رفتن به مطلب

ایندکس شدن صفحه اول در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تو ضفحه اصلیم برای مثال یک پست عنوانش هست

تیپ مردم نیویورک در روز بدون شلوار 2016

بعد تو گوگل سرچ میکنم این پست رو میاره ولی خود پست رو نمیاره یعنی عنوان صفحه اصلی رو میاره نمیدونم دقیقا خودم چی گفتم :))

لطفا یکی با تیم ویور بهم کمک کنه 2 دقیقه هم نمیکشه

لینک به ارسال

سورس صفحه مطالبتون رو که نگاه کردم دیدم این تگ در هدرتون وجود داره :

<meta name="robots" content="noindex,follow,noodp"/>

اون کلمه noindex باعث میشه گوگل اون صفحه رو ایندکس نکنه و متاسفانه به جز صفحه اصلی در تمام پست هاتون این تگ وجود داره.

اگر از افزونه Yoast Seo استفاده میکنید به بخش «عنوان‌ها و متاها» برید و تیک گزینه noindex, follow رو بردارید.

در این لینک در این مورد توضیح داده شده : http://1admin.ir/site-removed-from-search-pages/

موفق باشید

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در هم اکنون، Farshad گفته است :

سورس صفحه مطالبتون رو که نگاه کردم دیدم این تگ در هدرتون وجود داره :

<meta name="robots" content="noindex,follow,noodp"/>

اون کلمه noindex باعث میشه گوگل اون صفحه رو ایندکس نکنه و متاسفانه به جز صفحه اصلی در تمام پست هاتون این تگ وجود داره.

اگر از افزونه Yoast Seo استفاده میکنید به بخش «عنوان‌ها و متاها» برید و تیک گزینه noindex, follow رو بردارید.

در این لینک در این مورد توضیح داده شده : http://1admin.ir/site-removed-from-search-pages/

موفق باشید

چی بگم والا تو اموزش این افزونه همچین نکته ای گفته نشده بود ممنون از راهنمایی شما راستی تمام این تیک ها رو از تمام تب ها وردارم؟ در ضمن من حداقل روزی 30 یا 40 تا ورودی گوگل دارم ولی رتبه الکسای ایرانم الان 2 هفتس به طور ناگهانی حذف شده.

لینک به ارسال

خواهش میکنم، اگر نمیخواین بخشی از سایتتون در گوگل ایندکس بشه میتونید تیک اون قسمت رو بزنین ( مثلا اگر تیک فایل های رسانه رو بزنین از ایندکس و نمایش اونها جلوگیری میشه )

در مورد الکسای ایران هم خوب این امکان وجود داره که بازدید کننده‌ها از کشورای دیگه‌ای باشن یا مثلا با فیلتر شکن اومده باشن یا حتی ممکنه ربات باشن.

نگران نباشید کمی که بگذره مجددا رتبه الکساتون بر میگرده . :)

لینک به ارسال

خواهش میکنم، اگر نمیخواین بخشی از سایتتون در گوگل ایندکس بشه میتونید تیک اون قسمت رو بزنین ( مثلا اگر تیک فایل های رسانه رو بزنین از ایندکس و نمایش اونها جلوگیری میشه )

در مورد الکسای ایران هم خوب این امکان وجود داره که بازدید کننده‌ها از کشورای دیگه‌ای باشن یا مثلا با فیلتر شکن اومده باشن یا حتی ممکنه ربات باشن.

نگران نباشید کمی که بگذره مجددا رتبه الکساتون بر میگرده . :)

نه مورد الکسا اینی که گفتین شک دارم اینطوری باشه.

ایا میتونم کاری کنم صفحه اصلی ایندکس نشه؟ ایا تاثیر بدی داره؟ اخه دیدم مشکلاتی رو به وجود میاره مثل همون چیزی که بالا گفتم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، imaniy گفته است :

نه مورد الکسا اینی که گفتین شک دارم اینطوری باشه.

ایا میتونم کاری کنم صفحه اصلی ایندکس نشه؟ ایا تاثیر بدی داره؟ اخه دیدم مشکلاتی رو به وجود میاره مثل همون چیزی که بالا گفتم.

وقتی مجددا صفحاتتون در گوگل ایندکس بشه و بازدید بیشتر بشه رنک الکساتون هم بهبود پیدا میکنه.

اما در مورد حذف ایندکس صفحه اصلی: 
به نظرم این کار رو نکنید، صفحه اصلی یکی از مهمترین بخشای یک وبسایته، اون مشکلی که در بالا گفتید به خاطر ایندکس نشدن مطالبتون بود، اگر اون پست در گوگل ایندکس میشد با جستجوی عبارت مورد نظر همون پست مرتبط نمایش داده میشد.

اگه سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردید یکبار سایت رو Fetch کنید و نقشه سایتتون را Resubmit کنید تا صفحات حذف شده مجددا در گوگل ایندکس بشن، اگر هم ثبت نکردید پیشنهاد میکنم حتما سایتتون رو ثبت کنید و از امکاناتش استفاده کنید.

ولی توصیه من اینه که صفحه اصلی رو حذف نکنید .

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

وقتی مجددا صفحاتتون در گوگل ایندکس بشه و بازدید بیشتر بشه رنک الکساتون هم بهبود پیدا میکنه.

اما در مورد حذف ایندکس صفحه اصلی: 
به نظرم این کار رو نکنید، صفحه اصلی یکی از مهمترین بخشای یک وبسایته، اون مشکلی که در بالا گفتید به خاطر ایندکس نشدن مطالبتون بود، اگر اون پست در گوگل ایندکس میشد با جستجوی عبارت مورد نظر همون پست مرتبط نمایش داده میشد.

اگه سایتتون رو در گوگل وبمستر ثبت کردید یکبار سایت رو Fetch کنید و نقشه سایتتون را Resubmit کنید تا صفحات حذف شده مجددا در گوگل ایندکس بشن، اگر هم ثبت نکردید پیشنهاد میکنم حتما سایتتون رو ثبت کنید و از امکاناتش استفاده کنید.

ولی توصیه من اینه که صفحه اصلی رو حذف نکنید .

ممنون از شما خیلی سریع رتبه سایت برگشت به 58 هزار ایران البته هنوز به رتبه اصلیش نرسیده ولی خب مثل این که با راهنمایی شما فعلا خوبه اون مشکل صفحه اصلی هم فقط برای بعضی پست ها بود برای همه پست ها نیست.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، AhrimanSefid گفته است :

سلام

ممنون می شم من رو هم راهنمایی کنید

Karpress.com

سلام دوست عزیز

شما هم تگ noindex در صفحه مطالبتون هست، در افزونه Yoast Seo به بخش «عنوان‌ها و متاها» برید و تیک گزینه noindex, follow رو بردارید.

و مجددا سایتتون رو در گوگل وبمستر Fetch کنید تا صفحاتتون دوباره ایندکس بشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...