حجت

جستجو در عبارات اعراب‌دار

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطوري ميشه جستجوي وردپرس رو به گونه‌اي قرار داد كه اگر مثلا آيات قرآن، با اعراب نوشته شده بود و بدون اعراب جستجو شد، باز هم نتيجه رو بياره

و در واقع، كاركترهاي مربوط به اعراب رو بي‌خيال بشه! با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم اعراب در دیتابیس بصورت یونیکدذخیره بشه و این کار رو برای جستجو مشکل میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورت اینه چه اعراب رو بنویسن چه ننویسن جستجو انجام بشه ؟

خب اونوقت آیات قرآنی که توی سایت هست باید بدون اعراب باشه همش !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مي‌خوام آيات رو با اعراب بنويسم، مثلا «إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ»؛ ولي وقتي بدون اعراب هم جستجو ميشه، پيدا بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سوالت رو توی انجمن برنامه نویسی مطرح کن .

تا اونجا که من میدونم نمیشه اما شاید راه حلی داشته باشه .

(فکر کنم توابع MySQL)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط enyac
      با سلام

من یه فروشگاه موبایل دارم  میخوام یه جستجو تو صفح اول بزارم که کاربرم بتونه  مشخصات یک گوشی رو خودش انتخاب کنه و نزدیکترین مشخصات به خواسته کاربر نمایش داده بشه

مثلا بتونه برند  تعداد هسته  حافظه اصلی و حاهظه داخلی  گیفیت دوربین محدوده قیمت این جور چیزا باشه

هست همچین افزونه ای
    • توسط bzdesign
      با سلام خدمت همه عزیزان
      ببخشید من یه سوال از دوستان داشتم.
      چطور میشه فرم جستجو فابریک وردپرس رو مثل همه سایتهای دیگر ajax کرد؟ البته میخوام فقط بین محصولات جستجو کنه. افزونه های زیادی برای سرچ وجود دارند ولی همشون خودشون یه فرم جستجو مخصوص خودشون رو دارند و تغییر در فرم جستجو سایت ایجاد نمیکنند. و مشکل همشون اینه که فیلد جستجوشون فوق العاده ساده و زشت و مهمتر از همه انگیلیسی هست و به محض راست چین کردن بهم میریزن. خود فیلد جستجو ajax ووکامرس هم بدرد نمیخوره. چون فقط ازش میشه تو صفحات استفاده کرد، نه تو هدر سایت.
      این قالب من هست

برای درک بهتر مسله تصویر gif زیر رو با دقت ببینید. یه فیلد جستجو داره که با تایپ داخلش لیست محصولات رو با عکس نشون میده.

این هم نمونه یک سایت ایرانی که همون چیزی رو که من میخوام داره. یعنی به محض تایپ کردن تو فیلد جستجو بالای سایتش نتیجه هارو سورت میکنه