رفتن به مطلب

باید لینک کوتاه را غیر فعال کنم؟

پست های پیشنهاد شده

در گوگل وبمستر دو لینک زیر که اولی لینک کوتاه دومی است را به عنوان Duplicate title tags شناخته است دلیل این مشکل چیست. آیا باید لینک کوتاه را حذف کنم؟

http://dnoj.ir/?p=1555
http://dnoj.ir/post/پرواز-quetzalcoatlus.html

لینک به ارسال

از لینک کوتاه به طور مستقیم در سایت استفاده کردید؟

(پیشفرض در header هست اما مشکلی ایجاد نمیکند)

لینک به ارسال

خیر من از حالت پیشفرض استفاده نکرده ام فقط در پست ها بخش اشتراک گذاری لینک کوتاه را نیز قرار داده ام.

من که به لینک کوتاه رفتم دیدم که لینک کوتاه به لینک اصلی پست ریدایرکت شد پس نباید گوگل چیزی بفهمد درسته؟

لینک به ارسال

جالبه، احتمالا چون لینک رو در پست ها استفاده کردید ایندکس کرده و تکراری شناسایی شده.

لینک به ارسال

وقتی آدرسی استفاده نمیشه نباید ایندکس یشه. اگر استفاده میکنید ایندکس میشه.

لینک به ارسال

سلام

ببینید در کل زمانی یک لینک توسط موتورهای جستجو شناسایی میشه که در صفحه ای لینک شده باشه. الان هم مشکل شما مربوط به همین مورد میشه که در بخش اشتراک گذاری لینک کوتاه شده را گذاشتید که خوب کار خیلی اشتباهیه و سریعا باید با لینک های فعلی سایتتون ویرایش کنید.

لینک به ارسال

سلام

ببینید در کل زمانی یک لینک توسط موتورهای جستجو شناسایی میشه که در صفحه ای لینک شده باشه. الان هم مشکل شما مربوط به همین مورد میشه که در بخش اشتراک گذاری لینک کوتاه شده را گذاشتید که خوب کار خیلی اشتباهیه و سریعا باید با لینک های فعلی سایتتون ویرایش کنید.

خوب زمانی که یک لینک که اینجا لینک کوتاه است به لینکی دیگر منتقل می شود و اجازه دیدن صفحه لینک کوتاه را به روبات ها نمی دهد آیا محتویات این لینک خوانده می شوند؟ مگر از لینک کوتاه برای اشتراک گذاری استفاده نمی کنند؟

لینک به ارسال

لینک های کوتاه مشکلی ندارد در صورتی که ریدایرکت 301 بشن شخصا توصیه میکنم لینک کوتاه را غیر فعال کنید

لینک به ارسال

لینک های کوتاه مشکلی ندارد در صورتی که ریدایرکت 301 بشن شخصا توصیه میکنم لینک کوتاه را غیر فعال کنید

نوع ریدایرکت رو نمی دونم چی هست از کجا بفمم و اینکه اگر برای اشتراک گذاری پست ها در شبکه های اجتماعی از لینک کوتاه استفاده کنم و از ریدایرکت 301 استفاده شود مشکلی از نظر گوگل ندارد؟

لینک به ارسال

خوب زمانی که یک لینک که اینجا لینک کوتاه است به لینکی دیگر منتقل می شود و اجازه دیدن صفحه لینک کوتاه را به روبات ها نمی دهد آیا محتویات این لینک خوانده می شوند؟ مگر از لینک کوتاه برای اشتراک گذاری استفاده نمی کنند؟

اولا من این لینک های اشتراک گذاری را تو سایتتون ندیدم! کجا هستن؟ دوما یکی از مشکلات اصلی وردپرس همین قضیه هست که وقتی نوع پیوند یکتا از حالت پیش فرش تغییر کنه، حداقل 2 نوع لینک برای مطالب وجود داره. که تمام افزونه های سئو هم گزینه canonical را برای همین مشکل قرار دادن. به هر حال حالا که گوگل شناسایی کرده شما بهتره از لینک شدن لینک های کوتاهت جلوگیری کنی

لینک به ارسال

خوب میتونید از روبات جلوی ایندکس شدن لینک های کوتاه رو بگیرید.

البته من خودم در این مورد چیزی جایی ندیدم ولی خوب با وجود لینک اصلی نباید مشکلی پیش بیاد .

لینک به ارسال

خوب میتونید از روبات جلوی ایندکس شدن لینک های کوتاه رو بگیرید.

البته من خودم در این مورد چیزی جایی ندیدم ولی خوب با وجود لینک اصلی نباید مشکلی پیش بیاد .

خوب اگر جلو ایندکس شدن رو نگیرم و ریدایرکت شود چه مشکلی پیش می آید؟ گوگل هم در موارد زیادی از ریدایرکت استفاده می کند.

لینک به ارسال

خوب اگر جلو ایندکس شدن رو نگیرم و ریدایرکت شود چه مشکلی پیش می آید؟ گوگل هم در موارد زیادی از ریدایرکت استفاده می کند.

ببینید دوست عزیز این مسئله ریدایرکت هیچ ربطی به این مشکل نداره. درسته لینک کوتاه شما ریدایرکت میشه به لینک اصلی ولی خوب اون لینک کوتاه خودش الان تو صفحات شما ایندکس شده و مشکل گوگل هم همینه که دو تا لینک مختلف که هر 2 ایندکس شدن به یک صفحه میرسن!

لینک به ارسال

نوع ریدایرکت رو نمی دونم چی هست از کجا بفمم و اینکه اگر برای اشتراک گذاری پست ها در شبکه های اجتماعی از لینک کوتاه استفاده کنم و از ریدایرکت 301 استفاده شود مشکلی از نظر گوگل ندارد؟

من تاحالا به لینک کوتاه وردپرس کار نکردم اما با سرویس های مثل Bit.ly کار کردم و در خود محتوا هم قرار دادم و هیچ مشکلی ایجاد نشده.توصیه میکنم این لینک ها را غیرفعال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...