سعید شعبانی

افزونه ای برای ویرایش داشبورد کابران

2 پست در این موضوع قرار دارد

من افزونه ای میخواهم تا بتوان داشبورد کاربران وردپرس را به صورت کامل ویرایش کرد مثلا بخشی را حذف کرد یا اضافه کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو تست کنید » role scoper

ضمنا سرچ کنید قبل ارسال :|

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط AsedMorteza
      سلام
      من میخوام یه سیستم شبیه سیستم مدیریت مدارس درست کنم ولی خیلی ساده تر
      یعنی کاربر بعد از عضو شدن بتونه تو پروفایلش فایل بفرسته برای مدیر یا بشه براش فایل خاص خودش رو فرستاد
      امکان ارسال و دریافت پیام داشته باشه توش
      و همچنین ثبت نمره
      خیلی گشتم ... چند تا افزونه مدیریت مدرسه پیدا کردم که انگلیسی بودن و خیلی جزئیات داشتن
      افزونه ی دیگه ای نیست که بشه باهاش همچین کاری کرد؟
    • توسط azre
      با سلام خدمت دوستان
      وقتی کاربر با سطح دسترسی مدیر فروشگاه ( ونه مدیر کل )  در ووکامرس  ساخته میشه بعد از لاگین با کاربر مدیر فروشگاه وقتی به صفحه کاربری ( نه پروفایل شناسنامه خود وردپرس ) میره و روی پیشخوان کلیک میکنه به صفحه داشبورد وردپرس که میتونه محصولات رو کم یا زیاد بکنه نمیره و مثل یک مشتری میتونه اطلاعات آدرس و تلفن رو ویرایش بکنه و باقی فیلد های مدیریتی در سطح مدیر فروشگاه رو نمیتونه به طور مستقیم ببینه ، به عبارتی باید حتما به طور دستی آدرس wp-admin/ رو در انتهای دامنه وارد بکنه تا بتونه به صفحه داشبورد عادی وردپرس وارد بشه که قاعدتا نباید اینطور باشه ، یا حتی وقتی در تنظیمات شناسنامه کاربر مدیر فروشگاه تیک نمایش نوار ابزار زده میشه باید اون نوار بالا علاوه بر مدیر کل به مدیر فروشگاه هم نشون داده بشه که نمیشه ! 

راه حل چیست ؟
      با تشکر
    • توسط DariushGreat
      سلام
      آیا راهی هست که یک نقش کاربری - چه از backend و چه از frontend - محدود بشه و نتونه بیشتر از یک سقف معین ارسال داشته باشه؟
      ممنون
    • توسط mortezaazimi
      سلام وقت بخیر

من در حال ساخت سایت برای یک اموزشگاه هستم . من میخوام یک برگه یا یک صفحه بسازم که وقتی کاربران واردش میشن به صورت خودکار برگه مخصوص به اون کاربر رو باز کنه حالا یا از روی نام برگه و یا از روی id

آیا امکان این کار هست ؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید
    • توسط araz1991
      سلام
      برای وردپرس افزونه ای هست که بفهمه و اطلاع بده مثلا یک کاربر که به سایت ورود کرده قبلا با یک اکانت دیگه هم به سایت ورود کرده بود.
      نمی خوام یکی بتونه در سایتم چند تا اکانت داشته باشه و اگه یه نفر دو تا اکانت یا بیشتر تا داشت افزونه متوجه بشه و اطلاع بده که مثلا این اکانت ها توسط یک نفر ساخته شده است.
      در ویبولتن یک افزونه به اسم
      multiple account detection
      برای این کار وجود داره .همچین افزونه ای برای وردپرس هم وجود داره؟