/category/googlebowling/

دوست عزیز جناب imaniy  تو حذف بک لینک های بد دقت کنید چون ممکنه به سایتتون اسیب بزنین.

و برای  تشخیص  دقیقتر Domain Authority & Page Authority & Spam Score رو برای لینک ها مورد بررسی  قرار بدین

دوست عزیز پیشنهاد میکنم مقاله رو مطالعه نکنید ! بروزترین مقاله به تاریخ انتشار July 22nd, 2009  هست از اون موقع تا حالا بارها الگوریتم بروز شده ...  ;)

در مورد سایتهای rss خوان هم اصلا نمیشه رفتار گوگل رو متوجه شد یه روز میگه هرکی بک لینک بخره سایتش میره جهنم، اما بعدش کلی سایت فقط با بک لینک بالا میان و میرن بهشت !

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، rezakianoosh گفته است :

دوست عزیز پیشنهاد میکنم مقاله رو مطالعه نکنید ! بروزترین مقاله به تاریخ انتشار July 22nd, 2009  هست از اون موقع تا حالا بارها الگوریتم بروز شده ...  ;)

در مورد سایتهای rss خوان هم اصلا نمیشه رفتار گوگل رو متوجه شد یه روز میگه هرکی بک لینک بخره سایتش میره جهنم، اما بعدش کلی سایت فقط با بک لینک بالا میان و میرن بهشت !

اون یه روش black hat seo هستش برای اینکه رقیب رو با  بک لینک های ضعیف مورد حمله قرار میدن و نیازی نیست تاریخ مطلب اپدیت باشه یا نه

وبمستری که بی توجه باشه به بد لینک ها براش مشکل پیش میاد. این سایت های rss هم نا خوداگاه همین کارو می کنن با سایت ها. تا گوگل بیاد این سایتارو از میدون به در بکنه طول می کشه.

در مورد مباحث مربوط به سئو  و جهنم  و بهشت و برزخ  هم  به گوگل می گم  جناب rezakianoosh از دستت ناراحته :D

پیشنهاد می کنم یه تاپیک تو بخش بحث ازاد ایجاد کنید تا دونسته هامونو به اشتراک بذاریم و موضوع این تاپیک به حاشیه کشیده نشه

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

والا شما انقدر پیشرفته صحبت میکنید که من گیج شدم کمی من وبلاگ نویس خوبی هستم ولی تو این چیزا کمی بی تجربه هستم:

نیاز به یک متخصص seo

دوستان خیلی از کارهای سایت رسیده فک کنم بیشتر جنبه بررسی داشته باشه آیا کسی هست واقعا حرفه ای باشه و با قیمت خوب برای بنده سایت رو بررسی کنه و اگه ایرادی داشته باشه برای بنده حل کنه؟

یا با پ.خ یا با ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشین

iaghapor1994@gmail.com

لینک به ارسال

دوست عزیز . . اکر کسایی که اینجا هستن بدون اینکه مایل به دریافت هزینه باشن سعی میکنن شما رو راهنمایی میکنن تا بتونید خیلی راحت سایتتون رو سئو کنید . و مطمئن باشید هیچکی بهتر از خودتون نمیتونه این کار رو به درستی و بصورت دقیق انجام بده مگر در موارد خاص !!!

بهتره راهنمایی های عنوان شده در تاپیک های سئو رو مطالعه کنید و سوالات خودتون رو بپرسید . اینطوری هم خودتون یاد میگیرید هم هزینه بی موردی انجام نمیدید .

اگر مایل به دریافت خدمات در ازای پرداخت مبلغ هستید درخواست خودتون رو در بخش خرید انجمن مطرح کنید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...