رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من چند دقیقه پیش که اومدم بازش کنم دیدم کامل باز نمیشه

این لینک سایت:

tarfandi.ir

چیکار کنم؟(کش مرورگر رو پاک کردم بازم همینجور شد از یک مرورگر دیگه استفاده کردم بازم همینطور)

Screenshot (99).png

لینک به ارسال

کدهای قالبتون بصورت کامل لود میشه .

اگر افزونه Optimize سایت رو نصب کردید ؛ با برخی از قالب ها ناسازگاری داره . غیر فعال و مجدد تست کنید .

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان

منم همین مشکل رو دارم 

البته من یه مشکل دیگه هم داشتم و رفعش کردم و این بود که یوزرنیمم تغییر کرده بود خود به خود و خطای نام کاربری می داد که تو ایمیلی که برای تغییر رمز داده بودم دیدم یوزرنیمم تغییر کرده که با همون یوزنیم امتحان کردم و وارد پیشخوان شدم و یوزر نیم رو با افزونه چینج یوزرنیم تغییرش دادم 

ولی بازم مشکل لود نشدن کامل سایت هنوز هست و نمی دونم مشکل از کجاست؟ و اصلا چرا یوزنیمم تغییر کرد؟

آدرس سایت : sorbiun.com

111.png

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، farnazs گفته است :

سلام دوستان

منم همین مشکل رو دارم 

البته من یه مشکل دیگه هم داشتم و رفعش کردم و این بود که یوزرنیمم تغییر کرده بود خود به خود و خطای نام کاربری می داد که تو ایمیلی که برای تغییر رمز داده بودم دیدم یوزرنیمم تغییر کرده که با همون یوزنیم امتحان کردم و وارد پیشخوان شدم و یوزر نیم رو با افزونه چینج یوزرنیم تغییرش دادم 

ولی بازم مشکل لود نشدن کامل سایت هنوز هست و نمی دونم مشکل از کجاست؟ و اصلا چرا یوزنیمم تغییر کرد؟

آدرس سایت : sorbiun.com

با قالب دیگه ای امتحان کردم مشکلی نداشت 
قالبی که دارم خریداری شده اس 
مشکل از کجا می تونه باشه؟

111.png

لینک به ارسال

درود...ممکمه ایراد از کد نویسی قالب باشه یا افزونه هایی نصب کردید که قالب رو ناقص می کنه...

این دوتا رو چک کنید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...