2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام.
من چند وقتیه که از قالب مولتی نیوز استفاده میکنم . و مشکلی که دارم اینه که وقتی تصاویر رو به صورت گالری میذارم تو سایتم با ارور the image could not be loaded روبرو میشم .
که این مشکل رو وقتی افزونه Lightbox Gallery رو نصب میکنم حل میشه . اما یه مشکلی که اضافه میشه اینه که دو تا تصویر لود میکنه همزمان … و کل سایت رو بهم میریزه …
نمایش تصاویر بدون افزونه لایت باکس
بدون افزونه lightbox
نمایش تصاویر با افزونه لایت باکس
با افزونه
ممنون میشم که این مشکل رو برام رفع کنید و یا راهنمایی کنید .
آدرس لینک به طور نمونه : http://mazandphoto.com/?p=6090

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط PREMIUMIHA
      سلام و درود. محصولات زیادی دارم که باید خیلی هاشون حذف کنم چون زیادی قدیمی شدن. اما در هر محصول تعداد زیادی تصویر قرار داره که حجم هاست رو تقریبا پر کرده و این درحالی هست که بصورت دستی پیدا کردن تصاویر در هاست و حذف کردن اونها کار بسیار زمان بری هست. لطفا راه حل مناسبی برای بنده پیشنهاد دهید یا افزونه ای در این باره بهم معرفی کنید.
      ممنون
    • توسط sadra_jojo1996
      سلام من میخوام به صفحه محصول وکامرسم توی بخشی که عکس های اون محصول رو نشون میده به صورت اسلاید شو در بیارمش و بصورت اتوماتیک بعد چند ثانیه بین عکس های اون محصول لوپ کنه 
      با چه افزونه ای یا با چه روشی میتونم این کار رو بکنم 
      لینک نمونه از صفحه ی محصول قالب ام که عکس ها رو به صورت ساده نشون میده
    • توسط saeedada
      دوستان کسی میدونه با چه افزونه ای میشه یه گالری عکس از عکس های یک دسته ایجاد کرد؟
      یعنی یک گالری پویا که با هر مطلبی که تو اون دسته گذاشته میشه عکس هاش تو گالری اضافه بشه.
    • توسط j1989m
      سلام
      توی قسمت افزودن نوشته و از طریق پرونده های رسانه ای یه عکس انتخاب میکنم و منتشر میکنم. توی سایت عکس رو نشون میده اما این کدها رو هم میاره:
      [caption id="attachment_154" align="aligncenter" width="300"] [/caption]
      درواقع عکس بین دوتا caption بالا قرار میگیره.
      این مشکل توی افزودن برگه نیست.
      لطفا راهنمایی کنید
      خیلی فوریه
      ممنون
    • توسط 9713
      باسلام. من وردپرس رو نصب کردم و وقتی می خواهم دسته جدید ایجاد کنم به صورت خودکار لود نمی شود و باید صفحه را ریفرش کنم. این را در یک هاست دیگر امتحان کردم مشکل نداشت. می خواستم بپرسم امکان دارد از پایگاه داده باشد یا نیاز باشد در سی پنل چیزی را از سمت هاست فعال نمایند.
      باتشکر