رفتن به مطلب

ایندکس فایل های PDF

senator ali

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده تعداد زیادی فایل PDF روی سایتم دارم. چیکار کنم محتوای این فایل های PDF هم در گوگل ایندکس بشه؟ یعنب مطالبی که در داخل این فایل ها هستن هم گوگل در جستجو ها نمایش بده؟

لینک به ارسال

فکر میکنم اگر لینک فایل pdf رو بصورت مستقیم داخل سایت قرار بدید گوگل اگر بتونه به محتوای فایل دسترسی داشته باشه (مثلا عکس اسکن شده نباشه ، یا متون قابل تشخیص باشن و . . .) اونو توی نتایج نمایش بده .

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، مهندس فا گفته است :

فکر میکنم اگر لینک فایل pdf رو بصورت مستقیم داخل سایت قرار بدید گوگل اگر بتونه به محتوای فایل دسترسی داشته باشه (مثلا عکس اسکن شده نباشه ، یا متون قابل تشخیص باشن و . . .) اونو توی نتایج نمایش بده .

لینک هام مستقیمه
به نظرم تخصصی روی این مورد بحث بشه خیلی عالیه. چون میبینم خیلی از نتایج سایت ها از روی همین فایل های PDF داره نمایش داده میشه و میتونه روی سئو خیلی تاثیر بزاره. خواهش میکنم یه تایم جداگانه برای تحقیق روی این موضوع اختصاص بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...