رفتن به مطلب

ساخت فروشگاه ووکامرس

arvin7

پست های پیشنهاد شده

سلام

من توی ساخت فروشگاه ووکامرس خیلی مشکل دارم. توی آدرس فروشگاه ، و تنظیم صفحه. کسی هست که بتونه فروشگاه رو روی سایتم برام راه اندازی کنه. خیلی ممنون میشم ازتون. راستش خیلی لازم دارم. ممنون میشم اکه کمکم کنید.

سایتم : pesland.com

لینک به ارسال

درود ، 

از فهرست مدیریت به مسیر : ووکامرس > تنظیمات بروید و برگه های مورد نیاز فروشگاه را تنظیم کنید.

لینک به ارسال

در فهرست مدیریت به برگه ها > همه برگه بروید و ببینید برگه ای با نام فروشگاه دارید یا نه؟

لینک به ارسال

به تنظیمات > پیوندهای یکتا بروید و تنظیمات این بخش را بررسی کنید.

ویرایش شده توسط mojtabashahi
لینک به ارسال
در هم اکنون، mojtabashahi گفته است :

باید روی حالتی باشد که کلمه shop در اول آدرس قرار بگیرد.

وقتی روی shop میذارم 404 میده ولی وقتی میذارم رو product درست میشه. ولی صفحه اصلی فروشگاه نمیاد

لینک به ارسال

باید طوری تنظیم کنید ، که اول shop/ قرار گیرد بعد نام محصول یا نام دسته بندی محصول و ...

لینک به ارسال

باید طوری تنظیم کنید ، که اول shop/ قرار گیرد بعد نام محصول یا نام دسته بندی محصول و ...

ببخشید چطور باید درگاه پرداخت وصل کنم بهش؟ پارس پال دارم ، پی لاین هم دارم. اینم نمونه محصولم 

http://www.pesland.com/product/%d8%a7%da%a9%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d9%85-%d9%be%da%86-pes-2013/

لینک به ارسال

افزونه ووکامرس فارسی را نصب کرده اید؟ تنظیمات ووکامرس را به طور کامل انجام دهید. افزونه درگاه پرداخت را نصب کنید و در تنظیمات ووکامرس درگاه پرداخت را فعال و مرتب کنید.

ویرایش شده توسط mojtabashahi
لینک به ارسال

افزونه ووکامرس فارسی را نصب کرده اید؟ تنظیمات ووکامرس را به طور کامل انجام دهید. افزونه درگاه پرداخت را نصب کنید و در تنظیمات ووکامرس درگاه پرداخت را فعال و مرتب کنید.

افزونه درگاه پرداخت رو از کجا بگیرم؟

لینک به ارسال

ببخشید من الان همه کار ها رو کردم و محصول رو انتخاب میکنم وقتی میخوام پرداخت کنم توی اتصال مشکل داره. 

http://www.pesland.com/product/%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D9%BE%DA%86-pes-2013/

اگه میشه خودتون هم امتحان کنید و لطفا مشکل رو بهم بگید. ممنون

لینک به ارسال

شما نه ! مشتری باید برای پرداخت وارد شود و پرداخت مهمان غیرفعال است. از تنظیمات میشود این قسمت را تغییر داد.

لینک به ارسال

شما نه ! مشتری باید برای پرداخت وارد شود و پرداخت مهمان غیرفعال است. از تنظیمات میشود این قسمت را تغییر داد.

خب من وارد هم که میشم این مشکل رو داره

Capture.JPG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...