رفتن به مطلب

تغییر خودکار فونت در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید.من یه قالب فروشگاهی ترجمه کردم و فونت دهی هم کرده بودم.ولی الان بعد دو روز فونت ها پریده و به همون حالت قبل نمایش داده می شن!!لطفا راهنمایی کنید توی تنظیمات این قالب گزینه ای باید تنظیم بشه مثل جوملا که تنظیماتش عوض نشن؟ممنون اگه راهنمایی کنید.قالبم هم فعلا روی لوکاله:(

قالب فروشگاهی پورتو با این لینک هستش.

لینک به ارسال

سلام.من در فایل  bootstrap_rtl_1.css  ،bootstrap_1.css و  style.css فونتم رو فراخوانی کرده بودم ولی الان فقط توی style.css هستش و از توی اون فایل ها دستور font-face حذف شده.حتی font-family که گذاشته بودم yekan!!!

ممنون.

style(1).css

لینک به ارسال

سلام. ممکنه قالب با ذخیره تنظیمات اون فایل ها رو محتواشونو تغییر داده باشه.

به نظرم بهترین کار اینه که توی فایل style.css به همه چیز فونت بدید و در صورتی هم که اعمال نمیشد از عبارت !important برای اعمال فونت استفاده کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. ممکنه قالب با ذخیره تنظیمات اون فایل ها رو محتواشونو تغییر داده باشه.

به نظرم بهترین کار اینه که توی فایل style.css به همه چیز فونت بدید و در صورتی هم که اعمال نمیشد از عبارت !important برای اعمال فونت استفاده کنید.

خیلی ممنون دوست عزیز.بله منم همین کارو انجام دادم نتیجه گرفتم و فعلا مشکلی نیست.از راهنمایی شما بسیار ممنونم.:rolleyes:

لینک به ارسال

درود ، 

این فایل های استایل توسط پوسته ایجاد می شوند و پوسته آنها را رونویسی می کند. راهنمایی فرحان صحیح بود ، بهتر است فونت ها را از شیوه نامه اصلی (استایل) تغییر بدهید.

ویرایش شده توسط mojtabashahi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...