رفتن به مطلب

functions قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت کاربران محترم؛

بنده در ورود به مدیریت سایت مشکل "خطاکوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را فعال کنید تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید." که برخی از تایپک های انجمن رو خوندم و در آخر به functions قالب رسیدم که دیدم مشکل از اینجاست ، بنده نام فایل functions رو تغییر دادم و مشکل ورود به پنل حل شد ولی در عوض ایندکس سایت بالا نیومد؛ الان functions قالب رو پیوست کردم تا شما سروران و مهندسان من functions را ویرایش، و مشکل من را حل کنید!

با تشکر

آدرس سایت : http://parkict.ir

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، parkict گفته است :

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت کاربران محترم؛

بنده در ورود به مدیریت سایت مشکل "خطاکوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را فعال کنید تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید." که برخی از تایپک های انجمن رو خوندم و در آخر به functions قالب رسیدم که دیدم مشکل از اینجاست ، بنده نام فایل functions رو تغییر دادم و مشکل ورود به پنل حل شد ولی در عوض ایندکس سایت بالا نیومد؛ الان functions قالب رو پیوست کردم تا شما سروران و مهندسان من functions را ویرایش، و مشکل من را حل کنید!

با تشکر

آدرس سایت : http://parkict.ir

باسلام 

نه دوست عزیز ... نام فانکشن رو برگردونید به حالت قبل ،،، 

سایتتون رو باز کنید و بذارین باز بمونه ، ی تب جدید در مرورگر بازکنید و به مدیریت وردپرس برید ... مشکل برطرف میشه

لینک به ارسال

حرف شما متین ، ولی اینکارو میکنم وقتی تو ابزارک های سایت ورود هست از اونجا وارد می شوم صفحه ورود سفید میشه ولی با تایپ دستی در url مرورگر میره !!!

این مشکل رو چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

درود ، 

مشکل از تداخل جی کوئری هست به نظر من ، نه از فانکشن ، یعنی آخرین افزونه ای که نصب کرده اید با دیگر افزونه ها یا با پوسته شما تداخل دارد.

برای حل مشکل نام پوشه آخرین افزونه نصب و فعال شده را از طریق هاست تغییر دهید و اگر خاطر ندارید کدام افزونه بوده است ، نام پوشه plugins را تغییر دهید و بررسی نمایید.

لینک به ارسال

سلام دوباره ، 

الان دوباره میخواستم وارد سایت بشم که همون مشکل قبلی پیش اومد ، وقتی نام پوشه رو عوض کردم رفت !!!! 

بعد از خروج از مرورگر و دوباره وارد شدن خطای " خطاکوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را فعال کنید تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید.  " باز می آید ؟؟؟؟

این مشکل از کجاست ؟؟

لینک به ارسال

عرض کردم ، یکی از افزونه های شما با دیگر افزونه ها یا پوسته شما تداخل دارد ، افزونه وردپرس فارسی (جلالی) روی وردپرس شما نصب است؟ 

احتمال مشکل از این افزونه است.

لینک به ارسال

پوزش می خواهم ، ظاهرا فراموش کردم بگویم اگر با تغییر نام افزونه ها مشکل حل نشد ، نام پوشه پوسته فعال را تغییر بدهید و بررسی کنید ، (البته اگر وارد شد یکی از پوسته های پیش فرض وردپرس را فعال نمایید) ، ممکن است خطا از پوسته فعال باشد.

لینک به ارسال

در فایل نشانه هایی از خطای پوسته و خطاهایی از دیتابیس بود ، با پوسته پیش فرض بررسی کردید؟

به نظرم با پشتیبانی هاست خود در ارتباط باشید. (خطای پایگاه داده)

لینک به ارسال

با سلام؛

مشکل من همچنان سر جاست ، کسی هست که من اطلاعات هاست رو بدم این مشکل رو درست کنه ؟؟

من مشکل رو پیدا کردم از فانکشن هست ، قالب رو هم عوض کردم درست شد !!

کسی هست درست کنه ؟؟:blink:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...