رفتن به مطلب

زوم شدن عکس ها توی اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

در 11 ساعت قبل، bazikadeh گفته است :

خوب عکس های من بزرگ هستن چیکار کنم ؟

من فکر کنم عنوان تایپیک رو اشتباه نوشتید ، عکس ها زوم نمیشن بلکه برش میخورن که این برمیگرده به تصویر مورد استفاده در اسلایدر 

آدرس آنلاین؟؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، bazikadeh گفته است :

ندارم ..

چه برشی ؟ خوب برای مطلب که عکسی انتخاب میکنم میاره

باسلام 

لطفا از نقل قول استفاده کنید که برای من اطلاعیه بیاد و متوجه بشم شما پاسخ دادین 

ببینید یکی از امکانات خوب وردپرس این هست که میاد عکس رو در سایزهای مختلف ذخیره میکنه ، یعنی وقتی شما یک عکس رو بعنوان شاخص آپلود میکنید میاد طبق دستور در فانکشن این عکس رو در چندین سایز مختلف ذخیره میکنه

مثلا من برای اسلایدرم با کد زیر دستور دادم علاوه بر سایز اصلی عکس رو در سایز 700*450 هم ذخیره کنه و برای فراخوانی این عکس یک نام post-big تعیین کردم

add_image_size('post-big', 700, 450, true);

حالا هرجا بخوام این عکس رو با کد زیر فراخوانیش میکنم

the_post_thumbnail( ''post-big' );

در اسلایدر شما هم همین اتفاق افتاده و احتمالا سایز کوچک فراخوانی میشه ... به فایل اسلایدر برید ببینید از کدوم عکس داره استفاده میکنه ، 

نکته بسیار مهم ، وردپرس بطور پیش فرض سه سایز برای شما داره و این سه سایز بصورت زیر هستند ، میتونید ازشون استفاده کنید ، شما اگر به پیشخوان » تنظیمات » رسانه مراجعه کنید میتونید اندازه ها رو تغییر بدین

the_post_thumbnail( 'thumbnail' );       // Thumbnail (default 150px x 150px max)

the_post_thumbnail( 'medium' );          // Medium resolution (default 300px x 300px max)

the_post_thumbnail( 'large' );           // Large resolution (default 640px x 640px max)

the_post_thumbnail( 'full' );            // Full resolution (original size uploaded)

اگر نتونستید درست کنید کدهای نمایش اسلایدر رو اینجا قرار بدین

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...