رفتن به مطلب

مشکل در افزونه Yoast SEO

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من جدیدا این مشکل را پیدا کردم ممنون می شم راهنماییم کنید سایت را در لوکال ساختم بعد انتقال دادم به هاستینگ افزونه Yoast SEO نصب کردم و و حالا در گوگل وب مستر زمانی که می خواهم سایت مپ را ثبت کنم ارور میده این ارور چطور می تونم سایت مپ سایت را در گوگل وب مستر معرفی کنم ممنون می شم منو راهنمایی کنید  ممنون میشم راهنماییم کنید

erroreeee.png

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، berta گفته است :

سلام دوستان من جدیدا این مشکل را پیدا کردم ممنون می شم راهنماییم کنید سایت را در لوکال ساختم بعد انتقال دادم به هاستینگ افزونه Yoast SEO نصب کردم و و حالا در گوگل وب مستر زمانی که می خواهم سایت مپ را ثبت کنم ارور میده این ارور چطور می تونم سایت مپ سایت را در گوگل وب مستر معرفی کنم ممنون می شم منو راهنمایی کنید  ممنون میشم راهنماییم کنید

erroreeee.png

سلام

آدرس سایتی که توو عکس هست اگر مد نظرتون هست ، که باید بگم هنوز نقشه ساخته نشده ... باید به زیر منوی سئو برید و از قسمت نقشه سایت اقدام به ساخت نقشه کنید ، بعد arianparax.com/sitemap-index.xml رو به وبمستر معرفی کنید...

لینک به ارسال

مشکل از robots.txt سایت شما میباشد : http://arianparax.com/robots.txt

در ضمن ، این سایت مپ فکر نکنم برای YOAST SEO باشد ،

و بصورت بیشفرض آدرس سایت مپ domain.com/sitemap.xml میباشد .

لینک به ارسال

دوست عزیز ادرس سایت مپ شما این هست :

http://www.arianparax.com/sitemap_index.xml

شما در روبت تکتستون یک سری از لینک هایی که توسط سایت مپ به گوگل معرفی کردید رو بلاک کردید . بعد از تصحیح روبوت تکست دوباره سایت مپ رو معرفی کنید مشکل بر طرف میشه . (فکر کنم کمی هم زمان میبره)

لینک به ارسال

بررسی کنید ببینید در گوگل وب مستر همین روبوت تکست هست یا چیز دیگه ایه - یکبار دیگه سایت مپ رو ثبت کنید . منظر باشید تا مشکلات رفع بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...