رفتن به مطلب

مشکل در پیدا کردن یک کد در وردپرس و حذف آن

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت وردپرسی های عزیز. من از طریق سیستم تبلیغات یک کد پاپ آپ اضاف کردم و سپس از طریق ابزارک ها, تبلیغات رو به سایدبار راست درگ کردم(میدونم این کار غیرحرفه ای بود). الان هم چند روز هست که من تبلیغات رو از سیستم تبلیغات حذف کردم. اما همچنان اون پاپ اپ برای عده ای باز میشه! از سایت سورس گرفتم کد پاپ اپ همچنان وجود داره و خیلی ما رو اذیت میکنه. پشتیبانی نتوست مشکل ما رو حل کنه. خودم هم نتونستم در کدهای قالب پیداش کنم! 

وردپرس فارسی 4.3.1

قالب گودنیوز

کد پاپ آپ مربوط به halalpop هست. در سورس سرچ کنید پیداش میکنید.

ممنون میشم اساتید ما رو راهنمایی کنند. وبسایت ما هم .danatarinha.ir هست. تشکر

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

سلام شما مطمئنید که کد رو حذف کردید؟!!!کجا قرار دادید اول؟!

سلام. ابتدا به قسمت (سیستم تبلیغات) رفتم. اونجا حالت کد رو انتخاب کردم و کد رو وارد و بروزرسانی کردم. بعد هم به قسمت ابزارک ها رفتم و ابزار تبلیغات رو درگ کردم به سایدبار راست پایین ترین قسمت(بعد موضوعات سایت). میدونم نباید اونجا توی سایدبار اضافش میکردم. کارم اشتباه بود. من رفتم به سیستم تلیغات و از اونجا تبلیغ رو حذف کردم. اما هر کاری میکنم کد در قالب مونده و پیدا هم نمیشه. کسی هم نمیتونه کاری کنه 

لینک به ارسال

کد رو کجای قالب وارد کردید که بعد از ابزارک ها اضافه کردید؟!از قسمت نمایش/ویرایشگر توی کدوم فایل وارد کردید؟!

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

کد رو کجای قالب وارد کردید که بعد از ابزارک ها اضافه کردید؟!از قسمت نمایش/ویرایشگر توی کدوم فایل وارد کردید؟!

در قالبم یک قسمتی هست بنام سیستم تبلیغات. اونجا میشه تبلیغات رو به شکل بنر یا کد قرار داد. من کد رو اونجا وارد کردم و به سیستم تبلبغات اضافه شد. حالا خود اون تبلیغ رو از همون سیستم تبلبغات حذف کردم ولی کدش مونده در قالب!

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۴/۱۰/۱۷ at 16:01، omid011 گفته است :

سلام خدمت وردپرسی های عزیز. من از طریق سیستم تبلیغات یک کد پاپ آپ اضاف کردم و سپس از طریق ابزارک ها, تبلیغات رو به سایدبار راست درگ کردم(میدونم این کار غیرحرفه ای بود). الان هم چند روز هست که من تبلیغات رو از سیستم تبلیغات حذف کردم. اما همچنان اون پاپ اپ برای عده ای باز میشه! از سایت سورس گرفتم کد پاپ اپ همچنان وجود داره و خیلی ما رو اذیت میکنه. پشتیبانی نتوست مشکل ما رو حل کنه. خودم هم نتونستم در کدهای قالب پیداش کنم! 

وردپرس فارسی 4.3.1

قالب گودنیوز

کد پاپ آپ مربوط به halalpop هست. در سورس سرچ کنید پیداش میکنید.

ممنون میشم اساتید ما رو راهنمایی کنند. وبسایت ما هم .danatarinha.ir هست. تشکر

باسلام و احترام

اگر مطمئن هستید راه هایی که رفتید رو برگشتید و موارد انجام داده رو کنسل و پاک کردید فقط یک احتمال وجود داره 

اینکه کش شده ، اگر از افزونه minify و یا cache استفاده میکنید کش رو تخلیه کنید ، 

توجه داشته باشید بعد از انجام مورد قبلی حتما سایت رو با مرورگر باز کنید و چندبار f5 بزنید تا کش مرورگر هم تخلیه بشه

موفق باشید

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام و احترام

اگر مطمئن هستید راه هایی که رفتید رو برگشتید و موارد انجام داده رو کنسل و پاک کردید فقط یک احتمال وجود داره 

اینکه کش شده ، اگر از افزونه minify و یا cache استفاده میکنید کش رو تخلیه کنید ، 

توجه داشته باشید بعد از انجام مورد قبلی حتما سایت رو با مرورگر باز کنید و چندبار f5 بزنید تا کش مرورگر هم تخلیه بشه

موفق باشید

سلام. توتال کش نصب بود که هم کش رو خالی کردم هم افزونه رو حذف کردم. حتی پوشه افزونه رو از هاست حذف کردم. درست نشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...