• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
techno

زمان زیاد لود سایت با GTMetrix

22 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
طبق آموزش هایی که تو سایت ماندگار وب بود من با استفاده از سایت gtmetrix بسیاری از اشکالات رو حل کردم
با راهنمایی های که شد من تونستم تو بخش ، PageSpeed Score رو به (۹۴%)A و YSlow Score رو به (۸۶%)B تغییر بدم
این اعداد و ارقام باید خوب باشن ولی تو قسمت Page Load Time سرعت سایت رو بسیار بالا نشون میده ( ۲۱.۰s )
به نظرتون مشکل از چیه ؟
چطور میتونم این زمان رو کاهش بدم ؟

اونجا نظر گذاشتم گفتن بیام اینجا بپرسم

ممنون میشم راهنماییم کنین
با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز چطور انتظار دارید وقتی ادرس سایت رو نذاشتید بقیه راهنمایی کنن که چیکار کنین ؟

پی نوشت :

جدیدا نمیدونم چرا دوستانی که برای پرسیدن سوالاشون به جمع انجمن پارسی اضافه میشن ترجیح میدن ادرس سایتشون مخفی بمونه و کسی در مورد ادرس سایتشون ندونه . حتی در برخی موارد برای بنده سایتشون رو پیام خصوصی میکردن . (البته این مورد رو کلی عرض کردم منظورم شما نیستید . ممکنه یادتون رفته باشه ) . خدمت این دوستان باید عرض کنم خب اگر دوست ندارید کسی ادرس سایت شما داشته باشه چرا اصلا سایت میزنید ؟ سایت یکجور تابلو اعلاناته و همه سعی میکنین هر طور شده اونو بیشتر نشون بدن . مخفی کاری کاملا با این امر تاسیس سایت متضاد هست .

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونscore هایی که سایت gtmetrix به سایت شما میده بر اساس رعایت کردن یک سری اصول که لیست کرده داده میشه. وقتی شما 94 امتیاز می گیرید اما زمان رو 21 ثانیه میده یعنی مشکل اساسی در سرعت پاسخدهی سرور شما هست! البته سایز صفحه شما هم می تونه باعث کندی زمان لود بشه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با این سایت هم بررسی کنید:  http://www.pagespeedgrader.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

دوست عزیز چطور انتظار دارید وقتی ادرس سایت رو نذاشتید بقیه راهنمایی کنن که چیکار کنین ؟

پی نوشت :

جدیدا نمیدونم چرا دوستانی که برای پرسیدن سوالاشون به جمع انجمن پارسی اضافه میشن ترجیح میدن ادرس سایتشون مخفی بمونه و کسی در مورد ادرس سایتشون ندونه . حتی در برخی موارد برای بنده سایتشون رو پیام خصوصی میکردن . (البته این مورد رو کلی عرض کردم منظورم شما نیستید . ممکنه یادتون رفته باشه ) . خدمت این دوستان باید عرض کنم خب اگر دوست ندارید کسی ادرس سایت شما داشته باشه چرا اصلا سایت میزنید ؟ سایت یکجور تابلو اعلاناته و همه سعی میکنین هر طور شده اونو بیشتر نشون بدن . مخفی کاری کاملا با این امر تاسیس سایت متضاد هست .

با سلام

رفع اسپم: سرویس‌های مشابه رو هم تست کنید ببینید اینقدر زیاد هست یا خیر.

اسپم: اگه منظورتون با من هست که قضیه فونت عنوان آدرس سایتم رو ننوشته بودم باید بگم من هنوز سایتی رو که می خواستم فونتش رو عوض کنم، نساختم که آدرسش رو بزارم. اون آدرسی هم که گذاشتم، آدرس وب قبلیم هست.

ویرایش شده در توسط Maxispersia
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، shivahost گفته است :

وقتی شما 94 امتیاز می گیرید اما زمان رو 21 ثانیه میده یعنی مشکل اساسی در سرعت پاسخدهی سرور شما هست! البته سایز صفحه شما هم می تونه باعث کندی زمان لود بشه

البته این رو هم اضافه کنم گاهی ممکنه استفاده از کدهای جاوا اسکریپت های امارگیر مثل وبگذر هم دلیل موقتی بر افزایش زمان لود سایت باشه . عدم پاسخ سریع از سمت سرور  وبگذر و امثالهم لود سایت رو بالا میبره

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون به خاطر پاسخ ها

آدرس سایت هم یادم رفت

اینم آدرس سایت http://sargarmi4u.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/21/2016 at 13:27، shivahost گفته است :

اونscore هایی که سایت gtmetrix به سایت شما میده بر اساس رعایت کردن یک سری اصول که لیست کرده داده میشه. وقتی شما 94 امتیاز می گیرید اما زمان رو 21 ثانیه میده یعنی مشکل اساسی در سرعت پاسخدهی سرور شما هست! البته سایز صفحه شما هم می تونه باعث کندی زمان لود بشه!

خب راه حل چیه ؟

باید چیکار کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/22/2016 at 19:28، مهندس فا گفته است :

البته این رو هم اضافه کنم گاهی ممکنه استفاده از کدهای جاوا اسکریپت های امارگیر مثل وبگذر هم دلیل موقتی بر افزایش زمان لود سایت باشه . عدم پاسخ سریع از سمت سرور  وبگذر و امثالهم لود سایت رو بالا میبره

بله از کد های وبگذر استفاده کردم ولی همین عامل میتونه این همه تاثیر بزاره ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/22/2016 at 19:17، mohammad.af313 گفته است :

خوب شما یکم بیشتر به جزئیات نگاه کن. ببین کدوم فایل بیشترین زمان رو برای لود می گیره

چطوری ؟

از سایت gtmetrix یا پنل مدیریت ؟

اگه از gtmetrix ، از کدوم بخشش ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/21/2016 at 13:27، shivahost گفته است :

با این سایت هم بررسی کنید:  http://www.pagespeedgrader.com

با این سایت هم زمان رو 17 ثانیه نشون داد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/21/2016 at 13:17، مهندس فا گفته است :

پی نوشت :

متاسفانه آدرس سایت یادم رفت بزارم

چرا باید مخفی کنم ؟؟ شاید با گفتنش 2 تا کاربر به سایت اضافه بشن دلیلی نداره مخفی کنم

آدرس سایت هم :

http://sargarmi4u.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کد وبگذر رو حذف کنید قطعا سرعت سایتون تاثیر چشم گیری خواهد داشت.

از سایت hi stats برای امارگیری استفاده کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، techno گفته است :

بله از کد های وبگذر استفاده کردم ولی همین عامل میتونه این همه تاثیر بزاره ؟

بله . سرور وبگذر زیاد پایدار نیست . برای همین برای لود جاوااسکریپ از این سرور ممکنه بعضی مواقع تا 30 ثانیه هم تاخیر داشته باشید .

البته من وبگذر رو ندیدم داخل سورستون  . خود سرور سایت شما هم پاسخ مناسبی نداشت 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/22/2016 at 12:00، Milad Rafi گفته است :

شما کد وبگذر رو حذف کنید قطعا سرعت سایتون تاثیر چشم گیری خواهد داشت.

از سایت hi stats برای امارگیری استفاده کنید .

از این سایت که معرفی کردین چطور استفاده کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/22/2016 at 12:56، مهندس فا گفته است :

بله . سرور وبگذر زیاد پایدار نیست . برای همین برای لود جاوااسکریپ از این سرور ممکنه بعضی مواقع تا 30 ثانیه هم تاخیر داشته باشید .

البته من وبگذر رو ندیدم داخل سورستون  . خود سرور سایت شما هم پاسخ مناسبی نداشت 

کد وبگذر من در بخش فوتر سایت هستش اون رو برداشتم زمانش شد 5.6s درسته خیلی کاهش پیدا کرد ولی چطور میتونم این زمان رو خیلی کمتر از اینا بکنم ؟

منظورم زیر 2 ثانیه هستش

ممنون میشم راهنماییم کنین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، techno گفته است :

منظورم زیر 2 ثانیه هستش

اول از همه اینکه باید حجم قالب رو بیارید پایین . از تعداد عکس ها ، شیوه نامه ها ، فونت ها ، جاوااسکریپت ها کم کنید تا حجم قالبتون باید زیر 400 - 500 کیلوبایت . یعد یک سرور با پاسخ مناسب و سرعت بالا تهیه کنید که هزینه بر هست .

زیاد روی بهینه سازی برای gtmetrix و امثالهم سرمایه گذاری و صرف وقت نکنید . شما بهینه سازی های مد نظر رو انجام دادید نیاز نیست دیگه به فکر تغییرات خاص باشید .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، techno گفته است :

از این سایت که معرفی کردین چطور استفاده کنم ؟

از طریق این لینک  وارد سایت بشین , به زبان فارسی سایت براتون باز میشه . عضو بشید و کدامارگیر رو داخل فوتر بزارید. مشابه وبگذر هستی ولی بهتر 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/23/2016 at 12:04، Milad Rafi گفته است :

از طریق این لینک  وارد سایت بشین , به زبان فارسی سایت براتون باز میشه . عضو بشید و کدامارگیر رو داخل فوتر بزارید. مشابه وبگذر هستی ولی بهتر 

برای من خطای 404 میاره

آدرسش درسته ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، techno گفته است :

برای من خطای 404 میاره

آدرسش درسته ؟

درود...مستقیم وارد سایت شو زبان رو فارسی کن...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، RaymondDragon گفته است :

درود...مستقیم وارد سایت شو زبان رو فارسی کن...

ممنون درست شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/25/2016 at 09:32، taghisystem گفته است :

یه راهنمایی بکنم در مورد جی تی متریکس.

برای بالا بردن از افزونه موشک وردپرس+کلود فلر با رشن بودن اسپید استفاده کن.

ممنون به خاطر راهنماییتون

میتونین درباره ی کلود فلر با رشن بودن اسپید  بیشتر توضیح بدین ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری