RaminMT

راستچین کردن افزونه های فارسی

17 پست در این موضوع قرار دارد

درود

من چند وقت پیش یه افزونه به زبون فارسی برای وردپرس نوشتم که از هفته پیش روی مخزن وردپرس موجود هست اما توی همین هفته اول نیاز شد افزونه به زبان انگلیسی هم منتشر بشه لذا تصمیم گرفتم افزونه رو 2 زبونه کنم الان همه مسائل حل شده فقط تنها مشکل اینه که من در حالت فارسی یه سری استایل دارم مثل direction:rtl و خوب باید برای زبانهای دیگه هم این تنظیمات رو متناسب باهاشون درست کنم اما نمیدونم چیکار کنم برای قالب یه فایل rtl.css همه چیز رو حل میکنه اما درباره پلاگین چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش آمدید

چگونگی فارسی کردن پوسته و افزونه :

http://wp-persian.com/codex/چگونگی-فارسی-کردن-پوسته-و-افزونه/

مکانیزم فایل rtl.css :

http://wp-persian.com/codex/چگونگی-ساخت-فایل-rtl-css/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از آقا سعید

اون مراحل رو طی کردم در ضمن افزونه هست نه قالب لینک اولی که آقا پارسا دادن کمکه بزرگیه

آقا پارسا ممنون دنبال یه چیزی تو همین مایه ها میگشتم ولی پیدا نکردم

بقیه لینکها رو هم در زمان نوشتن افزونه دیده و استفاده کرده ام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی یه نکته ایی رو یادم رفت بپرسم

این افزونه رو که منتشر کردم اگر از قسمت سرچ داشبورد دنبالش بگردید تو ستون نگارش ورژن افزونه رو ننوشته + در قسمت توضیحات باید بنویسه "بدست RaminMT" اما نیست به نظرتون مشکل این یکی کجاست؟ من کدهایی که به این قسمت مربوط بود عینا کپی کردم و تغییر دادم(همون خطهایی که بین */ و /* قرار میگیره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی یه نکته ایی رو یادم رفت بپرسم

این افزونه رو که منتشر کردم اگر از قسمت سرچ داشبورد دنبالش بگردید تو ستون نگارش ورژن افزونه رو ننوشته + در قسمت توضیحات باید بنویسه "بدست RaminMT" اما نیست به نظرتون مشکل این یکی کجاست؟ من کدهایی که به این قسمت مربوط بود عینا کپی کردم و تغییر دادم(همون خطهایی که بین */ و /* قرار میگیره)

سلام

رامین جون مبارکه بالاخره نوشتی :x

ایشاالله افزونه های بیشتر

توی استایل افزونه هم نام نویسنده افزونرو نوشتی ؟

اون کدهای بخش اول افزونرو بزار تا یه نگاهی بندازم

ویرایش شده در توسط kasra

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممنونم کسری جون

آره اتفاقا یکی دیگه تو ذهنم هست :D

نه تو استایل ننوشتم نیازه؟

میخواستم اسمش رو بزارم یادم رفت اسم افزونه هست Report Broken Links

اینم لینک : http://wordpress.org/extend/plugins/report-broken-links

راستی کسری دیگه اونورا نمیای؟ اون تاپیک CSS4 همینجوری مونده ها :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایشاالله همینطوری یکی یکی اضافه بشه

تو استایل نیاز نیست

ببین رامین قسمت توضیحات افزونرو بهتر بود با تگ بستن php میبستی و برای کدهای اصلی افزونه دوباره php رو باز میکردی

فایل رو دانلود کن و جایگزین کن درست میشه برای من که درست شد اینم اسکرین :

http://netfile.ir/uploads/9d0fsc.jpg

البته اون اسمو ... رو فارسی کردم ببخشید :(

اینم فایل :

http://netfile.ir/do.php?filename=7626ReportBrokenLinks-Core.zip

رامین جون فعلن فروم های دیگه نمیرم و اینجا هم به خاطر علاقم به wp هست و شاید به مرور زمان دیگه کلن همه جارو تعطیل کنم :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم اینجایی که شات گذاشتی نبود

اما اونم که گفتی رو تست میکنم ببینم میشه یا نه

من اونجایی که سرچ میکنی رو گفتم وقتی سرچ میکنی یه افزونه ایی رو اونجا "نگارش و بدست" نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آها اونجارو تست نکردم نسخه آنلاین wp ندارم آخه

تست کن اگر نشد بگو یه جای آنلاین تست کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دوتا رو ببینید تازه اگه رو جزییات هم کلیک کنید متوجه تغییرات دیگری هم میشین

راستی کسری جان توی نسخه 1.7.0 چیزی که گفتی رو هم انجام دادم بازم پابرجاست مشکل فکر نمیکنم به ین مرتبط باشه آخه سورس پلاگینای دیگه توی trac browser رو دیدم همه مثل من هستن پلاگیناشون

post-1038-0-03765500-1354105804_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت فکر کنم از داخل فایل readme هم اضافه میشه

یه نیگا به فایلای دیگه بنداز میشه توضیحات رو داخل این فایل هم نوشت که برای لینک نویسنده هم میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من متوجه نشدم مشکلتون چیه. افزونه درست هست.

برای من اون بخشی که شما نداری درست هست.

post-1-0-06341800-1354173706_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست گرامی ممنون از پاسختون

اینجایی که شما عکسش رو گذاشتین مشکلی نداره

شما اگر روی افزودن کلیک کنید و در فرم سرچ report broken links رو بنویسید میبینید که اونجا این اطلاعات رو نشون نمیده اگر گزینه جزییات رو هم بزنید نه لینک به سایتم رو نشون میده نه نگارش

نگرانیم بابت این هست که اگر این بخش درست نشه وقتی آپدیت میکنم کسی با خبر نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه من الان svn افزونه شما رو با افزونه خودم چک کردم تفاوت خاصی نداشتن. همچنین فایل readme رو هم چک کردم تفاوتی نبود

به بخش پشتیبانی افزونه های وردپرس ایمیلی در اینمورد بزنید.

چون حتی ورژن رو هم در بخش دانلود افزونه نمی نویسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقیقا مشکل بنده هم همینی که مفرمایید هست این مشکل باعث میشه وقتی آپدیت جدید رو ارائه میکنم کسی متوجه نشه

ممنونم از راهنماییتون حتما باهاشون تماس میگیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط armakcell
      سلام ، بنده یک مشکل خیلی بزرگ دارم اگر به بنده کمک کنید واقعا مدیون شما میشم
      بنده افزونه سئو را در وردپرس نصب کرده ام و اما هویت گوگل وقتی کد را میفرستد و بنده میزنم میگوید نمایه وجود ندارد
      فایلی را آپلود میکنم ببینید متوجه مشکل بنده میشید