GMan

نیازمند ایده ای خلاقانه برای تبلیغات وبسایت

9 پست در این موضوع قرار دارد

عرض سلام و خسته نباشی

خلاصه میگم که وقتتون گرفته نشه^_^

یه سایت موزیک داریم؛ بازدیدش بد نیست(رو به رشده)؛ الکساش مرتب داره کم میشه؛ گذاشتن پاپ آپ واقعا آزار دهندست و اعصاب خرد کن؛

یه ایده درست و حسابی می خوایم واسه تبلیغاتش

پیشاپیش از نظراتتون ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگه بازدید خوبی دارید می تونید با شبکه تبلیغات کار کنید. anetwork.com

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صبر کنید دهن به دهن تبلیغ بشه و روی سئو اون وقت بگذارید . و کیفیت محتوا . 

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

اگه بازدید خوبی دارید می تونید با شبکه تبلیغات کار کنید. anetwork.com

سلام

قبلا تو یه سایت دیگه با anetwork کار می کردیم؛ حداقل تو رنج بازدید 7-8 هزار کار کردن با همچین سیستمایی تلف کردن وقت و از بین بردن کیفیت سایته

چون فقط سرعت سایت رو کم می کنن و فقط هم زمانی به شما پول می دن که بازدیدکننده روی بنر کلیک کنه

تبلیغاتی که به قول خودشون رایگانه و پولی به شما نمی رسه هم بماند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، حسن موحد گفته است :

صبر کنید دهن به دهن تبلیغ بشه و روی سئو اون وقت بگذارید . و کیفیت محتوا . 

سلام

بحثم تبلیغ کردن نیست گرفتن تبلیغه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ظاهرا روش جدید و به خصوصی وجود نداره:rolleyes:

خوب از همون تبلیغاتی که الان رایجه به نظرتون کدومش واسه یه سایت موزیک مثه سایت ما مناسبه؟

در ضمن سایت مورد بحثم اینه: موزیک

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، GMan گفته است :

ظاهرا روش جدید و به خصوصی وجود نداره:rolleyes:

خوب از همون تبلیغاتی که الان رایجه به نظرتون کدومش واسه یه سایت موزیک مثه سایت ما مناسبه؟

در ضمن سایت مورد بحثم اینه: موزیک

سلام دوست عزیز

یکی از دوستام سایت موزیک داره برای کسب درآمد از این روش استفاده میکنه (البته شاید روش مناسبی نباشه):

میاد از خواننده‌های تازه‌کار که هنوز شناخته شده نیستن یه هزینه ای دریافت میکنه و آهنگشون رو در سایتش منتشر میکنه (چون هزینه کمتری نسبت به سایت‌های معروف میگیره هم به نفع خوانندس و هم ایشون از سایتش درآمد داره)

خودش میگه خواننده‌ها خودشون میان و ازش میخوان که موزیکشون رو منتشر کنه، رتبه الکساتون رو که نگاه کردم دیدم که خیلی نسبت به این سایت دوستم بهتره، در نتیجه شما هم شاید بتونید یه چنین کسب و کاری راه بندازین.

چون اینجوری هم شما کسب درآمد دارین و هم به خواننده‌های تازه‌کار کمک کردین (برای شروع نباید هزینه زیادی ازشون بخواین)

البته این یه پیشنهاده که شاید به ذهن خودتون هم رسیده باشه.

فقط خواهشی که ازتون دارم اینه که لطفا تبلیغ پاپ‌آپ داخل سایتتون نذارید :mellow:

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/20/2016 at 07:22، Farshad گفته است :

سلام دوست عزیز

یکی از دوستام سایت موزیک داره برای کسب درآمد از این روش استفاده میکنه (البته شاید روش مناسبی نباشه):

میاد از خواننده‌های تازه‌کار که هنوز شناخته شده نیستن یه هزینه ای دریافت میکنه و آهنگشون رو در سایتش منتشر میکنه (چون هزینه کمتری نسبت به سایت‌های معروف میگیره هم به نفع خوانندس و هم ایشون از سایتش درآمد داره)

خودش میگه خواننده‌ها خودشون میان و ازش میخوان که موزیکشون رو منتشر کنه، رتبه الکساتون رو که نگاه کردم دیدم که خیلی نسبت به این سایت دوستم بهتره، در نتیجه شما هم شاید بتونید یه چنین کسب و کاری راه بندازین.

چون اینجوری هم شما کسب درآمد دارین و هم به خواننده‌های تازه‌کار کمک کردین (برای شروع نباید هزینه زیادی ازشون بخواین)

البته این یه پیشنهاده که شاید به ذهن خودتون هم رسیده باشه.

فقط خواهشی که ازتون دارم اینه که لطفا تبلیغ پاپ‌آپ داخل سایتتون نذارید :mellow:

اول تشکر از نظرتون

دوم در مورد پاپ آپ؛ من خودم از پاپ آپ متنفرم برای همین هم داریم تلاش می کنیم که به راه حل پاپ آپ نرسیم:D هرچند که با یه دو دو تا چارتا اگه سایت طرف حسابتون سرتون کلاه نذاره(یعنی همه پاپ آپاتون رو درست حساب کنه) درآمدش هم خیلی خوبه هم بی دردسر

و در مورد پخش آهنگ هم روش خوبیه تنها مشکل اینه که اخیرا سایت موزیک خیلی زیاد شده و جالبتر اینکه خیلیاشون آهنگایی میذارن که هزار دفعه باید فیلتر بشن؛ ولی خوب ظاهرا زمونه عوض شده;)

بازم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چندتا روش داری : اول اینکه خب بنر تبلیغاتی بگیری دوم اینکه تبلیغات پست ثابت در سایت قرار بدی سوم اینکه بخش ارسال آهنگ برای خواننده هایی که میخوان معروف بشن قرار بدید و ازشون یه مبلغی بگیری و در آخر هم میتونی از سیستم نمایش دهنده سیستم های تبلیغاتی می تونید استفاده کنید که به ازای هر کلیک مبلغی دریافت کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط samen
      سلام دوستان
      جدیدا در نسخه موبایل سایتم پاپ آپ اجرا میشه (بصورت رندوم) البته در هر بازدید مشاهده نمیشه!
      هر از گاهی مشاهده میشه و به سایت های مختلف میره!
      بررسی که می کنیم آخرش می رسیم به این سایت(ظاهرا منبع اصلی این هست):
      http://vestacp.com/
      فایل مخرب هم ظاهرا این هست
      https://cdn.examhome.net/cdn.js?ver=1.0.5 آدرس سایت ما:
      https://Mosalman.Net
      در ضمن وقتی مطلبی رو ارسال می کنیم؛ در قسمت توضیحات تصویر شاخص مطلب همین فایل مخرب ظاهر میشه!
      دوستان در صورت امکان راهنمایی کنند تا بتونیم حذفش کنیم.
      ممنون

• توسط abolfazl
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      ما یک گروه تبلیغاتی با تجربه و نام آشنا هستیم که قصد فروش جایگاه های تبلیغاتی خاص خودمون رو به تعداد محدود (حد اکثر 10 سایت با موضوعات مختلف) داریم
      تاثیرگذاری این روش و به شما کاملا تضمین میدیم، این روش تبلیغاتی کاملا اصولی و پر قدرت هست و بنا به کمیت و کیفت کار قیمتش با تخفیف ویژه برای اعضای وب هاستینگ 750 هزارتومن هست (توان این پکیج اینقدر بالاست که زمانی قصد ادامه همکاری نداشته باشید سایتتون بشدت افت میکنه... این پکج فقط برای وب سایت هایی که درآمد خاص خودشون و دارند وموضوعشون کاملا رقابتی هست مناسب هست)
      ما در این پکیج و این شیوه تبلیغاتی از هر نوع سایت با یک شرکت کار خواهیم کرد(یعنی یک هاستینگ، یک فروشگاه ، یک سایت با موضوعات مختلف و...) مجموعا حداکثر ده سایت

اگر صاحب یک کسب و کار معتبر هستد و قصد پیشرفتشو دارید حتما با همکاری کنید (این پکیج فوق العاده ارزشمنده)

قبل از تماس با شرکت های گردن کلفت ایرانی، ترجیح میدادم با شما عزیزان کارکنم

برای همکاری تمام اطلاعات وب سایت شرکت و نمونه کار ها او شماره تماس ارسال میشه

ولی تایید همکاری با ماست و ممکنه سایت شما مورد تایید قرار نگیره ...
      قبل از هرچیزی آدرس وب سایتتون و برامون ارسال کنید
      در پیغام خصوصی برامون بفرستید یا همینجا آدرس سایت و ارسال کنید جوابگو هستم
      لطفا بشدت از تغییر موضوع تاپیک خودداری کنید
    • توسط mahmodk
      با سلام و عرض خسته نباشید
      چند وقتیه بنده از این سایت chetor.com استفاده میکنم و خیلی برام جالبه که هنگامی که میخوام از سایت خارج بشم به محض اینکه موس رو میبرم نزدیک بستن صفحه یه پاپ آپ میاره بالا که مطالب دیگه ای رو پیشنهاد می کنه.
      حالا از دوستان تقاضا دارم اگر کسی میدونه این سایت از چه افزونه و یا کدی استفاده می کنه لطفا راهنمایی کنه من هم بتونم این کار رو برای سایتم hayatkhalvat.com انجام بدم. 
      باتشکر

• توسط Vahid.T
      باسلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      سایت میوه فروشی با ووکامرس راه اندازی کردم. میخوام سیستم همکاری در فروش هم واسش راه بندازم.
      سوال اول : سیستم همکاری در فروش میخوام قابلیتی داشته باشه که سود بدست امده کاربران بتونند باهاش رایگان از سایت خرید کنند (مبلغی به حساب بانکیشون واریز نمیشه.) پلاگین User Wallet Credit رو واسه پرداخت با اعتبار کاربری پیدا کردم اما نمیدونم سودی که افزونه دیگه مثلا افزونه Affiliate Pro به کاربر میده اینجاقابل استفاده هست یا نه؟!
      سوال دوم : چه سیستم همکاری در فروشی رو پیشنهاد می کنید ؟ ( با جستجو در نت Affiliate Pro رو خیلی کامل دیدم ، اما نمیدونم پاسخگو باشه یا نه ؟!تاالان باهاش کار نکردم.)
      سوال سوم : امکان زیرمجموعه گیری با کد کاربری یا لینک وجود داشته باشه
      سوال چهارم : امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      اگر واسه هر مورد باید افزونه خاصی نصب کنم ، ممنون میشم  راهنمایی کنید.
      ممنون میشم اگر میدونید پاسخ بدید.
    • توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.