رفتن به مطلب

بنظرتون هاست خوب داخل ایران برای سایت پر بازدید چی بخرم؟

kasrakh

پست های پیشنهاد شده

دوستان من جدیدا از سایت نت افراز یک هاست خریدم واسه بلاگ وردپرسی چون داخل ایران نیست باهاش به مشکل خوردم و سرعت پایینی داره بنظرتون از کجا می تونم سرویس داخلی با کیفیت بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام جواب این سوالتون کاملا مشخص هست ! برترین سایت های ایران بر روی این هاست هستند و همین مورد فکر میکنم کافی باشه!

هاست دی ال

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Enter64 گفته است :

من hostiran.net رو پیشنهاد میدم

آره همه می گن بهم ولی می دونی مشکل کجاست از یک طرف بحث سئو هستش که موتورای جستجو موقع Crawl با هاست های داخلی مشکل می خورن من خیلی هارو که آوردم رو ایران رتبشون نابود شد ولی بازم کاربر برام مهمه قیمت های هاست دی ال هم بالاست اونم تعریفشو شنیدم ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، amator گفته است :

سلام جواب این سوالتون کاملا مشخص هست ! برترین سایت های ایران بر روی این هاست هستند و همین مورد فکر میکنم کافی باشه!

هاست دی ال

مرسی فقط می گم مسئله ی من علاوه بر کاربر ، سئوی سایتمم هست ینی در هر صورت لبه ی پرتگاهی

لینک به ارسال

شما برید سایت هاست دی ال لیست برخی از سایت ها ی روی هاستشون زدن فکر نکنم این تعداد سایت پر بازدید ایرانی روی هاست دیگه ای بتونید پیدا کنید! هاست داخلی باعث سرعت بیشتر وب و تعداد بازدید بیشتر میشه و بازدید کننده با توجه به سرعت سایت حاضر به دیدن صفحات بیشتر است و این از نظر گوگل هم یعنی رتبه بهتر!

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، amator گفته است :

شما برید سایت هاست دی ال لیست برخی از سایت ها ی روی هاستشون زدن فکر نکنم این تعداد سایت پر بازدید ایرانی روی هاست دیگه ای بتونید پیدا کنید! هاست داخلی باعث سرعت بیشتر وب و تعداد بازدید بیشتر میشه و بازدید کننده با توجه به سرعت سایت حاضر به دیدن صفحات بیشتر است و این از نظر گوگل هم یعنی رتبه بهتر!

در مورد هاست ایران چی هاست لینوکس پربازدید ویژه داره قیمتاش بد نیست .

http://hostiran.net/

فک کنم همون صفحه ی اولشه هاست ویژه

ویرایش شده توسط kasrakh
لینک به ارسال

اگر سایتت خیلی بازدید بالایی داره از هاست دی ال استفاده کن بسیار کیفیت بالایی داره بعد از اون هم هاست های پربازدید هاست ایران رو پیشنهاد میکنم بعد از اون هم سرور پارس رو پیشنهاد میدم 

اگر سایتت بازدید بالایی نداره میتونی از نت افزار هم استفاده کنید 

• امتیاز 1
لینک به ارسال

درود...بهتره از هاست ایران دوری کنید..محدودیت پهنای باند و فضای کم و در کنار آن گران بودن آن قابل رقابت با هاست های خارجی نیست...

سایت پربازدید باشه و درآمد کم باشه نمی تونید به خاطر گران بودن از هاست ایران استفاده کنی بهتره روی هاست خارج از ایران بمونید...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، alivazirinia گفته است :

اگر سایتت خیلی بازدید بالایی داره از هاست دی ال استفاده کن بسیار کیفیت بالایی داره بعد از اون هم هاست های پربازدید هاست ایران رو پیشنهاد میکنم بعد از اون هم سرور پارس رو پیشنهاد میدم 

اگر سایتت بازدید بالایی نداره میتونی از نت افزار هم استفاده کنید 

نت افراز دارم هاست طلایی دارم پنل ادمینم تو ورد پرس بالا نیومده سرور ارور می ده :D

لینک به ارسال

با سلام. بنده هم هاست نت افراز دارم با اینکه بازدید سایتم خیلی کمه و هنوز تازه شروع بکار کردم ولی سرعت لود سایتم خیلی پایین هستش هاست طلایی یکساله هم گرفتم متاسفانه.

یکی از دوستان سرورپارس رو معرفی کرد ولی میگن پشتیبانیش خیلی ضعیفه. 1سال نت افرازم تموم شه کوچ میکنم ولی فعلا نمیدونم کدوم هاست. هاست دس ال خیلی گرونه خیلی.

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر بازدید سایتتون زیاد هست پیشنهاد می کنم سرور مجازی بگیرید و کانفیگ کنید. یا بدید براتون کانفیگ کنند. اگر خواستید یکی از دوستان از پارس آنلاین و آسیاتک سرور اختصاصی داره می تونه براتون روی سرورش یک سرور مجازی بزنه و کانفیگ کنه. اگر خواستید میزان مصرف منابع و بازدیدتون اینا را بگید تا ببینیم چقدر هزینه نیاز هست. 

لینک به ارسال

همه شرکت های هاستینگ برتر ایران مثل هاست ایران-نت افزار-پارس پک-هاست دی ال و ... دارای سرور های اختصاصی و مجازی مخصوص سایت های پر بازدید هستند و شما باید از این دو نوع استفاده کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

من به شخصه واسه هاست سایت از نت افراز استفاده می کنم به صرفس 

پهنای باند نامحدود حالا بر اساس بازدید هایی که روزانه میاد از 6000 هست تا 50000 بازدید روزانه

( سرویس دهی این سایت تو ایران تکه ساعت 4 صبح و هرموقع اورژانسی پیام بدی همونجا مشکل حل میکنه اما به شخصه شرکت معتبر می س با طعنه و کنایه جواب ما رو که یه مدت میهمانشون بودیم میداد )

و هاست دانلود از هاست دی ال گرفتم ! گرون هست اما ریسک نکردیم و بسیار میصرفه یعنی دغدغه ای در موردش نیس سرویس دهی عالی

نامبر وانه  مشکل هاست ایران سرویس هاش گرونه

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم سرویس های تخصصی ماندگار وب رو هم بررسی کنید.

http://host.mandegarweb.com/

لینک به ارسال

بنده از میهن وبهاستینگ استفاده می کنم، بازدیدامم بالای 10.000 آی پی در روز بودن!

mihanwebhosting.com

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...