رفتن به مطلب

تغییر عنوان مطلب سئو شده

mostafa_d26

پست های پیشنهاد شده

سلام 

ی مشکل عجیب برای مطلب سایتم به وجود اومده !

من کلمه "لوله پنج لایه" را برای سایت armpny.com سئو کردم و خداراشکر اومد رتبه 2 گوگل ولی ی هفته ای هست ی اتفاق جالب واسش افتاده و رفته رتبه های اخر البته از صفحه اول

اتفاق اینه که شما اگه ب لینک زیر برید با خودتون عبارت "لوله پنج لایه" را در گوگل جستجو کنید و نگاه کنید در کنار کلمه لوله پنج لایه مربوط ب دامنه armpny.com عبارت 5:37 ب،ض - لوله پنج لایه را میبینید !! بدون اینکه من عنوان این نوشته را تغییر بدم و همین باعث شده روز ب روز بیام پایینتر

لطفا کمکم کنید .

لینک : 

https://www.google.com/search?q=لوله+پنج+لایه&oq=لو&aqs=chrome.1.69i57j69i39l2j5.4194j1j4&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

لینک به ارسال

جسارته. قصد اسپم ندارم . فقط شرمنده خواهش میکنم ی کمکی بکنن دوستان گلم

لینک به ارسال

سلام

از چه افزونه‌اي براي سئو بهره مي‌گيريد؟

خواهشن كدهاي پرونده header.php رو اينجا بگذاريد تا بتونيم راهنمايي كنيم.

سپاس

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، DariushGreat گفته است :

سلام

از چه افزونه‌اي براي سئو بهره مي‌گيريد؟

خواهشن كدهاي پرونده header.php رو اينجا بگذاريد تا بتونيم راهنمايي كنيم.

سپاس

سلام از افزونه premium-seo-pack (این افزونه را کاملا قانونی خریدم) .

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در 2/19/2016 at 16:21، mostafa_d26 گفته است :

سلام 

ی مشکل عجیب برای مطلب سایتم به وجود اومده !

من کلمه "لوله پنج لایه" را برای سایت armpny.com سئو کردم و خداراشکر اومد رتبه 2 گوگل ولی ی هفته ای هست ی اتفاق جالب واسش افتاده و رفته رتبه های اخر البته از صفحه اول

اتفاق اینه که شما اگه ب لینک زیر برید با خودتون عبارت "لوله پنج لایه" را در گوگل جستجو کنید و نگاه کنید در کنار کلمه لوله پنج لایه مربوط ب دامنه armpny.com عبارت 5:37 ب،ض - لوله پنج لایه را میبینید !! بدون اینکه من عنوان این نوشته را تغییر بدم و همین باعث شده روز ب روز بیام پایینتر

لطفا کمکم کنید .

لینک : 

https://www.google.com/search?q=لوله+پنج+لایه&oq=لو&aqs=chrome.1.69i57j69i39l2j5.4194j1j4&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

درود

اگر شما عنوان مطلب مورد نظر رو بعد از سئو مطلبی که ایندکس شده  تغییر دادی و میخوای اصلاح بشه در نتایج گوگل

برو داخل گوگل کنسول و در بخش Coverage ادرس مطلب رو وارد کن و دوباره درخواست ایندکس بده انشالله که حل میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...