رفتن به مطلب

مشکل بعد از بروزرسانی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام  دوستان

بعد از بروز رسانی وردپرس به آخرین نسخه صفحه لاگین به قسمت مدیریت وردپرس سایت یه پیغامی مانند شکل زیر میاد که روی دکمه ادامه هم که کلیک میکنم به صفحه اصلی سایت منتقل میشه و نمیتونم به بخش مدیریت سایت برم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چجوری مشکل رو حل کنم

Snapshot_2016-02-14_003647.jpg

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، yas_hfb گفته است :

سلام  دوستان

بعد از بروز رسانی وردپرس به آخرین نسخه صفحه لاگین به قسمت مدیریت وردپرس سایت یه پیغامی مانند شکل زیر میاد که روی دکمه ادامه هم که کلیک میکنم به صفحه اصلی سایت منتقل میشه و نمیتونم به بخش مدیریت سایت برم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چجوری مشکل رو حل کنم

باسلام ، برای بروزرسانی از چه روشی استفاده کردید؟؟؟

برای لاگین از چه آدرسی وارد میشید؟ admin or login؟؟؟

بکاپ اگر گرفتین ریستور کنید...

این گلایه رو ی بار مهندس فا کردند که چرا آدرس سایت رو نمیدین... خب راست میگن ، آدرس آنلاین بدین تا بشه کمک کرد

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسختون

عذر خواهی میکنم که ادرس رو نمیتونم عمومی بگم با admin اون عکسی که دادم میاد با login  منتقل میشه به صفحه اصلی سایت

بروز رسانی رو هم به صورت خودکار از داخل پنل انجام دادم

در هم اکنون، nazanin123 گفته است :

باسلام ، برای بروزرسانی از چه روشی استفاده کردید؟؟؟

برای لاگین از چه آدرسی وارد میشید؟ admin or login؟؟؟

بکاپ اگر گرفتین ریستور کنید...

این گلایه رو ی بار مهندس فا کردند که چرا آدرس سایت رو نمیدین... خب راست میگن ، آدرس آنلاین بدین تا بشه کمک کرد

ویرایش شده توسط yas_hfb
لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، yas_hfb گفته است :

سلام

ممنون از پاسختون

عذر خواهی میکنم که ادرس رو نمیتونم عمومی بگم با admin اون عکسی که دادم میاد با login  منتقل میشه به صفحه اصلی سایت

بروز رسانی رو هم به صورت خودکار از داخل پنل انجام دادم

چی بگم !!! اوکی

در بروزرسانی اختلال بوجود اومده ، قبل از بروزرسانی بکاپ نگرفتید؟؟؟ 

مراحلی که میگم رو طی کنید 

توجه! همین الآن یک بکاپ از دیتابیس تهیه کنید

1. آخرین نسخه وردپرس رو دانلود کنید و اکسترکت کنید ، پوشه wp-content رو از داخلش پاک کنید، 
  2. پس از پاک کردن پوشه wp-content مجددا زیپ کنید و به هاست منتقل کنید ،
  3. فایل رو درون هاست آپلود و اکسترکت کنید
  4. به مسیر http://siteshoma/wp-admin/upgrade.php بروید و روی بروزرسانی کلیک کنید
  5. تمام 

دوست من لطفا دقت کنید و قبل از هرکاری از پایگاه داده خود بکاپ بگیرید،

توجه کنید ، به احتمال زیاد پس از اکسترکت کردن در هاست یک پوشه جدید بنام wordpress ایجاد میشه که باید محتویات داخلش رو به root (public_html) برگردانید

نکته مهم : در پوشه های وردپرس جدید نباید فایل های wp-content , wp-config.php و htaccess وجود داشته باشد ، 

لینک به ارسال

چی بگم !!! اوکی

در بروزرسانی اختلال بوجود اومده ، قبل از بروزرسانی بکاپ نگرفتید؟؟؟ 

مراحلی که میگم رو طی کنید 

توجه! همین الآن یک بکاپ از دیتابیس تهیه کنید

1. آخرین نسخه وردپرس رو دانلود کنید و اکسترکت کنید ، پوشه wp-content رو از داخلش پاک کنید، 
  2. پس از پاک کردن پوشه wp-content مجددا زیپ کنید و به هاست منتقل کنید ،
  3. فایل رو درون هاست آپلود و اکسترکت کنید
  4. به مسیر http://siteshoma/wp-admin/upgrade.php بروید و روی بروزرسانی کلیک کنید
  5. تمام 

دوست من لطفا دقت کنید و قبل از هرکاری از پایگاه داده خود بکاپ بگیرید،

توجه کنید ، به احتمال زیاد پس از اکسترکت کردن در هاست یک پوشه جدید بنام wordpress ایجاد میشه که باید محتویات داخلش رو به root (public_html) برگردانید

نکته مهم : در پوشه های وردپرس جدید نباید فایل های wp-content , wp-config.php و htaccess وجود داشته باشد ، 

متاسفانه بعد از اینکه این مشکل بوجود اومد بصورت دستی هم اینکاری که شما گفتید رو انجام دادم ولی باز همون مشکل پابرجاست

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، yas_hfb گفته است :

متاسفانه بعد از اینکه این مشکل بوجود اومد بصورت دستی هم اینکاری که شما گفتید رو انجام دادم ولی باز همون مشکل پابرجاست

کد زیر رو به انتهای wp-config.php خود اضافه کنید و ذخیره کنید

define('WP_ALLOW_REPAIR', true);

سپس به مسر زیر برید ، فقط نام دامنه خودتون رو وارد کنید ، عملیات تعمیر رو انجام بدین

http://siteshoma.com/wp-admin/maint/repair.php  

لینک به ارسال

بعد از انجام عملیات تعمیر کد رو از wp-config.php حذف کنید

مشکل حل نشد متاسفانه همون مشکل قبل پابرجاست :(

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، yas_hfb گفته است :

سلام  دوستان

وقتی به انتهای آدرس سایت wp-admin اضافه میکنید ریدایرکت میشه به صفحه بالا ،،  آدرس مرورگر تغییر میکنه ؟؟؟ اگر بله بذارین

محتویات htaccess رو اینجا بذارین

لینک به ارسال

وقتی به انتهای آدرس سایت wp-admin اضافه میکنید ریدایرکت میشه به صفحه بالا ،،  آدرس مرورگر تغییر میکنه ؟؟؟ اگر بله بذارین

محتویات htaccess رو اینجا بذارین

بله ریدایرکت میشه به ادرس زیر :

http://www.siteman.com/wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

و صفحه بالا که عکسش رو گذاشتم میاد.

htaccess

لینک به ارسال
در هم اکنون، yas_hfb گفته است :

بله ریدایرکت میشه به ادرس زیر :

http://www.siteman.com/wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

و صفحه بالا که عکسش رو گذاشتم میاد.

htaccess

فکر کنم مشکل همينه , اين رو آپلود کنيد در روت سايت , سپس به صفحه مديريت بريد و چند بار f5 بزنيد تا کش مرورگر پاک شه , چون شما هم از کش استفاده ميکرديد هم از کوکي ها , 

.htaccess

لینک به ارسال

سلام، نسخه قبلی وردپرستون رو ازآدرس زیر دانلود کنید :

zip (لینک نسخه 4.4.1) برای بقیه نسخه های وردپرس از این آدرس میتونید گیر بیارید : Release Archive

و به غیر از فایل کانفیگ و پوشه wp-content بقیه فایل ها رو آپلود کنید و جایگزین فایلهای فعلی کنید.

لینک به ارسال

فکر کنم مشکل همينه , اين رو آپلود کنيد در روت سايت , سپس به صفحه مديريت بريد و چند بار f5 بزنيد تا کش مرورگر پاک شه , چون شما هم از کش استفاده ميکرديد هم از کوکي ها , 

.htaccess

در هم اکنون، عبدالماجد گفته است :

سلام، نسخه قبلی وردپرستون رو ازآدرس زیر دانلود کنید :

zip (لینک نسخه 4.4.1) برای بقیه نسخه های وردپرس از این آدرس میتونید گیر بیارید : Release Archive

و به غیر از فایل کانفیگ و پوشه wp-content بقیه فایل ها رو آپلود کنید و جایگزین فایلهای فعلی کنید.

متاسفانه حل نشد

لینک به ارسال

محتویات پوشه upgrade رو حذف کنید .قبلش میتونید کل فولدر رو تغییر نام بدید

لینک به ارسال

همچنین ممکنه این مشکل به خاطر کش باشه. موقتا اسم پوشه پلاگین کش یا اسم پوشه wp-content رو تغییر بدید و وارد مدیریت بشید بعد به قسمت به روزرسانی رو برید و یکبار دیگه به روزرسانی رو انجام بدید.

حالا میتونید پوشه قالب و پلاگین ها رو به پوشه wp-conten انتقال بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، yas_hfb گفته است :

متاسفانه حل نشد

امیدوارم ناراحت نشید ولی شما کار خودتونو سخت کردید با این لینک ندادن  ... اگر با تعویض htaccess مشکل حل نشد قطعا مشکل از افزونه هاتون هست ، چون توو htaccess شما کدهایی بود که بی دلیلی چندبار تکرار شده بود ، حتی کدهایی مربوط به wp-login.php و ...

لینک به ارسال
در هم اکنون، عبدالماجد گفته است :

همچنین ممکنه این مشکل به خاطر کش باشه. موقتا اسم پوشه پلاگین کش یا اسم پوشه wp-content رو تغییر بدید و وارد مدیریت بشید بعد به قسمت به روزرسانی رو برید و یکبار دیگه به روزرسانی رو انجام بدید.

حالا میتونید پوشه قالب و پلاگین ها رو به پوشه wp-conten انتقال بدید.

موفق باشید.

ممنون استاد بزرگووووووووار  (چقدر وار :دی) مشکل حل شد . ایشالله عروسیت جبران کنیم

امیدوارم ناراحت نشید ولی شما کار خودتونو سخت کردید با این لینک ندادن  ... اگر با تعویض htaccess مشکل حل نشد قطعا مشکل از افزونه هاتون هست ، چون توو htaccess شما کدهایی بود که بی دلیلی چندبار تکرار شده بود ، حتی کدهایی مربوط به wp-login.php و ...

درست می فرمایید به خاطر دلایلی معذور بودم از دادن لینک ازتون عذر میخوام.  خیلی ممنون ازتون که وقت گذاشتید و کمک کردن. سپاسگزارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...