حجت

جستجو در عبارات اعراب‌دار

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطوري ميشه جستجوي وردپرس رو به گونه‌اي قرار داد كه اگر مثلا آيات قرآن، با اعراب نوشته شده بود و بدون اعراب جستجو شد، باز هم نتيجه رو بياره

و در واقع، كاركترهاي مربوط به اعراب رو بي‌خيال بشه! با تشكر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم اعراب در دیتابیس بصورت یونیکدذخیره بشه و این کار رو برای جستجو مشکل میکنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورت اینه چه اعراب رو بنویسن چه ننویسن جستجو انجام بشه ؟

خب اونوقت آیات قرآنی که توی سایت هست باید بدون اعراب باشه همش !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مي‌خوام آيات رو با اعراب بنويسم، مثلا «إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ»؛ ولي وقتي بدون اعراب هم جستجو ميشه، پيدا بشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سوالت رو توی انجمن برنامه نویسی مطرح کن .

تا اونجا که من میدونم نمیشه اما شاید راه حلی داشته باشه .

(فکر کنم توابع MySQL)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iceplus
      سلام ممنون میشم کمکم کنید 
      افزونه ای میخوام که هم اعضا عضو بشن و هم بتونن تاریخچه سفارشاتشون رو ببینن 
      این افزونه رو سایت fafait.net داره ولی نمیدونم چیه
      عکسشو پیوست میکنم

• توسط rahimi12345
      سلام
      داخل سایت افزونه  گرویتی  فرم و tracking order   نصب شده با فرم ساز فرم جدید می سازم  و می تونم حتی فرمی بسازم با ارسال داده کد پیگیری به کاربر نشان بده اما نمی دونم چطور با tracking order  و فرم ساخته شده   ارتباط برقرار کنم تا کد رهگیری می زنیم نتایج به کاربر نشان داده شود لطفا راهنمایی کنید
    • توسط m3hrdaad
      با سلام.
      من تو وب سایتم یک فیلدی دارم برای جستجو پیشرفته محصولات استفاده میشه و به صورت آجاکسی هست (بخشی از نام محصول یادداشت میشه و محصولات لیست میشن). این فیلد دقیقا بالای منوی اصلی سایت هست و کاملا هم به درستی کار میکنه.
      مشکل من سر رنگ بندی نتایجی هست که بعد از تایپ بخشی از نام محصولات میاد. مثلا مطابق این عکس، من وقتی یک کلمه ای رو مینویسم، لیست محصولات مشخص میشه ولی هنوز منوی اصلی من مشخص هست. در حالیکه من میخوام منو زیر این لیست قرار بگیره. چون اینجوری تداخل در نوشته ها وجود داره.
      کسی میتونه کمکی کنه؟
      ممنون میشم از همه دوستان

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، من یه فایل search.php ساختم و با دستور شرطی زیر گفتم اگه پست تایپ product بود نتایج رو نشون بده.
      <div class="woocommerce woocommerce-box"> <ul class="products"> <?php if ( post_type_exists( 'product' ) ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <li class="product"> <a class="woocommerce-LoopProduct-link woocommerce-loop-product__link" href="<?php the_permalink(); ?>"> <?php woocommerce_template_loop_product_thumbnail() ?> <h2 class="woocommerce-loop-product__title"><?php the_title(); ?></h2> <span class="price"> <?php woocommerce_template_loop_price() ?> </span> <?php woocommerce_template_loop_add_to_cart(); ?> </a> </li> <?php endwhile; ?> <?php else: ?> <?php endif; ?> </ul> </div> اما وقتی می خوام اسم یک مقاله رو توی قسمت جستجوی سایت وارد کنم. در صفحه نمایش جستجوها که کدهای بالا توش نوشته شده یک خطا میده. هرچند که اون مقاله هم نشون داده میشه.
      Fatal error: Call to a member function get_price_html() on null in /home2/tinymedi/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/templates/loop/price.php on line 26 اولا راهی برای حل این مشکل وجود داره؟
      دوم اینکه میشه مثلا search-product.php ساخت و نتایج جستجو رو از search.php جدا نمایش بده؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .