رفتن به مطلب

قیمت ها به تومان است ولی در سبد خرید به ریال در قالب vendd

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من می خوام یک سایت فروش فایل بزنم و از افزونه EDD و از قالب vendd در سایتم استفاده کنم و برای سایتم اونو بهینه کردم ولی یه مشکل کوچولو برخورد کردم

من در سایتم محصول دارم (البته فعلا روی لوکال دارمش) و قیمت های سایتم رو با کمک کد تبدیل ریال به تومان در قسمت فانکشن قالب رو گذاشتم و ظاهرا همه چیز درست است و همه قیمت ها در همه سایت به تومان می باشد

ولی وقتی من یک محصول رو به سبد خرید اضافه می کنم در سبد خرید قیمت به ریال زده میشه!! ولی با یک رفرش صفحه یا رفتن به سبدخرید دوباره به تومان تبدیل میشه (که این یکم ضایع هستش)

شکل اول سایت رو در حالتی که همه چیز به ظاهرا درست است رو نشان می دهد.

1.thumb.PNG.d3d4199f6f744c143ab12de4a4ed

شکل دوم سایت رو درحالتی که یک محصول رو که به تومان است رو به سبد خرید اضافه کردم و در سبد خرید قیمت به ریال شده است

2.thumb.PNG.8d0e6c52892dbbdd41cd75157b44

ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید که باید چه کاری انجام دهم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

درود ، 

شاید مشکل از کدی که استفاده کرده اید باشد ، زیرا پوسته vendd چنین مشکلی ندارد ، اگر مشکل شما پابرجاست پیغام خصوصی ارسال کنید.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

بله این مشکل وجود داره و احتمالا از عدم هماهنگی کدهای مبدل ریال به تومان با کدهای ویجت سبد خرید هستش

لینک به ارسال
در در 6/13/2016 at 04:34، ahmad4u گفته است :

بله این مشکل وجود داره و احتمالا از عدم هماهنگی کدهای مبدل ریال به تومان با کدهای ویجت سبد خرید هستش

منم همین فکر رو می کردم ولی همه می گفتن مشکل از قالب نیست ولی من خیلی روش کار کردم ولی به جواب نرسیدم

در در 4/1/2016 at 16:49، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

شاید مشکل از کدی که استفاده کرده اید باشد ، زیرا پوسته vendd چنین مشکلی ندارد ، اگر مشکل شما پابرجاست پیغام خصوصی ارسال کنید.

این کد در سطح اینترنت هست، همه می گن جواب گرفتن ولی من روی این قالب امتحان کردم همه چیز درست بود ولی موقعی که کالایی به سبد خرید اضافه می شود به ریال تغییر می کند

لینک به ارسال

درود ، 

پوسته بررسی شده و این مشکل وجود ندارد ، بهتر است کد را از فایل فانکشن حذف نمایید و افزونه تبدیل ریال به تومان من را از مخزن وردپرس دانلود و نصب نمایید.

لینک به ارسال
در در 6/16/2016 at 21:21، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

پوسته بررسی شده و این مشکل وجود ندارد ، بهتر است کد را از فایل فانکشن حذف نمایید و افزونه تبدیل ریال به تومان من را از مخزن وردپرس دانلود و نصب نمایید.

با سلام

الان امتحان می کنم و خبرش رو میدم

البته اینم بگم که من یه افزونه از وردپرس برای تبدیل ریال به تومن استفاده کردم که اونم کار نکرد ولی الان تست می کنم و خبرش رو میدم

در در 6/16/2016 at 21:21، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

دوست عزیز امتحان کردم ولی مثل قبل است

همه ی قیمت ها به تومان است و درست ولی موقعی که یک محصول به سبدخرید اضافه می کنی سبدخرید قیمت به ریال می شود

حتی نسخه جدید قالب رو هم امتحان کردم توی اونم این مشکل وجود داره!

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

احتمال تداخلی بین افزونه ها یا پوسته شما وجود دارد ، این نمونه را ببینید.

می دونی عزیز شما تنظیم کردی که به محض اینکه یه کالا به سبد خرید اضافه بشه سریع بره سبد خرید نمایش 

در این صورت مال منم درسته، چون یک رفرش در صفحه ایجاد میشه و درست میشه

ولی من در تنظیمات طوری کردم که به محض افزوده به سبد خرید در همون صفحه بمونه

شما هم این تنظیمات رو انجام بدید متوجه منظورم میشید

لینک به ارسال

بله ، متوجه شدم ، به زودی این مورد را بررسی می کنم و حتما به شما هم اطلاع خواهم داد.

لینک به ارسال

درست حدس زدم به دلیل فراخوانی تکراری این اتفاق می افتد ، در واقع کافی است که تیک گزینه :

"فعال‌سازی ای‌جکس        برای فعال‌سازی ای‌جکس برای سبد خرید، این را تیک بزنید."

را بردارید ، تا تداخل ای جکس حل شود!

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

درست حدس زدم به دلیل فراخوانی تکراری این اتفاق می افتد ، در واقع کافی است که تیک گزینه :

"فعال‌سازی ای‌جکس        برای فعال‌سازی ای‌جکس برای سبد خرید، این را تیک بزنید."

را بردارید ، تا تداخل ای جکس حل شود!

ایول حالا درست شد

وای چقدر برای درست کردنش زمان گزاشتم

خداییش خیرببینی و همیشه موفق باشی دوست عزیز

خیلی کمکم کردی

متشکرم

لینک به ارسال

کسانی که با این مشکل روبرو هستند لطفا  مراحل زیر را انجام دهند:

1. وارد تنظیمات EDD بشید و روی تب متفرقه/آخرین تب کلیک کنید
  2. تیک فعال‌سازی ای‌جکس -> برای فعال‌سازی ای‌جکس برای سبد خرید، این را تیک بزنید. را بردارید

از قالب مورد نظر لذت ببرید

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...