رفتن به مطلب

مخفی کردن با CSS

پست های پیشنهاد شده

با سلام؛

یه سوال از خدمت دوستان داشتم؛ تو استایلی که برای دکمه بستن پنجره می باشد:

#awadclose { visibility: hidden; opacity: 0; background-image: url('http://url.ir/img/close.png'); float: left; }
			body:hover #awadclose { visibility: visible; opacity: 1; }

چطور میتونم یه کد CSS به CSS اصلی قالب اضافه کنم و دکمه Close به کل مخفی شود؟

لطفاً مبتدی بنویسید. چون آشنایی آنچنانی با CSS ندارم ... در صورت امکان کدی رو که باید به فایل سی اس اس قالب اضافه کنم رو بگین.

با تشکر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، chemist گفته است :

با سلام؛

یه سوال از خدمت دوستان داشتم؛ تو استایلی که برای دکمه بستن پنجره می باشد:

#awadclose { visibility: hidden; opacity: 0; background-image: url('http://url.ir/img/close.png'); float: left; }
			body:hover #awadclose { visibility: visible; opacity: 1; }

چطور میتونم یه کد CSS به CSS اصلی قالب اضافه کنم و دکمه Close به کل مخفی شود؟

لطفاً مبتدی بنویسید. چون آشنایی آنچنانی با CSS ندارم ... در صورت امکان کدی رو که باید به فایل سی اس اس قالب اضافه کنم رو بگین.

با تشکر

با سلام ، 

به انتهای style.css قالب خود کد زیر رو اضافه کنید و ذخیره کنید

نکته: بعد از ورود به سایت اگر دیدید دکمه مخفی نشده چندبار f5 بزنید تا کش مرورگر پاک بشه.

#awadclose { display: none !important;}

لینک به ارسال

ممنون از اینکه لطف کردید و پاسخ دادید؛

بنده با استفاده از راهنمایی ای که خودتون در تاپیک:

قرار داده بودین، همین کدی که فرمودین رو اضافه کردم. ولی باز نمایش داده میشه. از کلید اف 5 هم استفاده شد. موردی که هست این بنر به صورت لایت باکس قبل از لود کامل سایت روی یه پرده سیاه نمایش داده میشه و بعد از تعیین تکلیف این بنر سایت به صورت کامل لود میشه. شاید دلیلش همین باشه. روش دیگه ای برای جلوگیری از نمایش وجود نداره؟

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، chemist گفته است :

قرار داده بودین، همین کدی که فرمودین رو اضافه کردم. ولی باز نمایش داده میشه. از کلید اف 5 هم استفاده شد. موردی که هست این بنر به صورت لایت باکس قبل از لود کامل سایت روی یه پرده سیاه نمایش داده میشه و بعد از تعیین تکلیف این بنر سایت به صورت کامل لود میشه. شاید دلیلش همین باشه. روش دیگه ای برای جلوگیری از نمایش وجود نداره؟

با راست کلیک بر روی قسمت مورد نظر اینسپکت المنت بیار بالا ببین استایل 

display:none!important;

روش اعمال شده یا نه، جواب احتمال زیاد نه خواهد بود . ( چون اگر شده بود نباید میدیدیش )

سپس این رو امتحان کن . 

visibility: hidden!important;

اگر این مورد هم مشکلت رو حل نکرد لینک صفحه رو بزار.

ویرایش شده توسط iHooMan
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chemist گفته است :

اوکی

دو احتمال وجود داره

1. id رو اشتباه دادید #awadclose
  2.  اینکه کد رو جای مناسبی قرار ندادید، اگر rtl.css دارید از طریق هاست وارد شید و کد رو انتهای rtl.css قرار بدین احتمال زیاد درست میشه
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...