رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

من خواستم دو تا موضوع رو توی انجمن مطرح کنم با توجه به اینکه هر دو بی ربط هستن به وردپرس برای همین هر دو رو اوردم اینجا تا یکم کمتر پراکنده بشن...

موضوع اول در مورد نرم افزار gimp هست :

میخواستم بدونم کی باهاش کار کرده؟ آیا نیاز های ساده یک کاربر با گرافیک رو رفع میکنه؟ با فارسی مشکل داره؟ و نمره ای که از 100 بهش میدین چند هست؟(از همه نظر )

و اینکه من نصبش کردم اما موقع بالا اومدن یک ارور میده که عکس از ارورش گرفتم و توی همین پست میزارم...

اینم بگم که : فایل "zlib1.dll" رو هم توی ویندوز بود اما برای اطمینان از نت هم دانلودش کردم و دوباره قرار دادم توی ویندوز اما باز هم خوب نشد...

موضوع دوم در مورد فتوشاپ هست :

من تا دیروز با همین فتوشاپ داشتم فارسی تایپ میکردم،اما امروز فارسی نمیتونم بنویسم(جدا جدا میشه) میشه یکی به من کمک کنه؟خیلی ازار میده به من...post-41-0-18793000-1336832657_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام

در مورد گیمپ نظری ندارم ، چون تا حالا باهاش کار نکردم.

ولی برای حل مشکلی که با فتوشاپ دارید ، فکر کنم این آموزش به کارتون بیاد :

http://p5x.co/6992

به خاطر ... ، از کوتاه کننده آدرس استفاده کردم برای لینک دادن به آموزش . :ph34r:

لینک به ارسال

گیمپ ابزار خیلی خوبی هست. من حدود 1 سال باهاش کار کردم و راضی بودم.

از 100 بهش 85 میدم(در برابر 100 فتوشاپ).

اما چون فتوشاپ همیشه در دسترس هست واقعا استفاده از گیمپ بی معنا میشه ;)

گیمپ کدوم نسخه رو دانلود کردی که خطا میده؟

لینک به ارسال

سلام

۴-۵ سالی هست که از Gimp‌ استفاده می‌کنم. نباید با فتوشاپ مقایسه بشه اما نیازهای معمولی و ساده شما رو برآورده می کنه. نسخه‌ی ۲.۸ که تازه منتشر شده و شما هم نصب کردین امکانات بهتری نسبت به قبل داره و البته یه سری مشکلات هم کاربران باهاش داشتن. ورژن لینوکسیش پایداری بهتره داره. نسخه‌ی ۲.۶ رو پیشنهاد می‌کنم نصب و تست کنین ببینین مشکل پابرجاست یا نه:

http://www.filehippo.com/download_the_gimp/

لینک به ارسال
ولی برای حل مشکلی که با فتوشاپ دارید ، فکر کنم این آموزش به کارتون بیاد :

متشکرم مسعود جان،مشکلم رو برطرف کرد. :wub: :wub:

اما چون فتوشاپ همیشه در دسترس هست واقعا استفاده از گیمپ بی معنا میشه ;)

اما به نظرم استفاده از گیمپ اخلاقی تر باشه چون رایگان هست ;) البته به نظر من تقریبا تمامی کار های کامپیوتری ما حرامه ;) چون پول هیچ کدوم از نرم افزار هارو نمیدیم :) البته کسایی که ویندوز نصب میکنند رو گفتم... به هر حال اون دنیا پولشون رو میدیم!

گیمپ کدوم نسخه رو دانلود کردی که خطا میده؟

همونطور که محسن عزیز گفتند من از 2.8 استفاده میکنم.

نسخه‌ی ۲.۶ رو پیشنهاد می‌کنم نصب و تست کنین ببینین مشکل پابرجاست یا نه:

محسن جان حالا نمیشه کاری کرد که با همون 2.8 کار کرد؟ اخه این 2.8 هست 72 مگ 2.6 هست 19 مگ،مسلما اونی که 72 مگ هست خیلی بهتر باید باشه دیگه درسته؟

لینک به ارسال

درسته یکی از علتهایی که اون یکسال گیمپ استفاده کردم همون رایگان بودنش بود. اما واقعا اصلا در مقابل فتوشاپ حرفی برای گفتن نداره.

من نسخه آخر ؛ 2.8 رو نصب کردم و مشکلی نداشت.

یکی از چیزهایی که از اول توی گیمپ ازش خوشم میومد استفاده مستقیم و بدون مشکل فونت های فارسی درش بود.

در مورد اون خظا ، ویندوزت 7 هست یا xp؟

post-1-0-26268700-1336888244_thumb.png

لینک به ارسال

شما ۲.۶ رو نصب کنین برای شروع خوبه. بعد که مشکل رو پیدا کردین ۲.۸ رو هم نصب و تست کنین.

لینک به ارسال
در مورد اون خظا ، ویندوزت 7 هست یا xp؟

نه سون نه ایکس پی بلکه ویستا!!

شما ۲.۶ رو نصب کنین برای شروع خوبه. بعد که مشکل رو پیدا کردین ۲.۸ رو هم نصب و تست کنین.

فعلا با فتو شاپ کار میکنم تا وقتی 2.8 خوب بشه!! البته الان هر سه نصب هست!(فتوشاپ و گیمپ های 2.8 و 2.6 )

به هر حال بسیار ممنونم که کمکم کردید.

لینک به ارسال

روی ویستا بعضا مشکل داره!

اینجا رو بخونید:

http://gimper.net/viewtopic.php?t=11996

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...