رفتن به مطلب

بالا نیامدن سایت پس از به روز رسانی ناقص افزونه

پست های پیشنهاد شده

با درود و خسته نباشید

ببخشید سایت بنده بعد از اقدام به به روزرسانی افزونه wordpress-seo دیگه بالا نمیاد. (به روز رسانی به خوبی انجام نشد) نه قسمت مدیریت سایت و نه خود سایت. اروری که داده می شه این ارور هست
ic2000.ir
من افزونه رو به صورت دستی در پوشه افزونه ها آپلود و اکسترک کردم ولی باز همین ارور داده میشه. همچنین کل پوشه ی افزونه رو پاک کردم ولی باز درست نشد.

لطفا در صورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمایید

Warning: include(/home/u296502961/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/admin/onpage/class-onpage.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u296502961/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/vendor/composer/ClassLoader52.php on line 186 Warning: include(): Failed opening '/home/u296502961/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/admin/onpage/class-onpage.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u296502961/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/vendor/composer/ClassLoader52.php on line 186 Fatal error: Class 'WPSEO_OnPage' not found in /home/u296502961/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/wp-seo-main.php on line 353

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

آدرس سایت ؟

درود بر شما

ic2000.ir

سایت روی هاست رایگان هست . به همین دلیل فکر کنم به روز رسانی افزونه انجام نشد

لینک به ارسال

نگارش به روز افزونه را دوباره از طریق هاست آپلود کنید ، و منتظر باشید تا به روز رسانی تکمیل شود.

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

نگارش به روز افزونه را دوباره از طریق هاست آپلود کنید ، و منتظر باشید تا به روز رسانی تکمیل شود.

با سپاس دوست گرامی. مشکل با بارگزاری دستی حل شد. البته قبلا همین کارو کرده بودم نمی دونم چرا درست نشد! حالا که دوباره انجام دادم و کمی صبر کردم درست شد

با سپاس

لینک به ارسال

برخی وقت ها به روز رسانی کمی طول می کشد و در این مدت وردپرس به حالت تعمیر می رود ، در این زمان کاربر باید منتظر شود تا پروسه آپدیت تکمیل شود تا دوباره سایت بالا بیاید ، پس احتمال وقتی شما این کار را کرده بودید ، عملیات آپدیت هنوز کامل نشده بوده ، خطا می گفت که پوشه یا فایل افزونه را نمی توان یافت و به خاطر همین ، پروسه آپدیت نمی تواند تکمیل شود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...