رفتن به مطلب

انتقال سایت به هاست جدید (ریستوری)

پست های پیشنهاد شده

بازیابی (ریستوری) بکاپ سایت روی سیپنل

با درود

دوستان گرامی من سایتم روی یک هاست رایگان بوده و این هاست رایگان پشتیبان گیری از سایت رو به صورت دو فایل به ما می ده:

u29650asda1_2.tar
u29asd02961_desao.sql.gz
اکنون من این دو فایل رو دارم و در یک هاست رایگان خارجی دیگه نام نویسی کردم:
https://www.freehosting.com

حالا می خواستم این دو فایل رو روی این هاست بازیابی کنم. اکنون این دو فایل رو روی هاست جدید آپلود کردم

این دو فایل رو باید کجا اکسترکت کنم که سایت بالا بیاد؟ چه کارهایی نیاز هست که سایت رو بازیابی و ریستوری کنم روی هاست جدید؟

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام و احترام دوست عزیز اگر میخواهید همه چی بی دردسر بازیابی شود به پشتیبانی بگید در غیر این صورت باید خودتون دستی ری استور کنید

لینک به ارسال

آخه مشکل اینه که هاست جدید هم رایگان هست و یک سایت خارجی هست. احتمالا این کارو انجام نمی دن. من می خواستم بدونم به صورت دستی چطور می تونم این دو فایل رو روی هسات بریزم

لینک به ارسال

محتویات زیپ رو اگر برای من لیست کنید شاید بتونم راهنماییتون کنم

لینک به ارسال

فایل اول رو در فولدر public_html آپلود کنید

فایل دوم را هم باید در دیتابیس ایمپورت کنید

(ابتدا یک دیتابیس میسازید سپس مشخصات دیتابیس جدید را در فایل wp-config.php قرار میدهید سپس فایل دوم را از طریق phpmyadmin در دیتابیس جدید ایمپورت میکنید )

لینک به ارسال

هاست رایگان؟!!!دوست عزیز هیچ اعتباری به این هاست ها نیست هر لحظه ممکنه اطلاعات تون بپره!شما خیلی راحت میتونید یه هاست لینوکس 500مگ یا 1 گیگ سالیانه با قیمت 20-30 تومن بگیرید که در واقع همون رایگان محسوب میشه

لینک به ارسال

دوستان من یک هاست خریداری کردم. جالبه پشتیبانی هاست سرورپارس که ازشون هاستو خریداری کردم گفتن این کارو نمی کنند و خودتون این کارو انجام بدین!!
به شیوه ای که راهنمایی کرده بودین سایت رو ریستوری کردم ولی زمانی که روی لینک های سایت کلیک می کنم که برم به فلان پست با این پیام روبرو می شم (البته نمی دونم این به مشکل دیگر سایت مربوط می شه یا خیر. چون سایت فونتش ناخوانا شده و همه چیز نوشته ها به هم ریخته لطفا سایتو ببینید: http://ic2000.ir):

Cdfapture.thumb.JPG.ec53a57c951ef4c1093d

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

دامین تون رو روی سرور جدید ست کردید؟!!

بله

یک هاست خریداری کردم و دامنه رو روی هاست جدید و نیم سرور جدید ست کردم

لینک به ارسال

نیم سرور چیه؟!! :mellow:

شما میخواید اطلاعات سایت تون رو از هاست رایگان به هاست اصلی منتقل کنید؟!!

اگه به مشکل خوردید اطلاعات هاست رایگان و جدید رو برام در پیام خصوصی ارسال کنید تا براتون انجام بدم

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، nasimparsi گفته است :

بله

یک هاست خریداری کردم و دامنه رو روی هاست جدید و نیم سرور جدید ست کردم

سلام

به wp-config.php مراجعه کنید ببینید بعد از یوز و پس دیتابیس utf8 هست؟؟؟ باید مثل کد زیر باشه

define( 'DB_CHARSET',  'utf8' );

ی بار به پیشخوان» تنظیمات » پیوندهای یکتا مراجعه کنید و بدون اینکه به چیزی دست بزنید روی ذخیره تغیرات کلیک کنید...

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

نیم سرور چیه؟!! :mellow:

شما میخواید اطلاعات سایت تون رو از هاست رایگان به هاست اصلی منتقل کنید؟!!

اگه به مشکل خوردید اطلاعات هاست رایگان و جدید رو برام در پیام خصوصی ارسال کنید تا براتون انجام بدم

در 19 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

سلام

به wp-config.php مراجعه کنید ببینید بعد از یوز و پس دیتابیس utf8 هست؟؟؟ باید مثل کد زیر باشه

ی بار به پیشخوان» تنظیمات » پیوندهای یکتا مراجعه کنید و بدون اینکه به چیزی دست بزنید روی ذخیره تغیرات کلیک کنید...

با این کار درست شد و وارد لینک ها می شه: ی بار به پیشخوان» تنظیمات » پیوندهای یکتا مراجعه کنید و بدون اینکه به چیزی دست بزنید روی ذخیره تغیرات کلیک کنید...

فقط مشکلی که مونده همین موضوع ناخوانا بودن فونت ها و درهم ریختگی کل سایت هست! من توی این تاپیک درخواست راهنمایی کردم. لطفا اگر تونستید و اطلاعی در این زمینه دارین بنده رو در این تاپیک راهنمایی کنید:

http://forum.wp-parsi.com/topic/37092-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C/

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

سلام

تنظیمات فایل به این صورت هست ولی هنوز سایت به صورت خرچنگ غورباقه نشون داده می شه/ لطفا نگاه بکنید عکسو:

Capture.JPG.109c05e7f2ee5e73a78eeff81e5c

توی این جستار (تاپیک) هم کلا همگی اطلاعات و .. رو گذاشتم و درخواست کمک کردم. لطفا اگر تونستید سری هم به اونجا بزنید. با سپاس

http://forum.wp-parsi.com/topic/37092-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C/

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sokotetarik68 گفته است :

سلام دوستان من اول کار وب سایتم ....یک دامنه تو ایرانیک به نام bolviri.ir  خریداری کردم الان اگه بخوام یک سایت  درست کنم باید چه کار کننم..ممنون

درود ،

لطفا سوال خود را در یک تاپیک جدید مطرح نمایید ، مثلا : مراحل راه اندازی سایت؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...