• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

        چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
yasweb

درخواست افزودن انجمن به سايتم همراه با پرداخت دستمزد

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من مدتي بود به دنبال ساخت يك انجمن در سايتم بود . به دليل اينكه نميخواستم انجمنم از سايت وردپرسيم جدا باشه از انجمن سازهايي نظير وي بولتن و ... چشم پوشي كردم . با پيشنهاد يكي از دوستام تصميم گرفتم تا از بادي پرس استفاده كنم ، ايشون هم منو كمك كردند و اونجور كه ميخواستم ( يعني سايتم باشه و در كنارش بادي پرس نصب بشه ) سايت وردپرسيم رو با بادي پرس تنظيم كردند .

در اين آدرس : http://www.press90.com/activity/

اين خوبه اما يك جامعه مجازي هست ، اما من ميخوام مثل انجمن سازها يك انجمن داشته باشم . آيا با بادي پرس ميشه اين كار رو كرد ؟ يا بايد به پلاگينهايي نظير بي بي پرس يا سيمپل پرس روي بيارم ؟ يا حتي به وي بولتن يا آي پي بي و بعد ستشون كنم با وردپرس .

از لحاظ علمي من كمي مشكل دارم . اگه كسي از دوستان بتونه منو كمك كنه با پرداخت دستمزد ازشون خواهش ميكنم تا بنده رو كمك كنه .

به صورت شخصي لطفا منو در جريان بزاريد .

ویرایش شده در توسط yasweb

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر