رفتن به مطلب

وجود باگ در افزونه easy digital download

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من از افزونه easy digital download استفاده میکنم و برای اتصال به درگاه پی لاین از افزونه EDD Payment Gateway Payline این شرکت بهره بردم.

مشکلی که با اون مواجه هستم به این صورت هستش

که از طریق خود افزونه  easy digital download  وقتی پست مروبط به معرفی محصول رو ارسال کردم نمایش داده نشد و بصورت 

خطای قالب در صفحه اول سایت نشون داده شد که مجبور  به ارسال پست معمولی و استفاده از آپشن "درج دانلود" شدم که shotcode افزونه رو در پست مربوطه گذاشتم 

و به این صورت دانلود انجام می شد و البته در مواردی لینک دانلود بعد از پرداخت نمایش داده نمی شد.مشکل اصلی من اینجا بود که متوجه شدم زمان بالا آمدن سایت باگی 

وجود داره که لینک دانلود رو نشون میده و بدون نیاز به پرداخت میشه محصول رو دانلود کرد.

اگر کسی در این مورد و رفع این مشکل اطلاعاتی داره خوشحال خواهم شد استفاده کنم.

مرسی

لینک به ارسال

سلام از قسمت تنظیمات پرداخت باید درگاه رو انتخاب کنید احتمالا گزینه حالت آزمایشی رو فعال کردید که باید اون رو غیر فعال کنید و درگاه رو روی حالت payline قرار بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...