• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
HANNANStd

دانلود درگاه پرداخت فراگیت WP User Frontend (Pro)

3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

اکثر وردپرس کارها با افزونه WP User Frondend چه نسخه رایگان ، چه نسخه Pro آشنایی دارن و از کاربردها و مزیت های زیادش با خبر هستن .

یکی از کمبود های این افزونه ، نبود درگاه پرداخت ایرانی بود که توی همین انجمن هم درخواست های زیادی مبنی بر این مورد وجود داشت که تصمیم گرفتم برای درگاه فراگیت این ماژول رو بنویسم .

 

جهت دانلود درگاه فراگیتمیتونید از طریق لینک زیر اقدام کنید  :

https://faragate.com/plugins?title=wp+user+frontend

فقط دقت کنید با توجه به سو استفاده های زیادی که از ملت ایرانی دیدم مجبور شدم این افزونه رو با سورسگاردین کد کنم که برای استفاده باید لودر سورسگاردین روی سرور شما نصب باشه .

3

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

با توجه در خواست های زیادی که داشتم تصمیم گرفتم بقیه بانک ها هم اضافه کنم . ( فقط بانک ، نه درگاه واسط دیگه ای بجز فراگیت)

دوستانی که تمایل دارن پیام خصوصی بدن . پلاگین به صورت سورس بسته ارائه میشه .

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

استاد @HANNANStd

گویا همه درگاه‌های میانی غیر بانکی همچون جهان‌پی رفتن روی هوا! :D درسته؟

دلیلش چیه به نظرتون؟

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست