رفتن به مطلب

از وردپرس استفاده کنم یا CMS اختصاصی؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

نمیدونم چطور تصمیم گیری کنم برای این موضوع برای همین گفتم از شما راهنمایی بگیرم.

میخوام یه سایت برای اطلاع رسانی همایش و کنفرانس ها راه اندازی کنم. امکانات سایت زیاده و حرفه ای. شاید بشه گفت از سایت های همایش فعلی خیلی بهتره و در کل یه ایده جدیده.

این سایت رو هم میتونم با وردپرس راه اندازی کنم و هم با استفاده از کدنویسی اختصاصی و استفاده از فریم ورک لاراول در php. همه امکانات مد نظر رو با هر دو سیستم میتونم راه اندازی کنم چون با توسعه وردپرس مشکلی ندارم و تجربه دارم.

فقط برخی از مسائل منو به شک انداخته مثلا چرا وب سایت های بزرگ دیگه و ایده های جدید از وردپرس و یا هر سیستم مدیریت محتوایی استفاده نمیکنند؟

من اگر بخوام از وردپرس استفاده کنم محدودیتی برام در آینده ایجاد نمیشه؟ مثلا با افزایش تعداد دسته بندی ها، تعداد مطالب، تعداد صفحات و...

از نظر امنیتی چطور؟ من خودم نظرم اینه که وردپرس امنیتش از یه کدنویسی اختصاصی که حتما باگ داره و باید یه مسیر طولانی برای رفع باگهاش طی بشه امن تر. آیا نظرم اشتباهه؟

ممنون میشم پاسخ بدین.

لینک به ارسال

من با وردپرس همینطور که میگی خیلی راحتم. فقط تنها نگرانی هایی که دارم. یکی امنیت هست و یکی دیگه محدودیت. مثلا با حجیم شدن دیتابیس سرعت سایت کم بشه و مسائل مربوط به دیتابیس. چون کار سایت از همون اول قوی شروع میشه و حجم اطلاعات زیادی وارد سایت میشه. که با توجه به گفته های شما عزیزان اینطور مسائل وجود ندارد.

یه سوال که چندباری برام به وجود اومده: ایا میشه در یک سایت وردپرس از دو دیتابیس مجزا با یوزر و پسوردی متفاوت استفاده کرد؟

لینک به ارسال

سلام

وردپرس بهتره هست زیرا محدود نیستید و سایت های اموزشی و رفع اشکال هم موجود هست

لینک به ارسال

سلام

وردپرس سامانه مديريت محتواي بسيار خوبيه. مانند موم نرمه مي‌شه به هر چهره كه دوست داري درش بياري.

مساله پايگاه‌داده هم بستگي به سرور و هاست اشتراكيت داره.

در 7 ساعت قبل، HANNANStd گفته است :

سلام . اگه خودت تو لاراول (تسلط داری) خودت بنویسش !

شما همون جناب حنان هستي كه درگاه‌هاي بانكي توپي نوشتي؟

جناب خيلي مي‌خوامت

چندجا واقعا در به در درگاه بانكي بودم به دادم رسيدي

برات آرزوي بهترينا رو دارم :wub:

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، HANNANStd گفته است :

سلام . اگه خودت تو لاراول (تسلط داری) خودت بنویسش !

به توسعه و برنامه نویسی وردپرس بیشتر تسلط دارم تا لاراول. یه موضوع دیگه ای هم وجود داره اینکه چون پروژه باید زودتر راه اندازی بشه به نظرم وردپرس سریع ترین روش باشه.

در 11 ساعت قبل، p30web گفته است :

برای دیتابیس های حجیم نهایتا ، دیتابیس را مجزا نگه داری میکنند ، اما این که از دو دیتابیس همزمان استفاده کنید

اولا دلیلی وجود ندارده دوما تاجایی که میدونم چنین چیزی امکان پذیر نیست

من مقداری جستجو کردم به مطالب خوبی رسیدم مثلا یکی از موارد لینک زیر که برای تقسیم و اسپلیت کردن دیتابیس های حجیم سوال شده: https://wordpress.org/support/topic/multiple-database-for-one-site

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...