• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
DariushGreat

چند قیمت برای هر درگاه پرداخت

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من دو تا درگاه پرداخت دارم. یکی درگاه مستقیم بانکی و یکی دیگه درگاه پرداخت از امتیاز حساب کاربری. می خوام قیمت ها رو جوری تنظیم کنم که اگر درگاه پرداخت از امتیاز گزینش شد خود قیمت فایل و اگر درگاه مستقیم گزینش شد قیمت فایل + 1000 تومان باشه.

چی کار باید بکنم؟

ممنون برای راهنمایی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ، 

قیمت ها را + 1000 تومان وارد نمایید و یک کد تخفیف 1000 تومانی برای پرداخت با حساب کاربری فعال نمایید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

سپاس از پاسختون

تنها يه بخش به نام كد تخفيف پيدا كردم كه كاربران براي بكارگيريش بايد كد رو داشته باشن و دستي وارد كنن. از كجا مي‌تونم گزينه تخفيف براي كاربران وارد شده رو فعال كنم؟

ممنون براي راهنمايي

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب شما باید یه تابع بنویسید

با دستور is_user_logged_in باید بررسی کنید کاربر لاگین کرده یا خیر. و عملیات مورد نظر رو انجام بدید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yaali
      سلام دوستان
      درگاه پرداخت خوب به جز زرین پال، چی سراغ دارین؟
      ممنون
    • توسط AminHashemy
      خسته نباشید دوستان عزیز
      یه سوال داشتم
      یکی از کاربرهام میخواد که توی سایتی که دارم براش طراحی میکنم ، صفحه تسویه حسابش به این شکل باشه که :
      اول کاربر اسم و ادرس و ... رو وارد کنه
      بعد مثلا بزنه روی ثبت اطلاعات
      در اخر بهش فاکتور نمایش داده بشه و پایینش هم درگاه های پرداخت بیاد
      چطور میتونم این کار رو براش بکنم؟
      میگه قبلا هم سایت وردپرسی این مدلی داشته 
      پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
    • توسط HANNANStd
      در حال حاضر ۱۲ شرکت زیر نظر بانک مرکزی دارای مجوز PSP هستند که ۱۱ تا از آنها ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم می باشند و فقط شرکت الکترونیک کار دماوند تنها دستگاه کارت خوان ارائه میکند.
      از هر بانک و موسسه مالی و اعتباری که درگاه پرداخت اینترنتی اخذ نمایید، از یکی از ۱۱ شرکت مذکور به شما درگاه پرداخت اینترنتی داده میشود که در پلاگیت ماژول همه این ۱۱ شرکت را آماده کرده ایم .
      در حال حاضر درگاه های زیادی از ایزی دیجیتال دانلودز در سطح وب وجود دارد که بررسی ها نشان از کیفیت پایین این درگاه ها میدهد. زیرا در اکثر آنها از SESSION مربوط PHP برای ذخیره سازی متغیر ها استفاده میشود که میزان خطاهای پرداخت را به شدت افزایش میدهد . برنامه نویس ایزی دیجیتال دانلودز در یکی از مقالات خود از بالا بودن میزان خطای پرداخت به علت استفاده از سشن ها یاد کرده است . مشاهده مقاله
      در درگاه های طراحی شده توسط پلاگیت از سشن ها تنها بعنوان ذخیره و رزرو استفاده شده است و از سه لایه برای ذخیره متغیر payment_id جهت استفاده در برگشت از بانک بهره گرفته شده است .
      از دیگر ویژگی های مازاد درگاه های edd پلاگیت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
      ویژگی ها
      امنیت بالای تراکنش ها و کاهش میزان خطا سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت سازگاری با افزونه پارسی دیت برای نمایش فارسی اعداد ذخیره تمام جزییات تراکنش در قسمت یادداشت ها برای پیگیری های بعدی نمایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت نمایش کد تراکنش به کاربر تصاویری از محیط افزونه

اضافه کردن واحد پولی تومان حتی برای بخش مدیریت

سازگاری با نسخه های قدیم و جدید EDD
      ن
      مایش لوگوی درگاه و متن دلخواه در صفحه پرداخت

نمایش کد تراکنش به کاربر

خرید افزونه
    • توسط DariushGreat
      سلام
      می خوام یه پست تایپ به نام کالا درست کنم و در اون شماری کالا بگذارم. می خوام این امکان برای کاربران باشه که هر کدومشون این کالا رو داره به شکل Frontend قیمت بده و قیمت به نام خودش در برگه کالا نمایش داده بشه.
      از چه ترکیبی باید بهره بگیرم؟ پست متا پاسخگو هست؟
    • توسط masoood
      با سلام خدمت همه دوستان
      من از فروشگاه ساز   WP SHOP VERSION 3 استفاده میکنم این اسکریپت تو قسمت درگاه های پرداخت درگاه پرداخت ایران کیش رو نداره  و توی خود اسکریپت هم قسمتی برای اضافه کردن درگاه نداره توی خود سایتشم من شماره تماسی پیدا نکردم راستش این اسکریپت روی سایت یکی از دوستامه و اونم شماره ای نداشت کد های اسکریپت هم رمز گذاری شده و نمیشه کاریش کرد می خواستم ببینم کسی میتونه کمکی کنه یا اینکه اپدیتی ازش داره یا ... 
      ممنون