bagherijan

مشکل در ابزارک برگه ها

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

هرچقدر گشتم پاسخ و راه حل درستی واسه این مشکل پیدا نکردم!

در قسمت ابزارک ها ، ابزارک برگه رو در فوتر سایت قرار دادم اما کل برگه های سایت رو نشون میده! و گزینه "استثناها" رو هم طبق راهنما با شناسه برگه هایی که نمیخواستم نمایش داده بشه تکمیل کردم.اما هیچ استثنایی اعمال نمیشه و باز هم کل برگه ها نشون داده میشه! لطفا راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو حل کنم؟! در ضمن نمیخوام از ابزارک فهرست ها استفاده کنم. لطفا همین ابزارک برگه ها رو بگید چطور درستش کنم یا افزونه مشابه اگر هست معرفی کنید.سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط naderi
      سلام دوستان
      من سایتمو توی گوگل برای سازگاریش با موبایل تست میکنم اما اسکرین شاتی که بهم نشون میده ناقصه و سایت رو کامل نشون نمیده !
      البته کنارش میزنه که موبایل فرندلی هست سایتت
      مشکل رو کسی میدونه از کجاست و به چه شکل میشه حلش کرد؟
    • توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من در حال طراحی یک قالب وردپرس هستم و میخوام برای قالبم یک ابزارک طراحی کنم که بر اساس یک دسته بندی خاص یکسری محصولات رو نشون میده 
      حالا میخوام امکانی برای این ابزارک ایجاد کنم که کاربر خودش داخل ابزارک بتونه دسته بندی مد نظر خودش همراه با تعداد محصولات برای نمایش در ابزارک رو انتخاب کنه

چجوری میتونم اینکارو انجام بدم 
      دوستان فقط نمیخوام از پلاگین استفاده کنم میخوام کدنویسی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر منبعی هست که این رو آموزش بده معرفی کنید لطفا
    • توسط saeidaspr
      با سلام. 
      موقع نصب ورژن 5.2.1 (از مخزن اصلی وردپرس گرفتم) پس از ورود اطلاعات دیتابیس و ارسال، با این خطا مواجه میشم:
      "سایت با مشکلات فنی دچار شده است"
      ورژن php در هاست اشتراکی 7.3 هست .. مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه برای تنظیم. لطفا راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط farazt
      با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
      من یه مشکلی دام اونم این هست که وقتی ابزارک اضافه می کنم به سایدبارم فقط اولین ابزراک تو محل مورد نظر قرار می گیره بقیه بیرون از div سایدبار قرار می گیرن
      چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟
    • توسط sultansulay
      سلام خسته نباشید
      ببخشید من rss سایت مشکل داره وقتی
      آدرس بهش میدم میره برای دانلود باید چیکار کنم
      sultanmusic.org/rss