رفتن به مطلب

نمایش چند تصویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه multipostThumbnail رو نصب کردم که برای پست هام چندتا تصویر بزارم حالا من میخوام به تصویر هام یه کلاس css هم بدم و کدی که برای نمایش تصاویر شاخص استفاده میکنم این هست

چجوری میتونم کلاس css رو بدم بهش؟

<?php if (class_exists('MultiPostThumbnails')) : MultiPostThumbnails::the_post_thumbnail(get_post_type(), 'secondary-image'); endif; ?>

لینک به ارسال

سلام و درود

ادرس انلاین بگذارید.یا از پلاگین fire bugمرورگر موزیلا نصب کنید و بعد راست کلیک کنید بر روی تصویر خود inspect elmentبگیرید کلاس ها والمان های تصویر خود پیدا کنید وبعد در فایل استایل پوستته تون استایل دهی کنید/

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

نه آخه باید بهش یه کلاس رو اضافه کنم که برای نمایش به صورت lightbox هست

برای تصویر شاخص پیشفرض اینکار رو کردم :

<?php if(has_post_thumbnail()){the_post_thumbnail("wp-thumb",array( 'class' => 'img-responsive fenixbox'));}

لینک به ارسال

راه حل رو پیدا کردم

<?php
if (class_exists('MultiPostThumbnails')) {
          $image_name = "secondary-image";
                if (MultiPostThumbnails::has_post_thumbnail('products', $image_name)) {
                    $image_id = MultiPostThumbnails::get_post_thumbnail_id( 'products', $image_name, $post->ID );
                    $attr = array('class' => "fenixbox");
                    $image = wp_get_attachment_image( $image_id, 'sidebar-image', false, $attr );
                    echo $image;
                }
        };?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...