رفتن به مطلب

درخواست افزونه اسلایدر افقی

پست های پیشنهاد شده

با سلام
من به دنبال یک افزونه اسلاید شو مطالب وردپرس هستم که بصورت افقی (ریلی) تصاویر شاخص رو نمایش بده.
مهمترین بخش برای من اینه که بتونم برای تصاویر خودم سایز تعیین کنم

توضیح تکمیلی: بنده اسلایدری می خواهم که بتواند تصاویر شاخص آخرین مطالب را در یک اسلایدر افقی اسکرول نماید. با این شرط که خروجی تصاویر طبق سایزدهی بنده باشه که بتونم تصاویر رو در سایز خاصی (یا دست کم با نسبت مشخصی بین طول به عرض) نمایش دهد.
مانند تصویر زیر با این تفاوت که شایز تصاویر را خودم بدهم (سایز تصاویر مورد نظر من نسبت عرض به ارتفاع آن تقریبا 1 به 3 است)

banner-772x250.png

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، rafig256 گفته است :

با سلام
من به دنبال یک افزونه اسلاید شو مطالب وردپرس هستم که بصورت افقی (ریلی) تصاویر شاخص رو نمایش بده.
مهمترین بخش برای من اینه که بتونم برای تصاویر خودم سایز تعیین کنم

توضیح تکمیلی: بنده اسلایدری می خواهم که بتواند تصاویر شاخص آخرین مطالب را در یک اسلایدر افقی اسکرول نماید. با این شرط که خروجی تصاویر طبق سایزدهی بنده باشه که بتونم تصاویر رو در سایز خاصی (یا دست کم با نسبت مشخصی بین طول به عرض) نمایش دهد.
مانند تصویر زیر با این تفاوت که شایز تصاویر را خودم بدهم (سایز تصاویر مورد نظر من نسبت عرض به ارتفاع آن تقریبا 1 به 3 است)

banner-772x250.png

افزونه به این شکل زیاده

یکیش master slider

سایت من رو چک بکنید دقیقا به همین حالت تنظیمش کردم

www.persianboors.com

لینک به ارسال

سلام

آقا جواد این موردی که شما گذاشتید ظاهرش به درد من می خوره

اما آیا این افزونه تصاویر رو از آخرین مطالب وردپرس می خونه یا اینکه باید خودمون بهش عکس بدیم؟

من چیزی میخوام که تصویر شاخص آخرین مطالب رو بخونه

لینک به ارسال

سلام من با این افزونه ها کار نیکنم از کد های css jquery استفاده میکنم و خودم شخصی سازی میکنم و تبدیل به وردپرس می کنم

http://owlgraphic.com/owlcarousel/

https://www.jssor.com/demos/carousel-slider.slider

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...