رفتن به مطلب

نمایش متفاوت دیدگاه های خریداران از سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خوام کسانی که محصول من رو به وسیله edd خرید کردن اگه دیدگاهی گذاشتن  جلوی اسمشون بنویسه خرید کرده مثل دیدگاه های تم فارست

در ضمن من از شورت کد افزونه در پست ها استفاده می کنم

کسی نظری داره چی کار کنم؟

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

سلام

توی فرمی که نظر رو نشون میده و در محل مورد نظرتون کد زیر رو قرار بدید.(تست نکردم احتمالا کمی تغییرات باید اعمال بشه)

<?php 
global $user_ID; // the ID of the currently logged-in user
if( edd_has_user_purchased($user_id, $download_id) ){
	echo "خریدار محصول";
}
 ?>

کد بالا چک میکنه اگر کاربر خریدا بود متن رو چاپ میکنه توضیحات بیشتر : (امکان نمایش نام محصولی که توسط کاربر خریداری شده هم وجود داره)

http://docs.easydigitaldownloads.com/article/564-edd-has-user-purchased

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، rezakianoosh گفته است :

سلام

توی فرمی که نظر رو نشون میده و در محل مورد نظرتون کد زیر رو قرار بدید.(تست نکردم احتمالا کمی تغییرات باید اعمال بشه)

<?php 
if( edd_has_user_purchased('') ){
	echo "خریدار محصول";
}
 ?>

کد بالا چک میکنه اگر کاربر خریدا بود متن رو چاپ میکنه توضیحات بیشتر : (امکان نمایش نام محصولی که توسط کاربر خریداری شده هم وجود داره)

http://docs.easydigitaldownloads.com/article/564-edd-has-user-purchased

ممنون ولی یه مشکل هست اونم این که من از دیدگاه پیش فرض استفاده کرده حال را هست که از طریق فانکشن این کار رو کرد؟

لینک به ارسال

درود ، 

برای این منظور باید ID های خرید ، دیدگاه ، صاحب دیدگاه ، پست ، دانلود را دریافت نمایید و در مکان مورد نظر از comment.php چاپ نمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...