رفتن به مطلب

درخواست رمز

Lord

پست های پیشنهاد شده

باسلام
دوستان بنده از هاست روی پوشه مدیریت رمز قرار دادم که باعث شد در همه صفحات درخواست رمز کنه که با دسترسی دادن به یک فایل دیگه این درخواست نمایش داده نشد و سایت بدون مشکل اجرا میشد اما از وقتی انتقال سرور دادم توی همه صفحات مجددا درخواست رمز میکنه با این که دسترسی های لازم به فایل ها دادم
من به غیر از این یک سایت چند تا دیگه سایت وردپرس دیگه به همین شکل داشتم اما واسه اونا مشکلی پیش نیومده جز این 
کسی میدونه باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
توجه داشته باشید که این نمایش پیام به دلیل درخواست اجرای فایل admin-ajax.php که در پوشه ادمینه هستش که با قرار دادن کد 
<Files admin-ajax.php>
Order allow,deny
Allow from all
Satisfy any
</Files>
در درون فایل htaccess باید اوکی بشه که تا قبل از انتقالم اوکی بود ! اما الان دیگه عمل نمیکنه !!! خواهشا کسی راه حل داره بگه ممنونم
توجه داشته باشید به دلیل درخواست رمز روی همه صفحات فعلا پاک کردم رمز روی پوشه ادمین رو که کاربران به مشکل بر نخورن با این که با زدن دکمه کنسل وارد سایت میشه اما بازم برش داشتم الان
همچنین ادرس سایت funikade.ir
منتظر جواب شما دوستان هستم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان سلام

من روی پوشه wp-admin رمز گذاشتم همه چی اکی هست ولی تنها در مرورگر فایرفاکس با بازکردن هر صفحه صفحه زیر میاد که رمز می خواد چطور از بین ببرمش

hmzwa0n7ogcsaqkjy38p.png

این کد هم در  .htaccess  گذاشتم

</files>
ErrorDocument 401 “Denied”
ErrorDocument 403 “Denied”
# Allow plugin access to admin-ajax.php around password protection
<Files admin-ajax.php>
Order allow,deny
Allow from all
Satisfy any
</Files>

لینک به ارسال
در در 1/20/2016 at 17:28، reportday.ir گفته است :

سلام

سایت شما را دیدم اما در هیچکدام از صفحات درخواست رمز نکرد.

درود

همون طور که گفتم رمز رو برای رفع مشکل به صورت موقطعی برداشتم که مشاهده نمیکنید

لینک به ارسال

لطفا یک نفر به داد ما برسه الان توی چند انجمن وردپرس همین مشکل رو مطرح کردم یه نفر نبود راهنمایی کنه خواهشا این انجمن که تعریفشو شنیدم به داد ما برسه مدیران محترم کمک کنید لطفا ....

لینک به ارسال

از چه طریقی روی این پوشه پسورد گذاشتید . یک آموزش ساده برای این کار رو میتونید در لینک زیر مشاهده کنید :

http://mandegarweb.com/wordpress/wordpress-security/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-wp-admin/

کامنت ها رو هم بخونید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...