رفتن به مطلب

راهنمایی در استفاده از افزونه edd

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام من میخوام یک سایت فروشگاهی تقریبا روند کاریش مانند دیجی کالا خب من چندتا سوال دارم:1-اینکه من میخوام سیستم ثبت نام در سایت وعضو گیری را با phpخودم بنویسم و از افزونه استفاده نکنم ایا استفاده از این سیستم دستی ربطی به افزونه eddنداره خب میدونید ک باید کاربر وارد سایت بشه هرکالایی ک را ک خواست انتخاب کرد در سبدخریدش ذخیره بشه بعد پرداخت را انجام بده یعنی تا زمانی کاربر وارد سایت نشده خریدی را انمیتونه انجام بده ویا حتی بعد از انتخاب محصول وارد سایت بشه خب ایا حالا سیستم ثبت نام را میتونم دستی ایجاد کنم.2-ایا اصلا میشه از افزونه eddاستفاده کرد برای یک سایت فروشگاهی مانند سایت دیجی کالا.ممنون میشم دوستان در این رابطه راهنماییم کنم چون من اصلا تا حالا از این افزونه استفاده نکردم وچون میخوام قالبش را طراحی کنم مییخوام از همین ابتدا زمینه کاریم مشخص باشه تا بعدا دچار مشکل نشم/تشکر

لینک به ارسال

دیجی کالا سایت فروش محصولات واقعی هستش ولی افزونه edd برای محصولات مجازی هستش.

برای بخش ثبت نام هم میشه

لینک به ارسال

از ووکامرس استفاده کنید. برای فرم ثبت نام هم میتونید فرمتون رو با وردپرس ست کنید و توی ووکامرس استفاده کنید

لینک به ارسال

ممنون دوستان عزیز    حالا من یک سوال برام پیش اومده من خودم میتونم یک قالب فروشگاهی را طراحی کنم وبعد از ووکامرس استفاده کنم،من طراحی قالب ورد پرس را بلدم فقط اینجا یکم گیچم استفاده ارز ووکامرس با قالبی ک من میخوام طراحی کنم،ایا ووکامرس با هر قالبی ست میشه یانه؟ممنون میشم در این رابطه کمکم کنید.یا از قالب اماده فروشگاهها استفاده کنم.من میخوام یک سایت فروشگاه موبایل ،لپ تاپ ،لوازم جانبی راه اندازی کنم.

لینک به ارسال

سلام بله ست میشه . فقط باید مستنداتش رو از سایت ووتمز مطالعه کنید . بار اول شاید یکم براتون سخت به نظر برسه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...