رفتن به مطلب

نمایش دمو آنلاین قالب

پست های پیشنهاد شده

باسلام

سایت های فروش قالب چجوری دمو سایت رو نمایش میدن ؟ 

چندتا افزونه توو نت و این انجمن دیدم ولی این افزونه ها میان مطالب سایت دمو علاوه بر تنظیماتش برای همه قالب ها لحاظ میکنن ، 

ببینید تا اینجاش رو من میدونم ، ایجاد ی سابدامین بنام demo و نصب وردپرس و راه اندازیش 

مثلا همیار وردپرس و ... هر قالب تنظیمات و محتوای خاص خودش رو داره ،

چجوری دارن قالب ها رو نمایش میدن؟؟؟ از چه روشی استفاده میکنن که محتوای و تنظیمات هر قالب با دیگری فرق میکنه؟؟؟

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن ، درضمن من خیلی تونت گشتم در همین حد که گفتم بود

لینک به ارسال

سلام

معمولا برای هر قالب یه وردپرس نصب میکنن و اطلاعات جداگانه میدن. حالا چه تو ساب دامنه چه تو پوشه مثلا یه زیردامنه با اسم demo میسازن بعد برای هر قالب یه پوشه با اسم قالب ایجاد و داخلش وردپرس نصب میکنن و مطلب میزارن و ...

این روش بیشتر در سایتهای فروش قالب کاربرد داره و برای قالبهای رایگان یا از افزونه استفاده می کنن یا اینکه به اسکرین شات صفحات اصلی و ادامه مطلب و ... اکتفا می کنن.

لینک به ارسال

سلام

معمولا برای هر قالب یه وردپرس نصب میکنن و اطلاعات جداگانه میدن. حالا چه تو ساب دامنه چه تو پوشه مثلا یه زیردامنه با اسم demo میسازن بعد برای هر قالب یه پوشه با اسم قالب ایجاد و داخلش وردپرس نصب میکنن و مطلب میزارن و ...

این روش بیشتر در سایتهای فروش قالب کاربرد داره و برای قالبهای رایگان یا از افزونه استفاده می کنن یا اینکه به اسکرین شات صفحات اصلی و ادامه مطلب و ... اکتفا می کنن.

لینک به ارسال

سلام

لینک به ارسال

سلام پیشنهاد میکنم از وردپرس شبکه استفاده کنید که بتونید به تعداد نامحدود برای هر قالب دمو بسازید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

سلام پیشنهاد میکنم از وردپرس شبکه استفاده کنید که بتونید به تعداد نامحدود برای هر قالب دمو بسازید

میشه ی خرده بیشتر توضیح بدین.... من مراحلی که به ذهنم میرسه رو میگم شما راهنماییم کنید

اول سابدامین با نام demo ایجاد میکنم

بعد مراحل نصب وردپرس و مراحل ایجاد وردپرس شبکه ( وردپرس شبکه رو روی زیرپوشه قرار میدم )

برای هر دمو یک سایت ایجاد میکنم و مطالبم رو درون ریزی میکنم ( برای سایت ها وردپرس اجازه درون ریزی میده بهم)

لطفا هرجاش اشتباه هست تصحیح کنید ... ممنون از لطفتون

لینک به ارسال

شما باید یه وردپرس معمولی در همون ساب دامین Demo نصب کنید و بعد از نصب تنظیمات شبکه رو انجام بدید و بعد از اینکه وارد پنل وردپرس بشید متوجه میشید که با وردپرس معمولی فرق داره و میتونید از داخل پنل وردپرس شبکه چندین پیشخوان برای هر قالب بسازید و هر قالب رو از پیشخوان مورد نظر خودش مدیریت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...