رفتن به مطلب

نمایش پست ها در صفحه ی اصلی به صورت ...

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید عزیز

میخوام یه سری عکس رو با یه خط نوشته به عنوان توضیحش تو صفحه سایتم نمایش بدم. و اینکه قابلیت لایک هم براش بزارم. اگه راهنمایی بفرمایید که آقا قالب یا افزونه ی خاصی برای این کارها هست یا نه ممنون میشم.

میخواستم اگه بشه تو صفحه ی اصلی سایتم پست ها رو به صورت تصویر زیر نمایش بدم.. (تصویر از جای خاصی برداشته نشده. با فوتوشاپ ساختمش)

post_grid.jpg

میخوام صفحه ی اصلی فقط تصویر شاخص و عنوان پست ها رو به صورت عکس بالا نشون بده. و نمیخوام برای پست ها متن و محتوای خاصی در نظر بگیرم. صرفا یه عکس و یه عنوان کارم رو راه میندازه. یعنی میخوام رو عکس ها قابلیت کلیک نباشه که بره داخل نوشته و پست اصلی.

و اینکه میخوام اگه بشه قابلیت لایک داشته باشه. یعنی رو قلبی که اونجا نمایش دادم کلیک که کنه یه لایک به عدد کنارش اضافه بشه.

اگه راهنمایی کنید که من چطوری میتونم به همیچین سایتی برسم خیلی خیلی ممنون میشم.

لینک به ارسال

شما الان یه قالب دارید میخواید اینطوریش کنید یا نه اینکه یه قالب اینطوری میخواید ؟
این موردی که شما فرمودید کار خاصی نداره . قالب مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد کد php مربوط به قسمت توضیحاتش رو در صفحه اصلی حذف کنید .

ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و ممنون بابت جوابتون.

قالب خاصی مد نظرم نیست. اگه قالبی میشناسید که بتونم چیزی شبیه عکسی که فرستادم رو از توش در بیارم ممنون میشم. من چیزی نتونستم پیدا کنم. (البته ایده آلم اینه که دقیقا مثل همون عکس بتونم در بیارم. با همون آیکون ها و قابلیت هایی که ذکر کردم مثل لایک و ...)

اون قسمت توضیحاتتون مربوط به کد php رو هم نمیدونم از کجا میتونم حذف کنم..

ویرایش شده توسط ahmad25532
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...