رفتن به مطلب

ایجاد فرم ثبت نام با امکانی متفاوت

پست های پیشنهاد شده

سلام .

ببخشید یه سئوال داشتم . میخواستم بدونم چه جوری میشه یک فرم ثبت نام ، داخل سایت وردپرسی ایجاد کرد که کاربر ملزم باشه نام و نام خانوادگی + ایمیل و شماره موبایلشو وارد کنه و بعد واسه اینکه ایمیل جعلی و یا شماره موبایل الکی وارد نکنه ، اطلاعات حساب کاربری بعد از ثبت نام ، به ایمیل و شماره موبایلش ارسال بشه ؟ اگه یک امکانی هم باشه که لینک فعالسازی حساب کاربری هم به ایمیلش ارسال شه که عالی میشه .

ضمنا این امکان هم باشه که فرم ثبت نام ، روی همون صفحه ای که هست باز شه و به صفحه ی دیگه هدایت نشه . یه چیزی شبیه به عکس زیر .

آیا چنین چیزی رو میشه رو وردپرس درست کرد؟

با تشکر

Screenshot.thumb.PNG.c40678ac188e9d972d7

لینک به ارسال

خود وردپرس رمز عبور رو به ایمیل کاربر میفرسته و برای وارد شدن باید از طریق ایمیل اطلاعات رو وارد کنه .امکان فعال سازی حساب کاربری با sms توسط افزونه زیر قابل اجراست

https://fa.wordpress.org/plugins/wp-sms/

لینک به ارسال

فکر کنم سئوالو بد پرسیدم !

من منظورم اینه که اصلا یک فرم مثله عکسی که دادم و با قابلیت هایی که گفتم رو چه جوری درست کنم و داخل سایت بزارم ؟ شما خیلی کلی توضیح دادید .

ضمنا تا جایی که من میدونم ، اگه ایمیلی از سمت وردپرس ارسال شه ، معلوم میشه که وردپرس فرستاده که من میخوام اینجوری نباشه . میخوام دقیقا از سمت سایت ارسال انجام شه . یه چیزی شبیه به فروم ها .

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

بعد از 10 روز یکی پیدا نشد یه جواب درست بده ؟ قبلا فعالیت و زنده بودن این انجمن بیشتر بود !

لینک به ارسال

دادش بحث طراحی شکلو شمایل فرم که شما فرمودین فلان و فلان جا باشه یه چیزه بحث خدماتی که داره میده یه چیزه دیگه شما اول باید قابلیت هایی "سمت سرور" رو که میخوای داشته باشه یا برنامه نویسی یا تهیه کینی از جایی و بعد برسی به طراحیش "سمت کاربر" اینکه چجوری نمایش داده بشه آقای کیانوش راهکار عملیشو بهتون پیشنهاد داد که یکی از راهکاراشه، برای بخش جایگذاری و طراحیشم اون تصویریم که گذاشتید بصورت پاپ آپ باز بشه و مشخصه های کاربری رو دریافت میکنه باید یه راهکار دیگه استفاده کنی اول پله اولو شما برو و چیزهای که نیاز داریو تهیه کن بعد برای طراحیش با کمک دوستان زمان بگذار.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ ه‍.ش. at 08:18، sasan_dingo گفته است :

دادش بحث طراحی شکلو شمایل فرم که شما فرمودین فلان و فلان جا باشه یه چیزه بحث خدماتی که داره میده یه چیزه دیگه شما اول باید قابلیت هایی "سمت سرور" رو که میخوای داشته باشه یا برنامه نویسی یا تهیه کینی از جایی و بعد برسی به طراحیش "سمت کاربر" اینکه چجوری نمایش داده بشه آقای کیانوش راهکار عملیشو بهتون پیشنهاد داد که یکی از راهکاراشه، برای بخش جایگذاری و طراحیشم اون تصویریم که گذاشتید بصورت پاپ آپ باز بشه و مشخصه های کاربری رو دریافت میکنه باید یه راهکار دیگه استفاده کنی اول پله اولو شما برو و چیزهای که نیاز داریو تهیه کن بعد برای طراحیش با کمک دوستان زمان بگذار.

خب مشکل همینجاست که نمیدونم چه چیزهایی واسه ایجاد چنین فرمی نیازه ؟ اگه ممکنه شما لطف کنید و بگید که قدم به قدم چیکار کنم تا منم همونو انجام بدم .

ممنون .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...