رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام
من قصد دارم یک دایرکتوری برای فروش ملک درست کنم. بیشتر اطلاعات رو مدیر سیستم وارد کرده اما بعدا کاربرها هم بتونن عضو سایت بشن و ملک خودشون رو وارد کنن. لطف میکنید برای این حالت راهنمایی کنید که چطور میتونم پیاده سازی کنم؟

1. تعدادی پست به عنوان پست سفارشی ساخته بشه که هر کدام مشخصات یک منزل باشد.
  2. هر کاربر بتواند پست جدید (ملک جدید) وارد کند ولی به ملک سایرین دسترسی نداشته باشد و نتواند ویرایش کند. در این پست‌ها از فیلدهای سفارشی نیز استفاده شود (تعداد خواب، متراژ و ...)
  3. اطلاعات وارد شده پس از تایید مدیر سیستم در سایت قابل نمایش باشد و به نوشته های سفارشی دیگر (ملک‌ها) اضافه شود.
  4. امکان جستجو کردن بر اساس فیلدهای مختلف (متراژ، خواب، محل و ...) وجود داشته باشد و فرمت ظاهری شکیل و مناسبی داشته باشد.
  5. (غیرضروری) سطوح کاربران بر اساس پلنی که خریداری می‌کنند قابل تغییر باشد.

لطفا در صورتی که بخش هایی نیاز به کدنویسی داره به ریز راهنمایی کنید و یا منبع مناسبی معرفی بفرمایید. از لطف شما بسیار سپاسگزارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...