رفتن به مطلب

خطای admin-bar برای ورود به مدیریت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

هنگام ورود به سایت (به مدیریت سایت) این خطا رو میده. من باید چطوری رفعش کنم؟

Fatal error: Call to undefined function wp_get_update_data() in /home3/last-sam/public_html/wp-admin/menu.php on line 32

لینک به ارسال

وردپرس خود را بصورت دستی آپدیت کنید حل می شود. یا کافیست پوشه های wp admin و wp includes را مجدد آپلود کنید.

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

وردپرس خود را بصورت دستی آپدیت کنید حل می شود. یا کافیست پوشه های wp admin و wp includes را مجدد آپلود کنید.

من پوشه ها رو مجددا آپلود کردم و جایگزین پوشه های قبلی شد.
اما حالا این خطا رو میده :unsure:

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/last-sam/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php in /home3/reddownl/public_html/wp-settings.php on line 125

Warning: require(/home3/last-sam/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/last-sam/public_html/wp-settings.php on line 125

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/last-sam/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php in /home3/last-sam/public_html/wp-settings.php on line 125

Warning: require(/home3/last-sam/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/last-sam/public_html/wp-settings.php on line 125

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home3/last-sam/public_html/wp-includes/class-wp-roles.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/last-sam/public_html/wp-settings.php on line 125

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، shivahost گفته است :

پوشه های قبلی را نباید حذف می کردید و فقط پوشه های جدید را روی قبلی باز نویسی می کردید.

نه پوشه های قبلی رو حذف نکردم. فقط بازنویسی کردم.

مشکل حل شد. بقیه فایل های وردپرس رو ک خارج از سه پوشه wp-content . wp-admin و wp-include بود رو هم بازنویسی کردم جای فایل های قبلی و درست شد.

ممنون از راهنمایی شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...