رفتن به مطلب

ایندکس مطالب،رتبه الکسا وگوگل

mk-73

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام خسته نباشید.من یک سایت خبری دارم که الان حدودا یک ماه است شروع کرده به فعالیت طراح قالب سایت هم خود بنده بودم اما من در زمینه طراحی سایت وسئو سایت مبتدی هستم ممنون میشم دوستان در مورد 3 سوالی پرسیدم در یک حد اشنایی منو راهنمایی کنند/.

1-اینکه من از کجا بفهمم مطالب سایت بنده الان در گوگل ایندکس میشن یا خیر یا اینکه مطالب ایندکس میشوند بعد از چه زمانی/

2-رتبه الکسا سایتم را از کجا بدست بیارم من در همین انجمن بود که یک تایپیک خوندم که یکی از کاربران عزیز گفته بودن نیاز به ثبت سایت در الکسا نیست سایت بعد از اینکه فعالیت خود را شروع کرد کم کم سایت مطالبش رتبه الکسا خواهد گرفت/

3-چگونه ورودی سایت خود را از طریق گوگل متوجه بشم/باتشکر.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، mk-73 گفته است :

1-اینکه من از کجا بفهمم مطالب سایت بنده الان در گوگل ایندکس میشن یا خیر یا اینکه مطالب ایندکس میشوند بعد از چه زمانی/

برای نمایش ایندکس سایتتون:

ادرس سایتتونو اینجوری  جستجو کنید مثلا سایت من   example.com هستش

تو گوگل اینجوری جستجو می کنم

site:examole.com

برای اینکه الکسا زودتر بتونه جایگاه سایتتونو  حدس بزنه تولبار الکسارو از سایتش نصب کنید رو مروگر + ثبت سایت هم به داخواه خودتون میخواین بکنین میخواین نکنین

برای چک کردن ورودی گوگل باید امارگیر داشته باشید

افراد بسته به سلیقه خودشون از گوگل انالیز histats  وبگذر و .... استفاده می کنن

سایت رو تو گوگل وبسمتر ثبت کردین؟

نقشه برای ساتتون ساختین؟

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله سایت را در گوگل وبمستر ثبت کردم ونقشه سایت هم ساختم دوست عزیز من سرچ کردم کش رو چک کردم اخرین بازدید 6jun 2016 ساعت 11:18

این ادرس سایت من است شما نظرتون چی هست ممنون میشم نظرتون بدید koshkoonline.ir

ویرایش شده توسط mk-73
لینک به ارسال

سلام شما میتونید از بخش extensionts گوگل کروم افزونه های الکسا و seo state رو روی گوگل کروم تون نصب کنید و از رتبه سایت تون آگاه بشید

لینک به ارسال

نقشه سایتتون نشون میده که 199 تا پست دارین

بعضی از دوستان بسته به سلیقشون  از  ایندکس برچسب ها تو  گوگل خود داری می کنن

مجموع ایندکس های شما  تو گوگل  805 تاس ( برچسب ها + پست ها + دسته ها)

پیشنهاد می کنم  آموزش تنظیمات بهینه برای افزونه  yoast رو که الان نصب دارین تو نت ببینید

برای  مثال توضیحات برای صفحه اصلی شما  انجام نگرفته

1.png.048920a06b79dc8a3b75c970a28c5272.p

لینک به ارسال

توضیحات مطالب  یکی از فاکتور های مهم برای اینکه کاربران ترغیب بشن تو نتایج گوگل رو لینک شما کلیک کنند رو  هدفمند و مرتبط با موضوع بذارین

پیشنهاد می کنم مقالات مرتبط با seo on page   و تو نت مطالعه کنید.

برای سایت های خبری برای خودمم سواله 

بازدیدشون چطوریه

یعنی کسی خبری رو جستجو می کنه  چند درصد اینجورین؟

اغلب بازدید کننده ثابت دارن به جای بازدید کننده از سایت

البته یارانه فلان ماه کی پرداخت میشه شاید جستجو داشته باشه بقیه اخبار دیگه چی

خوشحال میشم تجربیاتتونو به اشتراک بذارین

لینک به ارسال

با سلام به دوستان

می خواستم منو راهنمایی کنید، زمانی که سایتم رو در گوگل سرچ می کنم در قسمت Meta Dicription که توضیحات مطلاب صفحه مورد نظر هست، تاریخ و نام نویسنده و مکان صفحه در سایت دیده میشه نه نوشته هایی که من تایپ کردم چجوری می تونم این مشکل رو برطرف کنم ؟ در ضمن می خواستم یاداوری کنم که سئو سایت بسیار خوب هست ولی این مشکل رو دارم

ممنون

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Spring گفته است :

با سلام به دوستان

می خواستم منو راهنمایی کنید، زمانی که سایتم رو در گوگل سرچ می کنم در قسمت Meta Dicription که توضیحات مطلاب صفحه مورد نظر هست، تاریخ و نام نویسنده و مکان صفحه در سایت دیده میشه نه نوشته هایی که من تایپ کردم چجوری می تونم این مشکل رو برطرف کنم ؟ در ضمن می خواستم یاداوری کنم که سئو سایت بسیار خوب هست ولی این مشکل رو دارم

ممنون

ادرس سایتتون؟

از چه افزونه سئویی استفاده می کنید؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Spring گفته است :

www.swimmingbahareh.com

من از Yoast SEO استفاده می کنم 

من که مطالب ایندکس شدتونو تو گوگل دیدم مشکلی نبود

اگه توضیحاتی که تو باکس توضیحات yoast می نویسین تو نتایج نشون داده نمیشه

این رو گوگل تشخیص میده  که مال شمارو نشون بده یا خودش براتون  توضیحات تولید کنه.

7777.thumb.png.fac5b02ed8a6cf47e2b0c3129

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

من که مطالب ایندکس شدتونو تو گوگل دیدم مشکلی نبود

اگه توضیحاتی که تو باکس توضیحات yoast می نویسین تو نتایج نشون داده نمیشه

این رو گوگل تشخیص میده  که مال شمارو نشون بده یا خودش براتون  توضیحات تولید کنه.

7777.thumb.png.fac5b02ed8a6cf47e2b0c3129

ممنون از جوابتون ولی من نتیجه رو متفاوت می بینم در سرچ به عکس زیر توجه کنید

Screen Shot 2016-01-07 at 16.03.07.png

لینک به ارسال

اون ... بین عبارات رو می بینید این یعنی  گوگل چند تا عبارت رو از چند جای مطلب بر میداره رو نشون میده.

فک نکنم کاری بشه کرد

برا اون تاپیک ها توضیحات خودتون نوشتین؟ خالی نمونده؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

اون ... بین عبارات رو می بینید این یعنی  گوگل چند تا عبارت رو از چند جای مطلب بر میداره رو نشون میده.

فک نکنم کاری بشه کرد

برا اون تاپیک ها توضیحات خودتون نوشتین؟ خالی نمونده؟

مرسی از جواب های خوبتون. خیر توضیحات همه صفحات درست هست و سئو مناسبی داره، فقط دلم می خواست این مورد حل بشه در کل مشکلی ندارم 

حتی انالیز سئو وب سایتم توی خود One page Yoast SEO امتیاز خوبی داره، فقط این مشکل هستش

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Spring گفته است :

ممنون از جوابتون ولی من نتیجه رو متفاوت می بینم در سرچ به عکس زیر توجه کنید

Screen Shot 2016-01-07 at 16.03.07.png

باسلام 

اینجا گوگل داره بایگانی شمارو نشون میده ، در تصویری که p47ri0t گذاشتن گوگل داره پست رو نشون میده 

پیشنهاد میکنم دسته ها و برچسب ها رو از نقشه و ایندکس خارج کنید 

استفاده از متغیرها در افزونه یواست خیلی خیلی مهم هست و گوگل طبق تنظیمات مطالب رو در ایندکس ها نشون میده

چنانچه فکر میکنید مطالبتون بد ایندکس میشه با ی سئوکار مشورت کنید

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام 

اینجا گوگل داره بایگانی شمارو نشون میده ، در تصویری که p47ri0t گذاشتن گوگل داره پست رو نشون میده 

استفاده از متغیرها در افزونه یواست خیلی خیلی مهم هست و گوگل طبق تنظیمات مطالب رو در ایندکس ها نشون میده

اصلا بهش توجه نکرده بودم نازنین خانم

راستی دوست عزیز  صفحات بایگانی و برچسب ها  باعث محتوای تکراری میشه و گوگل باهاتون قهر می کنه :D

همونطور که نازنین خانم فرمودند از ایندکس اونا مخصوصا بایگانی جلوگیری کنید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام 

ممنون سعی می کنم یک بازبینی بکنم در این رابطه تا هر ایرادی باشه خیلی زود رفع بشه.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

اصلا بهش توجه نکرده بودم نازنین خانم

راستی دوست عزیز  صفحات بایگانی و برچسب ها  باعث محتوای تکراری میشه و گوگل باهاتون قهر می کنه :D

همونطور که نازنین خانم فرمودند از ایندکس اونا مخصوصا بایگانی جلوگیری کنید

من مطلبی که توی رفرنس خود سازنده سئو پیدا کردم در مورد بایگانی دقیقا خلاف حرف شما رو اثبات می کنه !

برای گفته هاتون که میگید گوگل با شما قهر می کنه رفرنسی از گوگل دارید به من بدید؟

ممنون

Category archives are landing pages

Your category archives are more important than individual pages and posts. This is true regardless of whether your site is a blog, an e-commerce site or something else. Those archives should be the first result in the search engines. That means those archives are your most important landing pages. They should thus also provide the best user experience.

The more likely your individual pages are to expire, the more this is true. If your site is a shop and your products change, your categories are more important. If your site is a job listing site where jobs expire, your categories are more important. Otherwise you’d be optimizing pages that are going to be gone a few weeks / months later.

https://yoast.com/category-seo/

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Spring گفته است :

من مطلبی که توی رفرنس خود سازنده سئو پیدا کردم در مورد بایگانی دقیقا خلاف حرف شما رو اثبات می کنه !

برای گفته هاتون که میگید گوگل با شما قهر می کنه رفرنسی از گوگل دارید به من بدید؟

ممنون

Category archives are landing pages

Your category archives are more important than individual pages and posts. This is true regardless of whether your site is a blog, an e-commerce site or something else. Those archives should be the first result in the search engines. That means those archives are your most important landing pages. They should thus also provide the best user experience.

The more likely your individual pages are to expire, the more this is true. If your site is a shop and your products change, your categories are more important. If your site is a job listing site where jobs expire, your categories are more important. Otherwise you’d be optimizing pages that are going to be gone a few weeks / months later.

https://yoast.com/category-seo/

https://seorooz.net/tag-duplicate-content-hurt-ranking/

برچسبی خوبه که  چندین بار استفاده شده باشه.

شما الان برچسب هایی دارین که فقط یه بار استفاده شده و این به مرور براتون دردسر میشه

حال اختیار باشماس

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

https://seorooz.net/tag-duplicate-content-hurt-ranking/

برچسبی خوبه که  چندین بار استفاده شده باشه.

شما الان برچسب هایی دارین که فقط یه بار استفاده شده و این به مرور براتون دردسر میشه

حال اختیار باشماس

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

مرسی، میشه چند بار رو بهم بگید دقیقا چند تا بهتره ؟ 

آیا بر چسب هایی که یکبار استفاده شدن رو پاک کنم بهتره یا مطلبی بنویسم که باعث بشه از اونا هم بیشتر استفاده بشه ؟ (با اینکه هیچ کدوم از تگهایی که یکبار استفاده کردم توی سرچ دیده نمیشه یا بندرت وجود دارن)

مرسی

لینک به ارسال

تو گوگل به اینصورت سرچ کنید

site:www.swimmingbahareh.com/tag

تعداد تگ هاتون ۲۷۶ تاس

چند تا مطلب دارین؟

برچسب ها تقریبا ماهیت دسته رو دارن و باید داشته باشن

برای جم کردن مطالب مرتبط تو یه جا

تفاوت برچسب و دسته هم اینه

دسته رو برا مواقعی که حس می کنیم  مطلب زیادی در این مورد خواهیم داشت  استفاده می کنیم

مثلا دسته قالب وردپرس تو یه سایت پشتیبانی وردپرس

از برچسب هام برای مطالبی که تعدادشون خیلی زیاد نخواهد بود

من خودم 30000 تا برچسب ایندکس شده تو گوگل داشتم.

22000 تاش فقط یک مطلب داشت و جالبه بدونی ورودی خیلی ناچیزی داشتن چون چون تقریبا برای هر مطلب یه برچسب زده بودم و این یعنی فاجعه

حذف برچسب های فعل باعث ارور 404 میشه

در هر حال خودتون میدونین

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

تو گوگل به اینصورت سرچ کنید

site:www.swimmingbahareh.com/tag

تعداد تگ هاتون ۲۷۶ تاس

چند تا مطلب دارین؟

برچسب ها تقریبا ماهیت دسته رو دارن و باید داشته باشن

برای جم کردن مطالب مرتبط تو یه جا

تفاوت برچسب و دسته هم اینه

دسته رو برا مواقعی که حس می کنیم  مطلب زیادی در این مورد خواهیم داشت  استفاده می کنیم

مثلا دسته قالب وردپرس تو یه سایت پشتیبانی وردپرس

از برچسب هام برای مطالبی که تعدادشون خیلی زیاد نخواهد بود

من خودم 30000 تا برچسب ایندکس شده تو گوگل داشتم.

22000 تاش فقط یک مطلب داشت و جالبه بدونی ورودی خیلی ناچیزی داشتن چون چون تقریبا برای هر مطلب یه برچسب زده بودم و این یعنی فاجعه

حذف برچسب های فعل باعث ارور 404 میشه

در هر حال خودتون میدونین

ممنون، دارم سعی می کنم زود بهینه سازیشو به یک حالت ایده ال برسونم

تشکر از وقتی که برام گذاشتید، ارور 404 رو میشه توی وب مستر گوگل تصحیح کرد سابقشو داشتم ولی باید از تجربیات شما دوستان استفاده می کردم در این موارد.

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، Spring گفته است :

ممنون، دارم سعی می کنم زود بهینه سازیشو به یک حالت ایده ال برسونم

تشکر از وقتی که برام گذاشتید، ارور 404 رو میشه توی وب مستر گوگل تصحیح کرد سابقشو داشتم ولی باید از تجربیات شما دوستان استفاده می کردم در این موارد.

نکنه ارور های وبمستر رو mark as fixed می کنید فقط؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Spring گفته است :

خیر ، Fetch می کنم بعد Mark میکنم

اون صفحات 404 رو فچ کنید که تاثیری نداره صفحه 404 رو فچ می کنه

باید اون صفحات رو ریدایرکت کنید به محل جدید

یا از ایندکس گوگل حذفشون کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...