• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
yasweb

درخواست افزودن انجمن به سايتم همراه با پرداخت دستمزد

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من مدتي بود به دنبال ساخت يك انجمن در سايتم بود . به دليل اينكه نميخواستم انجمنم از سايت وردپرسيم جدا باشه از انجمن سازهايي نظير وي بولتن و ... چشم پوشي كردم . با پيشنهاد يكي از دوستام تصميم گرفتم تا از بادي پرس استفاده كنم ، ايشون هم منو كمك كردند و اونجور كه ميخواستم ( يعني سايتم باشه و در كنارش بادي پرس نصب بشه ) سايت وردپرسيم رو با بادي پرس تنظيم كردند .

در اين آدرس : http://www.press90.com/activity/

اين خوبه اما يك جامعه مجازي هست ، اما من ميخوام مثل انجمن سازها يك انجمن داشته باشم . آيا با بادي پرس ميشه اين كار رو كرد ؟ يا بايد به پلاگينهايي نظير بي بي پرس يا سيمپل پرس روي بيارم ؟ يا حتي به وي بولتن يا آي پي بي و بعد ستشون كنم با وردپرس .

از لحاظ علمي من كمي مشكل دارم . اگه كسي از دوستان بتونه منو كمك كنه با پرداخت دستمزد ازشون خواهش ميكنم تا بنده رو كمك كنه .

به صورت شخصي لطفا منو در جريان بزاريد .

ویرایش شده در توسط yasweb
1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست