سعید شعبانی

باید لینک کوتاه را غیر فعال کنم؟

15 پست در این موضوع قرار دارد

در گوگل وبمستر دو لینک زیر که اولی لینک کوتاه دومی است را به عنوان Duplicate title tags شناخته است دلیل این مشکل چیست. آیا باید لینک کوتاه را حذف کنم؟

http://dnoj.ir/?p=1555
http://dnoj.ir/post/پرواز-quetzalcoatlus.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از لینک کوتاه به طور مستقیم در سایت استفاده کردید؟

(پیشفرض در header هست اما مشکلی ایجاد نمیکند)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر من از حالت پیشفرض استفاده نکرده ام فقط در پست ها بخش اشتراک گذاری لینک کوتاه را نیز قرار داده ام.

من که به لینک کوتاه رفتم دیدم که لینک کوتاه به لینک اصلی پست ریدایرکت شد پس نباید گوگل چیزی بفهمد درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه، احتمالا چون لینک رو در پست ها استفاده کردید ایندکس کرده و تکراری شناسایی شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی آدرسی استفاده نمیشه نباید ایندکس یشه. اگر استفاده میکنید ایندکس میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببینید در کل زمانی یک لینک توسط موتورهای جستجو شناسایی میشه که در صفحه ای لینک شده باشه. الان هم مشکل شما مربوط به همین مورد میشه که در بخش اشتراک گذاری لینک کوتاه شده را گذاشتید که خوب کار خیلی اشتباهیه و سریعا باید با لینک های فعلی سایتتون ویرایش کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببینید در کل زمانی یک لینک توسط موتورهای جستجو شناسایی میشه که در صفحه ای لینک شده باشه. الان هم مشکل شما مربوط به همین مورد میشه که در بخش اشتراک گذاری لینک کوتاه شده را گذاشتید که خوب کار خیلی اشتباهیه و سریعا باید با لینک های فعلی سایتتون ویرایش کنید.

خوب زمانی که یک لینک که اینجا لینک کوتاه است به لینکی دیگر منتقل می شود و اجازه دیدن صفحه لینک کوتاه را به روبات ها نمی دهد آیا محتویات این لینک خوانده می شوند؟ مگر از لینک کوتاه برای اشتراک گذاری استفاده نمی کنند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک های کوتاه مشکلی ندارد در صورتی که ریدایرکت 301 بشن شخصا توصیه میکنم لینک کوتاه را غیر فعال کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لینک های کوتاه مشکلی ندارد در صورتی که ریدایرکت 301 بشن شخصا توصیه میکنم لینک کوتاه را غیر فعال کنید

نوع ریدایرکت رو نمی دونم چی هست از کجا بفمم و اینکه اگر برای اشتراک گذاری پست ها در شبکه های اجتماعی از لینک کوتاه استفاده کنم و از ریدایرکت 301 استفاده شود مشکلی از نظر گوگل ندارد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب زمانی که یک لینک که اینجا لینک کوتاه است به لینکی دیگر منتقل می شود و اجازه دیدن صفحه لینک کوتاه را به روبات ها نمی دهد آیا محتویات این لینک خوانده می شوند؟ مگر از لینک کوتاه برای اشتراک گذاری استفاده نمی کنند؟

اولا من این لینک های اشتراک گذاری را تو سایتتون ندیدم! کجا هستن؟ دوما یکی از مشکلات اصلی وردپرس همین قضیه هست که وقتی نوع پیوند یکتا از حالت پیش فرش تغییر کنه، حداقل 2 نوع لینک برای مطالب وجود داره. که تمام افزونه های سئو هم گزینه canonical را برای همین مشکل قرار دادن. به هر حال حالا که گوگل شناسایی کرده شما بهتره از لینک شدن لینک های کوتاهت جلوگیری کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب میتونید از روبات جلوی ایندکس شدن لینک های کوتاه رو بگیرید.

البته من خودم در این مورد چیزی جایی ندیدم ولی خوب با وجود لینک اصلی نباید مشکلی پیش بیاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب میتونید از روبات جلوی ایندکس شدن لینک های کوتاه رو بگیرید.

البته من خودم در این مورد چیزی جایی ندیدم ولی خوب با وجود لینک اصلی نباید مشکلی پیش بیاد .

خوب اگر جلو ایندکس شدن رو نگیرم و ریدایرکت شود چه مشکلی پیش می آید؟ گوگل هم در موارد زیادی از ریدایرکت استفاده می کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اگر جلو ایندکس شدن رو نگیرم و ریدایرکت شود چه مشکلی پیش می آید؟ گوگل هم در موارد زیادی از ریدایرکت استفاده می کند.

ببینید دوست عزیز این مسئله ریدایرکت هیچ ربطی به این مشکل نداره. درسته لینک کوتاه شما ریدایرکت میشه به لینک اصلی ولی خوب اون لینک کوتاه خودش الان تو صفحات شما ایندکس شده و مشکل گوگل هم همینه که دو تا لینک مختلف که هر 2 ایندکس شدن به یک صفحه میرسن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نوع ریدایرکت رو نمی دونم چی هست از کجا بفمم و اینکه اگر برای اشتراک گذاری پست ها در شبکه های اجتماعی از لینک کوتاه استفاده کنم و از ریدایرکت 301 استفاده شود مشکلی از نظر گوگل ندارد؟

من تاحالا به لینک کوتاه وردپرس کار نکردم اما با سرویس های مثل Bit.ly کار کردم و در خود محتوا هم قرار دادم و هیچ مشکلی ایجاد نشده.توصیه میکنم این لینک ها را غیرفعال کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohamad.eskandari
      شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا شما باید زمان، تلاش و پول خود را در راه بهینه سازی سایت هزینه کنید؟ زمانی که شما به کاربرد موتورهای جست و جو نگاه می کنید به اطلاعات شگفت انگیزی از مطالعات اخیر پی می برید. که نه تنها برای پی بردن به چگونگی جست و جوی کاربران استفاده می شود. بلکه برای دریافتن قدرت گوگل و سایر موتور های جست و جو هم به کار میرود. بیایید یکی از بهترین روش های کسب رتبه ی بهتر در موتور جست و جوی گوگل را به اتفاق ببینیم... https://goo.gl/cDfKSq
    • توسط محسن کسایی
      سلام، میخواهیم در هدر سایت کلمات کلیدی و توضیحات متا رو بنویسیم:

برای کلمات کلیدی کدام یک از سبک های زیر رو مناسب می دونید؟

دانلود آهنگ,دانلود موزیک,موزیک,آهنگ,ترکی,آهنگ ترکی,موزیک ترکی

دانلود آهنگ, دانلود ترانه ترکی, ترجمه ترانه ترکی, موزیک ترکی,

بیشتر منظورم اینه که تک کلمه نوشته بشه یا عبارات معنادار؟

و سوال بعدی اینکه چند کلمه یا عبارات باید نوشت؟ (حداقل - حداکثر) یا بر اساس کاراکتر هست؟

با تشکر
    • توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط mohandes1900
      با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
      حدودا 1 هفته است که رتبه سایت من در حال کاهش هست و من تلاش های بسیاری انجام دادم تا این افت رتبه رو متوقف کنم اما جواب ندادن مثلا اگر روزی 10 تا پست خوب داخل سایت قرار میدادن به 15 تا رسوندمشون و در سعی کردم در سایت هایی که میشه توشون بک لینک ساخت و به خیلی از سایت های معتبر ایرانی بک لینک رایگان دادن من هم لینک سایت رو در اون ها قرار بدم. اما هیچ کدوم جواب نداده و نمیدونم باید چیکار کنم.
      لطفا دوستان اگر میتونید بهم کمک کنید ممنون
      آدر س سایت من: https://www.fooji.ir

• توسط آریاهوم
      سلام  دوستان .. یک سوال فنی داشتم لطفا اگه کسی بلده   راهنمایی کنه .
      در عنوان نتایج جستجو سایتم بعد از نام سایتم کلمه خانه اضافه شده  .. در صورتی که من نام سایتم را درست انتخاب کردم .. عکسشم ضمیمه فرستادم