• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mohammad hosein

مشکل در ویژگی alt

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من تازه شروع به آپلود تصاویرم رو هاستم کردم ولی متاستفانه در سئوی سایتم واقعا تاثیر بدی گذاشته و سئوی سایتم رو 10 درصد پایین آورده!

نمیدونم چیکار کنم عکس هایی که در مطالبم هست بهشون ویژگی alt بدم؟

برای انکار میشه تو پوسته ام کدی قرار بدم خود به خود این کار رو انجام بده؟

ممنون اگه میشه زود تر جواب بدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خيلي ساده س روي عكس كه كليك بكنيد يه علامت مياد اونو كليك بكنيد يه پنجره باز ميشه توش هم ميشه alt زد هم title , ...

براي مورد دوم اين افزونه بدردتون ميخوره

http://wordpress.org/extend/plugins/seo-image/

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب تو اون پبجره ای که باز میشه من اصلا چیزی با این عنوان که alt و title بشه بهش داد پیدا نکردم.دو تا گزینه هست که تنظیمات پیشرفته و ویرایش تصویر.تو کدوم بخش این گزینه هایی که می فرمایید وجود دارند؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویرایش تصویر

نام = title

متن جايگزين = alt

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

من تازه شروع به آپلود تصاویرم رو هاستم کردم ولی متاستفانه در سئوی سایتم واقعا تاثیر بدی گذاشته و سئوی سایتم رو 10 درصد پایین آورده!

نمیدونم چیکار کنم عکس هایی که در مطالبم هست بهشون ویژگی alt بدم؟

برای انکار میشه تو پوسته ام کدی قرار بدم خود به خود این کار رو انجام بده؟

ممنون اگه میشه زود تر جواب بدید

سلام

منظورتون از آپلود تصاویر تو هاست اینکه دارید تو خود وردپرستون آپلود میکنید؟ اگه همینه که میتونید از افزونه seo friendly images استفاده کنید که بصورت خودکار میتونه عنوان نوشته را برای متن جایگزین و اسم سایت قرار بده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من هم از همین افزونه استفاده می کنم . ولی چیزی رو برای عکس ها پر نمی کنه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار این افزونه اینه که:

فرض کنید شما یه پست دارید به اسم: "این افزونه چه کار می کنه"

حالا درون پست تصویری قرار می دید مثلاً: mypic.jpg

title تصویر برابر میشه با: "این افزونه چه کار می کنه"

alt تصویر برابر میشه با: "این افزونه چه کار می کنه mypic.jpg "

اما می تونید از ترکیب مقادیر دیگه هم title و alt استفاده کنید: (در قسمت تنظیمات پلاگین)

%title = نام نوشته
%name = نام فایل تصویر بدون پسوند
%category = نام دسته ی نوشته
%tags = برچسب نوشته

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب مگه نباید بصورت خودکار این ها رو هنگام بارگذاری تصویر پر کنه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب مگه نباید بصورت خودکار این ها رو هنگام بارگذاری تصویر پر کنه ؟

شما تصاویر را چگونه قرار میدهید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از این خودکار تر نمیشه دیگه

شما پست رو نامگذاری می کنید و اون طبق تنظیمات قبلی که کردید برای تصاویر اون پست alt و title قرار میده

گرچه پاسخ به پست بالا خیلی اساسیه - چون وقتی تصویری آپلود می کنیم می تونیم همونجا براش همه ی گزینه ها رو پر کنیم و نیازی به افزونه نیست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی با وجود نصب این افزونه این سه گزینه لازم نیست پر بشه ؟ نام . متن جایگزین .توضیح

جناب پارسا تصویر شاخص منظورم هست واسه پست ها

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه نمیتونه به تصویر شاخص صفت alt بده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری