رفتن به مطلب

معرفی یک پوسته ی بلاگی - فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید می خواستم اگه ممکنه به من یک پوسته که بلاگی - فروشگاهی باشه معرفی کنید .

منظورم اینه که یک پوسته میخوام شبیه به سایت زیر که قابلیت های یک فروشگاه مناسب رو داشته باشه و برای گذاشتن مطلب هم مناسب باشه .

پوسته ای که در زیر آدرس سایتش رو گذاشتم ، واسه فروشگاهی خوبه ، ولی واسه مطلب گذاشتن نه ! من یه چیزی می خوام که هم بشه قشنگ و مرتب توش مطلب گذاشت و هم به درد همه نوع فروشی بخوره . منظورم از همه نوع فروش ، اینه که مثلا هم به درد فروش محصول و پرداخت آنلاین بخوره و هم به درد فروش فایل که مثلا طرف پول فایل رو بریزه و همونجا به لینک دانلود فایل هدایت شه .

لینک

تشکر .

لینک به ارسال

سلام

این پوسته هایی که معرفی میکنم پولی هستند... حس و حال گشتن توی قالب های رایگان رو نداشتم!

http://wpu.ir/xzp8f

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hamgam-proje گفته است :

قالب ENFOLD یک قالب تجاری و مناسب می باشد که از سایت ووکامرس می توانید رایگان دانلود کنید

ممنون از پاسخ . ولی فکر کنم شما اصلا نمونه قالبی که مدنظرم بود و آدرسش رو هم گذاشتم اصلا ندیدید ؟!!! این قالب خوبه ولی با اونی که مدنظرمه کلی متفاوته . من یه قالب می خوام شبیه به قالبی که آدرسش رو در اول تاپیک زدم با این تفاوت که به درد مطلب نویسی هم بخوره و فقط فروشگاهی تنها نباشه .

ویرایش شده توسط Y-a--s--e-R
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان اگه ممکنه لطف کنید و منو در این زمینه راهنمایی کنید . دلم به این انجمن خوش بود چون افراد باتجربه توش زیادن ، البته اگه پاسخگو باشن !!!

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز بحث انتخاب قالب یه چیز کاملا شخصی هست و مثلا ممکنه اون چیزی که من میپسندم مطابق سلیقه‌ی شما نباشه، ولی حالا من یه نمونه قالب براتون میذارم:

(لینک رو با ف.ش.ک.ن باز کنید)

http://themeforest.net/item/goodnews-responsive-wordpress-newsmagazine/1150692

به عنوان مثال این یه پوسته‌ی مجله‌ای هست که حالت وبلاگی هم داره، همچنین با بادی پرس و ووکامرس (فروشگاه وردپرس) هم ست میشه و برای محصولات‌ هم پوسته‌ مجزا داره.

در کل اگر چنین چیزی میخواین باید دنبال پوسته‌های مجله‌ای با پشتیبانی از ووکامرس.

چون معمولا پوسته‌های وبلاگی با ووکامرس ست نمیشن.

موفق باشید

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

سلام مجدد

ببینید شما یک قالب خاص میخواین که مطمعنا نسخه های رایگان براش خیلی کمه... لینکی که اول بهتون دادم(که باید با چیز پی ان باز کنیدش) همه اون قالب هایی هستند که چیزی که شما میخواید رو داره... اما همشون پولی هستند... همونطور که فرشاد عزیز یک قالب پولی معرفی کردند...

خب عزیزم شما باید برای سیات خاصتون کمی پول هم خرج کنید دیگه...

لینک به ارسال

البته اینم بگم که اگه بگم قالب های رایگان براش نیست خب این یکم دروغ هست...

شما میتونید توی این لینک قالب هایی پیدا کنید که با ووکامپرس هماهنگ هستند... اما اینکه همشون قابلیت وبلاگ هم دارند یا نه رو نمیدونم... خودتون باید چک کنید.. در ضمن باید در نظر داشته باشید که این قالب ها رایگان هستند و انتظار یک قالب پرمیوم رو نباید داشته باشید!

https://wordpress.org/themes/search/woocommerce/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...