• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Ali-Ahmari

نحوه تغییر آدرس لود کردن فایلهای css و js و...

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام وقتتون بخیر

من میخوام که تمامی فایل های Css & Js & Jpg & Png & Gif ام از یک سرور دیگم لود بشه (برای کاهش مصرف پهنای باند و...)

حالا چیکار کنم برای اینکار؟ +500عدد پست در سایتم هستش و برخی فایلهای Css & Js هم برای افزونه های های نصب شده و برخی هم از پوشه wp-includes خود وردپرس لود میشن !

چه راهی پیشنهاد میدید برای اینکه همه‎ی فایل های Css & Js & Jpg & Png & Gif ام بدون مشکل انتقال داده بشن ؟!

ممنون

ویرایش شده در توسط Ali-Ahmari
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه منظورتون فایل های قالب هست که میتونید کم حجم کنید عکس هارو و فایل های css, js رو فشرده کنید(js & css comprosor). و قالب حجم زیادی نداره که به ادرس دیگه ای منتقل بشه. اگه هم حجم بالایی داره باید بهینه و سئو کنید با انتقال اون هیچی درست نمیشه. و اگه منظورتون فایل های آپلودی در وردپرس هست میتونید یه ساب دامین ایجاد کنید و اونو به یه هاست دانلود وصل کنید. به یه آدرس جدید منتقال نکنید از نظر سئو خوب نیست بهترین راه انتقال به ساب دامینه که میتونید از آموزش زیر استفاده کنید:
hamyarwp.com/آپلود-رسانه-وردپرس-بر-روی-ftp-سرور-دیگر/

ویرایش شده در توسط sarzaminRAP
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید . هم سایتتون کند تر باز میشه هم اینکه کوچکترین اخلال در لود اونها از دامین دیگه باعث میشه سایتتون خیلی نامرتب دیده بشه و کاربران رو فراری بده 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید . هم سایتتون کند تر باز میشه هم اینکه کوچکترین اخلال در لود اونها از دامین دیگه باعث میشه سایتتون خیلی نامرتب دیده بشه و کاربران رو فراری بده 

ممنون

اینکار رو برای این میخوام انجام بدم تا اون دومین رو به کلودفلیر متصل کنم!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری