darkalone87

درخواست پوسته شخصی برای معلم یا استاد

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

یکی از دوستان که معلم هست ، میخواد یه سایتی راه بندازه که شامل موارد زیر باشه:

• اول قبل از اینکه وارد سایت بشه یه صفحه بیاد و انتخاب کنه زبان سایت فارسی باشه یا انگلیسی. و قالبی که شما معرفی میکنید ترجیح خیلییی زیاد انگلیسیش هم موجود باشه و هم فارسی ( اکه قالبی چنین صفحه ای رو نداشت ساخت این صفحه سخته؟ باید چکار کرد؟ )
  • یه قسمتی واسه زندگی نامه ( که طبیعتا میشه یه برگه تعریف کرد تو منو )
  • یه قسمتی واسه معرفی سوابق تحصیلی و اجرایی ( که اینم میشه تو منو جا داد )
  • یه قسمتی برای دانلود کتاب و ...
  •  
  • یه قسمتی واسه اینکه اخبار مربوط به کلاس هاشو بنویسه که مثلا امتحان دارند یا تکلیف و ...
  •  

بهتره امکان این باشه که دسته بندی تعریف کنه و اخبار مربوط به هر دسته بندی یا آخرین مطالب هر دسته بندی توی باکس  مربوط به خودش در صفحه اصلی یا در ستون کناری باشه

ترجیح خیلی زیاد اینکه رایگان باشه و اگه قابل آپدیت هم باشه بهتر

کلا بیشتر تاکید بر اینه که یه وبسایت شخصی واسه معرفی اون شخص باشه و در کنار این قالب زیبا و حرفه ای باشه و امکانات بالا رو هم داشته باشه

مطمئنم شما پیشنهادات زیادی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میتونید سایت رو با وردپرس راه‌اندازی کنید.

باافزونه‌هایی مثل WPML سایت مورد نظر رو چند زبانه کنید.

برای سوابق و زندگی نامه همونطوری که خودتون گفتید از برگه‌ها استفاده کنید.

بخشی رو برای دانلود یا حتی فروش کتاب اختصاص بدین (فروش با ووکامرس)

برای اخبار مختلف دسته‌بندی‌های متفاوتی ایجاد کنید، مثلا برای مقاطع و کلاس‌های مختلف و با برچسب ها نوع اخبار رو مشخص کنید (امتحان، تکالیف و...)

مجموعه‌ای از پوسته‌های رایگان شخصی رو هم میتونید در لینک زیر مشاهده کنید:

http://hamyarwp.com/category/themes/

موفق باشید :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

میتونید سایت رو با وردپرس راه‌اندازی کنید.

باافزونه‌هایی مثل WPML سایت مورد نظر رو چند زبانه کنید.

برای سوابق و زندگی نامه همونطوری که خودتون گفتید از برگه‌ها استفاده کنید.

بخشی رو برای دانلود یا حتی فروش کتاب اختصاص بدین (فروش با ووکامرس)

برای اخبار مختلف دسته‌بندی‌های متفاوتی ایجاد کنید، مثلا برای مقاطع و کلاس‌های مختلف و با برچسب ها نوع اخبار رو مشخص کنید (امتحان، تکالیف و...)

مجموعه‌ای از پوسته‌های رایگان شخصی رو هم میتونید در لینک زیر مشاهده کنید:

http://hamyarwp.com/category/themes/

موفق باشید :)

ممنون از راهنمایی خوب شما دوست عزیز

پوسته ای احتیاج دارم که راست چین و چپ چین موجود داشته باشه. برای انگلیسی کردن احتیاج به افزونه ی خاصی نیست. چون احتیاج نیست همه ی سایت انگلیسی بشه و در حد چند خط بیوگرافی کافیه

به فروش و ووکامرس احتیاجی ندارند چون قصد ایجاد سایت تجاری ندارند

این سایت ها رو دیدم ولی چون عزیزانی که اینجا هستند تجربه ی زیادی دارند و با بسیاری از این پوسته ها کار کردند ، میخواستم بدونم چه پوسته هایی کاربرد بیشتری دارند برای این خواسته های من و همینطور رایگان ( منظورم رایگان جهاینه ! نه مثل بعضی پوسته ها کرک شده ) و حرفه ای هستند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو این نمونه: http://eghbalshakeri.ir/

می بینید که هر دسته واسه خودش باکس اختصاصی داره و آخرین مطالب اون دسته نمایش داده شده

و این هم : http://khalvati.ir/fa/ یه نمونه جالب دیگه که میشه به عنوان سایت شخصی در نظر گرفت

اینا چندتا نمونه بود که اگه قالب مشابه اینا سراغ دارید و یا بهتر از اینا لطفا بگید. ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدم عمرش تموم میشه تا از دار و دسته عزیزان متخصص کامپیوتر یه سوال بپرسه و جواب بگیره :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سه حالت داره

یا بین این همه متخصص کسی نیست که تا حالا وبسایت شخصی ساخته باشه

یا کسی دلش نمیخواد جواب بده

یا اینکه من بد سوالمو مطرح کردم

لطفا بگید ماهم در جریان باشیم!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام شما به جای اینکه تو انجمن پست بزارید و منتظر جواب هی احتمالی دوستان باشید بهتره در گوگل کمی سرچ بزنید و زودتر به نتیجه برسید کافیه کلمه قالب شخصی وردپرس رو سرچ بزنید و یه عالمه قالب رو پیدا کنید 

www.hamyarwp.com این سایت بهترین قالب های فارسی وردپرس رو داره برید به این سایت شاید قالب مورد نظرتون رو پیدا کردید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

سلام شما به جای اینکه تو انجمن پست بزارید و منتظر جواب هی احتمالی دوستان باشید بهتره در گوگل کمی سرچ بزنید و زودتر به نتیجه برسید کافیه کلمه قالب شخصی وردپرس رو سرچ بزنید و یه عالمه قالب رو پیدا کنید 

www.hamyarwp.com این سایت بهترین قالب های فارسی وردپرس رو داره برید به این سایت شاید قالب مورد نظرتون رو پیدا کردید

سلام

ممنون از شما دوست عزیز

من قالب های زیادی گرفتم و تست کردم. اما سردرگم شدم

ولی با خودم فکر کردم شاید دوستان اینجا متخصص باشند و از نظر ظاهر قالب مناسب برای معلم یا استاد و همینطور امکانات اون قالب ها بتونن کمک کنند

اما گویا دوستان وقت ندارند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معلومه کسی وقت نداره برادر !! شما باید خودت به فکر خودت باشی.اینجور مسائل رو کسی نمیتونه کمک کنه چون برمیگرده به سلیقه خود شما و بهترین کار همین سرچ زدنه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeedf436
      سلام خسته نباشید من یه پوسته به سایتم اضافه کردم بدون اینکه تنظیمات و قالبو ایناشو درست کنم همینطور الکی نصبش کردم و فعالش کردم بعد سایت داغون شد ورداشتم از cpanel پاکش کردم و سایت درست شد اما حالا به داشبورد و کنترل پنل سایت نمیره فقط صفحه وارد کردن ایمیل اینا رو میاره بعد میگه تم نیست خسته شدم از بس گشتم لطفا کمک کنید 

• توسط reza_yki
      سلام به همه اساتید و دوستان گرامی
      من پوسته ای رو طراحی کرده ام و از همه دوستان می خوام تا اون رو بررسی کرده و هرگونه نظری اگه دارن اعلام کنن تا باشد که فروش خوبی داشته باشم چون فروشش به صورت عمومی خواهد بود
      دموی اول:
      http://demo.yooztheme.ir/plasma
      دموی دوم:
      http://yoozdemos.epizy.com/plasma
    • توسط hamasehyaran
      سلام 
      روزبخیر
      من یه تازه وارد وردپرسی هستم ، حدود 9 ماهه با وردپرس مشغولم .
      کدنویسی هم در حد html و css بلدم. php نمیدونم
      الان هم دارم روی سایت برای انتشارات کتاب کار میکنم.
      یه کاری می خوام انجام بدم که مدت ها درگیرشم.
      میخوام توی صفحه محصولاتم، نویسنده کتاب به صورت لینک شده بیاد و شخص با کلیک کردن روی اون به صفحه نویسنده هدایت بشه.(مثل عکس پیوست)
      چند تا کار انجام دادم ، مثلا با taxonomy ها کار  کردم ولی بلد نبودم ازشون استفاده کنم.

لطفا در این مورد رهنماییم کنید.

• توسط zoh.ayat
      با عرض سلام خدمت اساتید محترم
      من دنبال افزونه ای هستم که با کلیک روی یک متن یا تصویر پنجره ای مشابه پنجره های popup باز شود و در این صفحه عکس و نوشته هایی را بتوانم قرار دهم.
      آیا کسی میتونه بنده را راهنمایی کند؟
    • توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180