رفتن به مطلب

مشکل ساعت پلاگینها

پست های پیشنهاد شده

سلام

ساعت وردپرس رو روی تهران تنظیم کردم و از افزونه «وردپرس فارسی» استفاده می‌کنم. تو پست‌ها و وقتی از توابع parsidate و date استفاده می‌کنم ساعت درسته اما پلاگین‌هام (مثل BackupBuddy و WP Statistics) زمان رو درست نشون نمی‌دن.

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Maia گفته است :

سلام

ساعت وردپرس رو روی تهران تنظیم کردم و از افزونه «وردپرس فارسی» استفاده می‌کنم. تو پست‌ها و وقتی از توابع parsidate و date استفاده می‌کنم ساعت درسته اما پلاگین‌هام (مثل BackupBuddy و WP Statistics) زمان رو درست نشون نمی‌دن.

نگاه کنید شما از توی تنظیمات وردپرس پارسی باید برید و تاریخ خورشیدی را فعال کنید. همینطور توی تبدیلات بخش تاریخ را فعال کنید. 

معمولا با اینکار تاریخ همه جا شمسی میشه ولی برخی افزونه ها نیاز داره تا همگام سازی بشه با این افزونه خود وردپرس پارسی با ووکامرس و easy digital download

هماهنگ میشه و wp statistics یا همون آماره خودمون هم همگام شده هست و از داخل تنظیماتش می تونید این گزینه را فعال کنید. ولی در مورد اون افزونه دیگه اگر به صورت اتومات درست نشه باید در هسته دست ببرید و درستش کنید که کار جالبی نیست. 

حالا بازم نویسندگان این افزونه در انجمن هستند شاید راهی داشت. که بنده اطلاع ندارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...